Sari la conținut

Rbk 🤎0725662467🌹 Prima data in oras ✅ doar cateva zile in oras !


Vizitator RebecaRebby

Postări Recomandate

Vizitator RebecaRebby
Reputație: 0
Acum 1 oră, johnbraila a spus:

Proaspăt iesit de la rebeca,locatie lângă județean la bcr,note nu am sa dau....nu am timp.acum,dar are niste servicii de nota 10.Locația este curata,rebeca este o fata comunicativa o femeie superba mai pe romaneste.Cu siguranta de revenit pt felul cum arată și cum se comporta.De revenit.....pro client.....spor sa aveti!

Mulțumesc 💋🤗 te mai astept cu drag ❤️ Zi frumoasa ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 4 ore, johnbraila a spus:

Proaspăt iesit de la rebeca,locatie lângă județean la bcr,note nu am sa dau....nu am timp.acum,dar are niste servicii de nota 10.Locația este curata,rebeca este o fata comunicativa o femeie superba mai pe romaneste.Cu siguranta de revenit pt felul cum arată și cum se comporta.De revenit.....pro client.....spor sa aveti!

🤔

Link spre comentariu

Salut...sunt nou pe acest grup asa ca voi fii scut si direct: am intrat in apartamentul acesteia binenteles cu primit cu un zambet cald...am rugat domnisoara sami permita sa pot fuma o tigara intre care ea a mers sa faca dus revenita din dush am stat putin la o șuetă aferenta timp de vreo 10 minute....dupa care am trecut la acțiune 

Oralul nemaipomenit avand grija de Cornelus al meu ca la carte 10😁. Am cerut domnisoarei sa puna balonul si am inceput cu pozitia misionarului timp de vreo cateva minute... cer sa schimbam pozitia cadem de comun acord sa incercam pozitia caprita si ce credeti un fund rotund perfect pentru aceasta pozitie l.am introdus pe Cornel in jucaria domnisoarei am fost surprins de niste contre din partea ei incat cornel a meu a stranutat de îndată....concluzie ma voi intoarce cu cea mai mare placere 🤭🤭😘

PS: aviz amatorilor "pentru a fii tratati cum  vreti voi  trebuie sa fiți Respectuoși cu bun simț si sa aveti caracter frumos va garantez ca veti vedea o altfel de Rebeka...

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator RebecaRebby
Reputație: 0

Buna dimineața !!

Disponibila pana la ora 22 ultima programare 💋 

Programarile pe wapp ☑️ Confirmare cu 30 de min înainte 🥰😛


 

IMG-20210505-WA0004.jpg.e61384aae30d623a26879eb76b310ce6.jpg

Link spre comentariu
Vizitator RebecaRebby
Reputație: 0
Acum 4 ore, juan mata a spus:

Fuse și se duse.

Tokmai la Drobeta-Turnu Severin.

Putea să ne spună ”La revedere” !

Măkar.

Buna nu am plecat din oraș 👍🏼 Dar am fost super obosita și de la ora 19:00 nu am răspuns la tlf 😘 voi fi Disponibila mâine de la ora 09:00 la 24:00?😊

Link spre comentariu
Vizitator RebecaRebby
Reputație: 0
Acum 4 ore, juan mata a spus:

Fuse și se duse.

Tokmai la Drobeta-Turnu Severin.

Putea să ne spună ”La revedere” !

Măkar.

Scuza acum am văzut ca este topicul de la braila sunt după somn 😁😁😁 nu am apucat sa anunt ca am plecat din oraș , îmi cer scuze 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...