Sari la conținut

Anais 0745489463


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Anais 0745489463
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 58 minute, atb a spus:

Asta dacă își onorează programările....

Îmi cer scuze pentru programarea de dimineață, aseară mi a fost rău de n am dormit am fost la urgente la 4 dimineața cu măseaua am flaca umflata.Si chiar n am auzit nici ceasul dimineata am adormit la 6 ...programările le onorez 100% dacă nu intervine ceva de neavitat,sper sa ma înțelegi. Și îmi cer scuze 

Link spre comentariu
Vizitator gigel_futici
Reputație: 0
Acum 4 ore, MariaAnisia a spus:

Zona narcisa,str republicii 

Dacă nu o faci la popou,nu are nici un farmec.Mie îmi place să-mi bag cocoșelul în poponețe pe care le ung bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Salutare compatrioti!

Am fost acum vreo 2 saptamani la domnisoara si am ramas placut impresionat. De fapt, citind forumul asta pentru domnisoara m-am decis sa fac cont si sa dau si eu note.

Am sunat, am stabilit intalnirea, mi-a transmis locatia si am plecat spre ea. Am ajuns, sunat la interfon si am intrat. Domnisoara e tanara si arata bestial (tineretze haine dulci). Am optat pentru o finalizare, am platit inainte si am dat si un pre bonus cu rugamintea sa nu ma grabeasca si sa nu fie posomorata. Am fost la dus si cand m-am intors am inceput actionea cu un oral neprotejat executat decent. Am trecut la actiune cu ea deasupra dupa care eu pe la spate. Intre timp am simtit nevoia de lubrefiere suplimentara si am cerut iar ea a folosit ceva crema care a imbunatatit doar un pic treaba. Nu la fel de bine ca lubrefiantul dedicat acestor activitati. Am finalizat simtind totusi o urma de graba (foarte politicos exprimata de altfel), m-am imbracat si am plecat. Nu cred ca toata activitatea a durat mai mult de 30 minute cu dus inclus.

Nota per total 8/10 si e de revenit, cand o mai reveni prin Bacau...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 1 oră, GeorgicaPope a spus:

Salutare compatrioti!

Am fost acum vreo 2 saptamani la domnisoara si am ramas placut impresionat. De fapt, citind forumul asta pentru domnisoara m-am decis sa fac cont si sa dau si eu note.

Am sunat, am stabilit intalnirea, mi-a transmis locatia si am plecat spre ea. Am ajuns, sunat la interfon si am intrat. Domnisoara e tanara si arata bestial (tineretze haine dulci). Am optat pentru o finalizare, am platit inainte si am dat si un pre bonus cu rugamintea sa nu ma grabeasca si sa nu fie posomorata. Am fost la dus si cand m-am intors am inceput actionea cu un oral neprotejat executat decent. Am trecut la actiune cu ea deasupra dupa care eu pe la spate. Intre timp am simtit nevoia de lubrefiere suplimentara si am cerut iar ea a folosit ceva crema care a imbunatatit doar un pic treaba. Nu la fel de bine ca lubrefiantul dedicat acestor activitati. Am finalizat simtind totusi o urma de graba (foarte politicos exprimata de altfel), m-am imbracat si am plecat. Nu cred ca toata activitatea a durat mai mult de 30 minute cu dus inclus.

Nota per total 8/10 si e de revenit, cand o mai reveni prin Bacau...

Mersi frumos :* cum am mai zis sunt înca disponibila pana luni 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 9 ore, clashroyale a spus:

Am vizitat-o și eu dar prestația e undeva de nota 6, doar așa sa descarci căruța! Locația ,patul cam lasă de dorit și ele!

Locațiile în bacau se găsesc foarte greu disponibile .Mulțumesc ,imi pare rău că nu a fost ok dar mulți cereți servicii pe care nu le fac (scrie și aici ca nu le fac).Ca sa fie perfect pentru toți ar trebui sa fac orice și nu pot.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 03.06.2021 la 14:07, MariaAnisia a spus:

Mulțumesc, dar depinde și de mărime ca să fie orașul adânc, ca dacă ai 17 18 este normal sa nu reușesc sa iau tot ,ca după ma înnec și iar nu ti convine.imi pare rău, dar cum am mai zis nu ai cum sa fi pe placul tuturor oricât ai vrea.Si oricât de bine ai vrea sa fie tot trb sa fie cineva căruia nu i convine .

17 -18 , e o marime normala , nu exagerata , daca vrei clienti mai putin dotati specifica faptul ca preferi chinezii cu puli pina in 6-7 cm . intelegem cu totii ca tu vrei sa fie bine dar daca nu poti si nu stii cum , cauta-ti un job diferit , casiera la supermarket , femeie de servici sau precupeata in piata , sint sigur ca te vei descurca mai bine . si lasa-te de tras tepe ca nu-i frumos .

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 03.06.2021 la 19:57, MariaAnisia a spus:

Îmi cer scuze pentru programarea de dimineață, aseară mi a fost rău de n am dormit am fost la urgente la 4 dimineața cu măseaua am flaca umflata.Si chiar n am auzit nici ceasul dimineata am adormit la 6 ...programările le onorez 100% dacă nu intervine ceva de neavitat,sper sa ma înțelegi. Și îmi cer scuze 

mincinoasa mica poti sa minti cu nerusinare dar nu mintii  cu tupeu .

100 la suta zici ca onorezi programarile ? 

mai gindeste-te  bine la tipul ala pe care l-ai tepuit la constanta cind sosise jos la scara si tu luasei deja alt client . 

cind te doare maseaua si ai probleme de sanatate , anulezi programarile , precupeato .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...