Sari la conținut

Mellena sexy and hot! Prima data la voi in oraș!


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineața dragii mei. Astăzi ajung la Sibiu, va astept la mine in locație, de data aceasta in Avangarden 3. Voi începe lucrul la ora 13:00

pentru mai multe detalii va astept pe whatsapp sau la telefon. 
va pup și va astept🥰

3192932A-A38F-42BF-A8A2-BD7DC7918B8A.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

Multe like-uri la poze ;)
Daca si atitudinea e pe masura aspectului, nota zece in avans !

 

Cat planuiesti sa stai prin Sibiu ?

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am fost in vizita la Mellena, locația o are undeva in Avangarden. Deci din punctul asta de vedere, a fost foarte ok.

Ce nu mi-a placut a fost ca m-a sunat ea după vreo 10-15 minute de la apelul meu. 

Ma tratat foarte bine, m-a servit cu o apa si mi-a pregătit prosop  curat in cazul in care doream sa fac un dus.

Vizita mea a cu un ON foarte profund si bine executat, cu limbute  peste caput si cu insistente adânci. Chiar ii face placere in ON, un lucru de remarcat ! 

La un moment dat i-am făcut semn sa se urce pe calu Bălan si a început sa ma sărute pe tot corpul, lucru care m-a surprins! Se mișca foarte bine, era foarte dedicata in a ma face pe mine sa ma simt bine.

 

 

Ps:

Halatul mi s-a părut puțin cam piperat 200/30 minute.

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salutare, proaspăt ieșit de la Mellena o fată super cu un corp frumos si bine proportionat. De sani nu mai am ce zice sunt dementiali 

ON 9.5 foarte bun cu atenție la sateliți iar cu limba pe cap face minuni

NP 10 si deasupra si dedesubt ai ce vedea plus ca se misca bine, am avut parte si de FK nu se zgarceste 

Per total o experiență reușită și eu o să mai revin cu siguranță 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 ore, raspal a spus:

Salutare, proaspăt ieșit de la Mellena o fată super cu un corp frumos si bine proportionat. De sani nu mai am ce zice sunt dementiali 

ON 9.5 foarte bun cu atenție la sateliți iar cu limba pe cap face minuni

NP 10 si deasupra si dedesubt ai ce vedea plus ca se misca bine, am avut parte si de FK nu se zgarceste 

Per total o experiență reușită și eu o să mai revin cu siguranță 

Mersi mult și te mai astept cu drag!!

Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
4 hours ago, mellena said:

Ultimele 4 zile in Sibiu va astept cu drag 🥰🥰🥰

Ufff... :(
Exact cand ajung eu, tu pleci.

Pe unde mergi ?

Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
47 minutes ago, mellena said:

Momentan acasă ....in Septembrie cred ca brasov

Mersi de raspuns!

Vacanta placuta si... poate ne nimerim la un moment dat.

Link spre comentariu

Salutare dragi colegi de breaslă,las și eu o recenzie pentru aceasta titulara minunata așa că vă rog să nu fiți prea "agresivi" fiind prima mea recenzie.

Vorbit de dimineață pe WhatsApp cu Mellena stabilit întâlnire,confirmată tot ce trebe, am avut și norocul de a intra mai repede pentru că a apărut o fereastra,ajuns la locație,foarte ușor de găsit, am urcat sus,după ușă nu mai trebuie sa spun ce am găsit pentru că știți deja 😁 

Odată intrat am fost invitat la o țigară,o apa, am schimbat câteva vorbe după care am mers in camera de nebunii,inceput cu un ON executat bine atenta la vecini,după care am insistat pentru 69,nu aveam cum sa nu pun botul 😁, după LOT,misionar și gata băiatul 😅.

Am beneficiat de un masaj bun după prima partidă ,o țigară și după înapoi la treabă,de data asta m-a rezolvat doar din oral și HJ,geme extraordinar și știe efectiv cum sa se facă plăcută.

Locație 9- apartament curat ușor de găsit 

Aspect9- nu sunt un fan al silicoanelor sau ai sânilor foarte mari în schimb mi-a plăcut extrem de mult restul corpului și frumusețea ei 😍

ON-9,5 știe ce face,incepe soft după care o dă pe modul har,atenta la vecini umed fara urme de dinți, i-am întors evident serviciul pentru că nu aveam cum sa ratez asta și am profitat destul de mult pentru că mie unul îmi place să "pun botul la savarina cum se zice" 😂

OP- 9 cu toate că am beneficiat cam puțin deoarece am profitat cam mult de oral și 69 🙈 dar totuși LOT executat bine cu săruturi după care misionar mod în care mă "rezolv" rapid 

GFE- 10 este foarte lipicioasă ,ai ce povesti și parcă totul decurge atât de natural încât zici că o cunoști de o viață,FK că la care inițiat de ea(nu refuz acest serviciu și îmi pare rău că nu am insistat pentru mai mult,știu ce am de făcut data viitoare)😈

Per total eu unul o sa revin cu siguranță când se întoarce în Sibiu, amendat 400 pentru o ora.

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...