Sari la conținut

0764630728 Andreea ,am 20 de ani, 1,75 m


Postări Recomandate

100f sau 150f cu 250h  sex o si n fara anal...parca !!! 

M a ametit ca are locatie langa Carrefour Orhideea pe la un complex de blocuri...dupa ceva indicatii ma trezesc ca ea locuieste si presteaza  IN CAMIN !!!!!!!! 

DA DA DA DAAAA IN CAMIN! Complex Grozavesti, Caminul de langa Carrefour, plm et2...nus ce camera, o camera simpla, un pat, o chiuveta, un birou vechi, un scaun si cam atat!!!

E roscata, grasa si  ...si plm pret mare pentru ce conditii ofera!!! 

N am ramas pentru ca la banii astia se gasesc N optiuni mai bune! 

 

  • Like 4
  • Mersi 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
16 hours ago, padretigrul said:

Era pe Sugar , cerea 300 euro pe 2 ore , am zis pas . Văd ca nu a mers acolo și încearcă aici 😂

WTF!!!!   SERIOSSSSSS??? 

Bai frate, eu ramaneam sa o gauresc putin insa ...plm nu era chiar asa plina de GFE, as fi dat in ea pe la spate ..in curu ala mare  dar.... CAMIN FRATEEE, ma fut in camera si ies in pula goala pe hol sa merg la baieee :))) !!!

Se lauda ca nu duce lipsa de clienti si nu negociaza! Plm...

  • Haha 3
Link spre comentariu
La 08.06.2021 la 8:09, inspectorxxx a spus:

M a ametit ca are locatie langa Carrefour Orhideea pe la un complex de blocuri...dupa ceva indicatii ma trezesc ca ea locuieste si presteaza  IN CAMIN !!!!!!!! 

DA DA DA DAAAA IN CAMIN! Complex Grozavesti, Caminul de langa Carrefour, plm et2...nus ce camera, o camera simpla, un pat, o chiuveta, un birou vechi, un scaun si cam atat!!!

Vezi că chiar sunt niște blocuri pe lângă Grozăvești, cu un labirint până la ele, darr na.
Eu nu înțeleg, dacă zici că ai intrat în cămin, cum ai intrat ?

Pe mine nu mă lăsa să intru paznicul în curte, darmite în cămin.
Și căminul ca căminul, dar dacă chiar e în cămin, nu are și ea colegi/colege ? Adică știu că la un cămin stau cel puțin 3-4-5-6 într-o cameră.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Face si studenta un ban cinstit daca tot se fute in draci. Imbina utilul cu placutul.

 

Acum si mie imi vine greu sa cred ca e chiar in camin. Pe vremea mea erau si 4-5 in camera ca la armata.

Acum de obicei stau cate 2 intr-o camera, si poate sa aiba norocul sa nu fie colega de camera in in Bucuresti sau sa nu aiba deloc etc. Doar ca la camin toata lumea se stie intre ea si sunt reguli destul de stricte cu accesul. Nu prea intra oricine cum i se scoala, poate doar daca fata are vreo intelegere si cu gardianul ;) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
8 minutes ago, pularaul69 said:

Face si studenta un ban cinstit daca tot se fute in draci. Imbina utilul cu placutul.

 

Acum si mie imi vine greu sa cred ca e chiar in camin. Pe vremea mea erau si 4-5 in camera ca la armata.

Acum de obicei stau cate 2 intr-o camera, si poate sa aiba norocul sa nu fie colega de camera in in Bucuresti sau sa nu aiba deloc etc. Doar ca la camin toata lumea se stie intre ea si sunt reguli destul de stricte cu accesul. Nu prea intra oricine cum i se scoala, poate doar daca fata are vreo intelegere si cu gardianul ;) 

Sau mai bine nu il credeti pe cel cu recenzia!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 12 minute, petrepetre02 a spus:

Sau mai bine nu il credeti pe cel cu recenzia!

De crezut sau nu, în a2-a poză suta la mie e geam de cămin sau ceva clădire veche.
Pe de altă parte, tot în a2-a poză lenjeria pare să fie prea imaculată pentru un cămin în care circulă gândaci și șobolani din ce am auzit.

Link spre comentariu

  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Ce gandaci, ce futaiuri se dadeau in P-urile din regie, mama, mama, sa vedeti ce gandaci erau in A din agronomie. Va culcati 2 va trezeati 100 🤣🤣🤣🤣 Cand te gadila dimineata ceva pe piept si crezi ca e studenta, de fapt e chiriasul. 

Dar U-urile stiu ca erau curate, doar erau medicinistele care faceau glume cu cloroform si spirt.

Totusi 250 pentru regie cam mult....si nici nu arata de 250. Poate o fi culta, intre sesiuni munceste pe litoral. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...