Sari la conținut

❤❤Miruna ❤❤ 0734679558


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna ,numele meu este Miruna si sunt noua pe site ❤Serviciile mele sun :

Normal /protejat 

Oral /in functie de igiena

Masaj de relaxare /erotic 

Finalizare corporala/faciala

Fk/daca igiena corespunde 

Footjob/handjob

150/fin 300/h

Pentru mai multe detalii ,contactati ma ! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

KissIMG-20210520-WA0005.jpg.7f66871509886c582fb1d9ca951db82e.jpgIMG-20210520-WA0003.jpg.0e35ea3eaa1c385300617f8b032ef52d.jpgIMG-20210520-WA0004.jpg.d1c2826c2b2670a2b02678d864a360b9.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în ❤❤Miruna ❤❤ 0734679558
  • Oras:alba
  • Oras:alba

bună Miruna 🙃

Dacă zici că ești nouă pe aici, atunci îți urez succes atât pe forum cât și în afara lui 🤗

Ai poze faine, gamă diversificată de servicii...bănuiesc că și atitudinea e ok 😉

Te așteptăm în cât mai multe orașe 💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 1 oră, cucubau86 a spus:

bună Miruna 🙃

Dacă zici că ești nouă pe aici, atunci îți urez succes atât pe forum cât și în afara lui 🤗

Ai poze faine, gamă diversificată de servicii...bănuiesc că și atitudinea e ok 😉

Te așteptăm în cât mai multe orașe 💋

Multumesc 🤗😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 8 ore, Miruna98 a spus:

Buna ,numele meu este Miruna si sunt noua pe site ❤Serviciile mele sun :

Normal /protejat 

Oral /in functie de igiena

Masaj de relaxare /erotic 

Finalizare corporala/faciala

Fk/daca igiena corespunde 

Footjob/handjob

150/fin 300/h

Pentru mai multe detalii ,contactati ma ! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

KissIMG-20210520-WA0005.jpg.7f66871509886c582fb1d9ca951db82e.jpgIMG-20210520-WA0003.jpg.0e35ea3eaa1c385300617f8b032ef52d.jpgIMG-20210520-WA0004.jpg.d1c2826c2b2670a2b02678d864a360b9.jpg

Îți doresc multă baftă și succes dacă iești nouă la noi în oraș și sper să te acomodezi rapid la noi

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salut.. Am vizitat-o aseara pe Miruna.. Nu am mai scris recenzii (asa ca fiti ingaduitori) , dar tipa e super..  Sincer nu as fi scris nici acum, dar m-a rugat ea, pt ca nu prea are recenzii.. Sincer initial i am spus ca nu i fac.. Pt ca nu merită 😁.. Ca trebuia sa fie o fata "cuminte"

Locatia lasa putin de dorit pt ca e complicat cu parcarea (la ACR) si patul e de fapt o canapea extensibila.. 

Dar la servicii..  10 pe linie... 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:SIbiu
  • Oras:SIbiu
Acum 2 ore, SBPCA a spus:

Salut.. Am vizitat-o aseara pe Miruna.. Nu am mai scris recenzii (asa ca fiti ingaduitori) , dar tipa e super..  Sincer nu as fi scris nici acum, dar m-a rugat ea, pt ca nu prea are recenzii.. Sincer initial i am spus ca nu i fac.. Pt ca nu merită 😁.. Ca trebuia sa fie o fata "cuminte"

Locatia lasa putin de dorit pt ca e complicat cu parcarea (la ACR) si patul e de fapt o canapea extensibila.. 

Dar la servicii..  10 pe linie... 

Intentia de a scrie o recenzie e apreciata, dar daca tot te-a rugat sa o scrii atunci puteai sa dai si tu niste detalii.

Important de punctat sunt: Aspectul, Atitudinea, Oralul, Normalul si orice alte impresii ti-a lasat fata. Poate eu voiam sa o vizitez, dar din "10 pe linie" nu imi inspira nimic.

Doar un sfat, daca mai faci recenzii. Succes!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba
Acum 2 ore, SBPCA a spus:

Nu am mai scris recenzii (asa ca fiti ingaduitori)

Având în vedere ca ești la prima recenzie, e bine 😁 Pe viitor, să încerci sa te ghidezi dupa ce scrie în regulament.

Acum 12 minute, bitterwood a spus:

Poate eu voiam sa o vizitez, dar din "10 pe linie" nu imi inspira nimic.

Oricum părerile/recenziile sunt în mare parte subiective. Recunosc, că se întâmplă și în cazul meu, sub impulsul de moment. Cel mai bine, tot tu singur îți faci o impresie mergând la ea...asta desigur, dacă simți că pozele/serviciile se încadrează în preferințele tale. Eu nu doar o dată m-am păcălit și am mers cu sacul la pomul lăudat 😁

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Salutare,

Am vizitat-o pe aceasta frumoasa fata vineri seara. Mi-a plăcut tinerețea și naturalețea ei, are o fata inocenta și un corp bine proporționat. Am vrut inițial sa stau o finalizare dar, după ce s-a dezbrăcat, am ales sa stau o ora pentru a ma bucura mai mult de ea.

Actiunea a început cu mângâieri, m-am jucat cu sânii ei frumoși, a continuat cu un ON mișto din partea ei. Are o tehnica buna fata, încearcă Deep din când in când, și ce mi-a plăcut e ca pune presiune cu buzele, e ca o ventuza 😂.

Am montat gumița și am trecut la normal. Se simte bine înăuntru, e strâmtă, se umezește natural. Am

schimbat 3 poziții, a fost de acord și a încercat sa îmi facă pe plac. Cred ca i-a și plăcut la un moment dat, a început sa geamă interesant și nu cred ca era fake.

V-o recomand, merita vizitată, zicea ca sta doar sâmbătă la noi, după pleacă in Cluj.

Note:

Aspect: 10 - mi-a plăcut tinerețea ei

ON: 10 - interesant executat, fără atenție prea mare la sateliți dar misto

NP: 10 - tinerica, strâmtă, senzație faina când o penetram

Pret: 300 lei pt o ora

Te pup frumoaso! Azi vin pentru runda a doua ca mi-a plăcut de tine! 😘🤗

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 5 ore, ginel69 a spus:

Salutare,

Am vizitat-o pe aceasta frumoasa fata vineri seara. Mi-a plăcut tinerețea și naturalețea ei, are o fata inocenta și un corp bine proporționat. Am vrut inițial sa stau o finalizare dar, după ce s-a dezbrăcat, am ales sa stau o ora pentru a ma bucura mai mult de ea.

Actiunea a început cu mângâieri, m-am jucat cu sânii ei frumoși, a continuat cu un ON mișto din partea ei. Are o tehnica buna fata, încearcă Deep din când in când, și ce mi-a plăcut e ca pune presiune cu buzele, e ca o ventuza 😂.

Am montat gumița și am trecut la normal. Se simte bine înăuntru, e strâmtă, se umezește natural. Am

schimbat 3 poziții, a fost de acord și a încercat sa îmi facă pe plac. Cred ca i-a și plăcut la un moment dat, a început sa geamă interesant și nu cred ca era fake.

V-o recomand, merita vizitată, zicea ca sta doar sâmbătă la noi, după pleacă in Cluj.

Note:

Aspect: 10 - mi-a plăcut tinerețea ei

ON: 10 - interesant executat, fără atenție prea mare la sateliți dar misto

NP: 10 - tinerica, strâmtă, senzație faina când o penetram

Pret: 300 lei pt o ora

Te pup frumoaso! Azi vin pentru runda a doua ca mi-a plăcut de tine! 😘🤗

Multumesc și te astept cu drag  /Voi m-ai rămâne în sibiu o perioadă ❤🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am reusit sa o viziez aseara pe Miruna programare  facuta ieri la 19 pe Vasile Milea la bloc cu Acr.Programare Ajung in fata blocului o sun ca am ajuns dupa aceea sun la interfon urc scarile ajung in fata usii imi deschide facem cunostiinta stam in bucatarie la o poveste dupa aceea ma duc la baie sa ma spal si ne indreptam in camera de actiune.Se dezbraca vine langa mine si incepe cu saruturi usor pe corp cu mangaieri.Dupa un mic preludiu pune caciulita face oralu se ajuta umpic cu mana dupa aceea il faca si fara maini si cu o mana ma mangaie pe abdomen dupa aceea vine in pozitie girl on top aici sare bine geme usor si geme mai tare cred ca ii place si schimbam si finalizes in prezervativ in misionar

Ap:8

Aspect:10 Are niste picioare lungi sani frumosi si fundu  e demential

Op:10 show dupa aceea face mai hard

Np:10 Girl on top si misionar

Gfe:10 cu steluta

O recomand a zis ca mai sta asa duceti-va sa o vizitati o sa va placa

150:30 minute

Miruna m-am simtit bine cu tine te pup si poate o sa ne vai vedem

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
1 oră în urmă, mihai1996 a spus:

Am reusit sa o viziez aseara pe Miruna programare  facuta ieri la 19 pe Vasile Milea la bloc cu Acr.Programare Ajung in fata blocului o sun ca am ajuns dupa aceea sun la interfon urc scarile ajung in fata usii imi deschide facem cunostiinta stam in bucatarie la o poveste dupa aceea ma duc la baie sa ma spal si ne indreptam in camera de actiune.Se dezbraca vine langa mine si incepe cu saruturi usor pe corp cu mangaieri.Dupa un mic preludiu pune caciulita face oralu se ajuta umpic cu mana dupa aceea il faca si fara maini si cu o mana ma mangaie pe abdomen dupa aceea vine in pozitie girl on top aici sare bine geme usor si geme mai tare cred ca ii place si schimbam si finalizes in prezervativ in misionar

Ap:8

Aspect:10 Are niste picioare lungi sani frumosi si fundu  e demential

Op:10 show dupa aceea face mai hard

Np:10 Girl on top si misionar

Gfe:10 cu steluta

O recomand a zis ca mai sta asa duceti-va sa o vizitati o sa va placa

150:30 minute

Miruna m-am simtit bine cu tine te pup si poate o sa ne vai vedem

 

Mulțumesc frumos de  cunoștință te m-ai aștept cu drag😘mi-am schimbat locația 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Hello...proaspat iesit de la domnisoara si am zis sa va usurez putin decizia de a o vizita.Este o fata frumusica la fata,la corp arata beton,un fund demential...
Acuma sa trecem si la note:

Oral:7-pe mine nu prea m a  dat pe spate dar este decent.

Actiunea:9- buna de tras in p...a,nu comenteaza la pozitii,se implica.

Fk:da—sustinut si de ea

Locatia:9 curata,locuri de parcare.

Sper ca va sunt util cu feedback-ul.

O zi faina sa aveti

 

 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 5 minute, frank89 a spus:

Hello...proaspat iesit de la domnisoara si am zis sa va usurez putin decizia de a o vizita.Este o fata frumusica la fata,la corp arata beton,un fund demential...
Acuma sa trecem si la note:

Oral:7-pe mine nu prea m a  dat pe spate dar este decent.

Actiunea:9- buna de tras in p...a,nu comenteaza la pozitii,se implica.

Fk:da—sustinut si de ea

Locatia:9 curata,locuri de parcare.

Sper ca va sunt util cu feedback-ul.

O zi faina sa aveti

 

 

Multumesc frumos te pup 😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!

Desi nu am mai scris de mult timp o recenzie, dar cand vad "10 pe linie" incep sa i-au foc si ma mananca in cur si nu ma pot abtine, trebuie sa fiu Gigi Contra si sa va spun ca nui chiar asa de wow amatoarea asta. Sa nu mai zic ca timpul il umple cu povesti nemuritoare, care pe mine nu ma intereseaza, viata ei personala si ce idei de viata are! Eu ma duc sa fut, sa ma descarc, ca de aia am platit, daca vreau povesti imi caut una de pe strada si sigur nu ma refuza, pe gratis! Si da inteleg sa stai putin de vorba sa te cunosti, 5-10min dar cand stai de uiti de tine, nu e ok.

Cateva detalii despre ea, desii nu merita efortul, dar daca tot am inceput hai sa fie.

Intr-adevar fata e frumoasa si arata bine la corp, dar cand vezi cum trage de timp nici nu ii mai dai atentie. Oralul a fost ok, nimic special sau minunat iar la normal nu a avut o implicare prea mare si nici nu am simtit sa fie foarte stramta.

Note:

Aspect: 9

Atitudine: 7.5

ON: 8.5

NP: 7.5

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 8 minute, sexart2019 a spus:

Desi nu am mai scris de mult timp o recenzie, dar cand vad "10 pe linie" incep sa i-au foc si ma mananca in cur si nu ma pot abtine, trebuie sa fiu Gigi Contra si sa va spun ca nui chiar asa de wow amatoarea asta. Sa nu mai zic ca timpul il umple cu povesti nemuritoare, care pe mine nu ma intereseaza, viata ei personala si ce idei de viata are! Eu ma duc sa fut, sa ma descarc, ca de aia am platit, daca vreau povesti imi caut una de pe strada si sigur nu ma refuza, pe gratis! Si da inteleg sa stai putin de vorba sa te cunosti, 5-10min dar cand stai de uiti de tine, nu e ok.

Cateva detalii despre ea, desii nu merita efortul, dar daca tot am inceput hai sa fie.

Intr-adevar fata e frumoasa si arata bine la corp, dar cand vezi cum trage de timp nici nu ii mai dai atentie. Oralul a fost ok, nimic special sau minunat iar la normal nu a avut o implicare prea mare si nici nu am simtit sa fie foarte stramta.

Note:

Aspect: 9

Atitudine: 7.5

ON: 8.5

NP: 7.5

Ști eu chiar îți mulțumesc de recenzie voi ține minte de a nu m-ai comunica cu voi pentru nu a m-ai trage de timp 🤫mulțumesc oricum te pup😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...