Sari la conținut

Ofer servicii de masaj de relaxare, cu jucării 0751414910


Postări Recomandate

  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 43 minute, Marian1212 a spus:

Nu stiu daca făcea si altceva in afara de masaj numai daca intră cineva de pe Cluj sa ne dea detalii  daca face merita 200 de lei daca nu pentru o laba nu se merita .

Fata a zis ca e Zen. Eu am citit printre randuri dar sunt plecat. Cat ghinion pot să am?!😁😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, Marian1212 a spus:

Nu stiu daca făcea si altceva in afara de masaj numai daca intră cineva de pe Cluj sa ne dea detalii  daca face merita 200 de lei daca nu pentru o laba nu se merita .

Nu-s curiosi aia din Cluj de noi plus ca vezi Mariane ca scrie Denisa pe Deva cum ca ai fi o persoana cu mai multe conturi banate: Aurel79, mitica79 si încă nu știu câte. In plus, ne avertizează ca ai reputație de huligan, sa avem grija.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 7 ore, Impartial a spus:

Nu ai? Nu ai. Dar nu m-ai lămurit. Cu cine sa vin pana la urma? Capra, camila sau albertspeer?😁😂

Un sac de cartofi ca e saraca amarata,a stat de sarbatori sa ma minuseze pe mine in fiecare dimineata,si era cu stomacul gol.In plus de asta ea merita 300 de lei laba nu doar 200 ca face laba in stil pickmer.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 7 ore, nandia a spus:

Nu-s curiosi aia din Cluj de noi plus ca vezi Mariane ca scrie Denisa pe Deva cum ca ai fi o persoana cu mai multe conturi banate: Aurel79, mitica79 si încă nu știu câte. In plus, ne avertizează ca ai reputație de huligan, sa avem grija.

Dacă aveam reputație de huligan sau ce vei tu sa zici acolo daca  iti lăsăm o recenzie urata  ca am fost si eu la tine la cluj pe strada fabrici daca imi aduc aminte ,dar nu mo interesat persoana ta si nu vreau sa intru in polemici cu tine .

Nu stiu ce va deranjează pe tine si pe panarama aia de Denisa ca am spus că nu mai este lumea fraiera sa vina la voi sa dea 200 de lei pentru că ai ungeti un pic cu ulei pe spate si le faceti o laba,in rest mesajul este de tot rahatul.

Da  am scris ca stiu ce am pățit cu ia si cu pestele iei nu trebuie să mă creadă lumea putin imi pasă ce cred alți eu am povestit cele întâmplate cînd am fost la ia .

Asta este parere mea si mo mențin, ce faci altceva decât o laba si ne ungi cu  un pic cu ulei de ala de copii johnson pe spate si cereri 200 de lei .

Nici tu nici panarama aia de Denisa nu meritati 200 de lei macar tu ești mai deșteaptă nu mai împarți bani cu altul ca fraiera aia sau poate ai da toți la pestele ei dar putin mai conteaza ea ne prostești pe noi si ala pe la .

Sunt huligani ca nu pun botu la vrajeala voastra am pus o data omu nu se arde de doua ori in viata .

Mai bine ma duc si cit ceva cu 200 de lei decat sa va dau vouă sa ma înveți cu ulei 

O seara frumoasa si an nou fericit .

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 8 ore, Impartial a spus:

Fata a zis ca e Zen. Eu am citit printre randuri dar sunt plecat. Cat ghinion pot să am?!😁😂

Nu am treaba cu ia eu am fost la ia la cluj nu i-am lăsat recenzie din cauza ca sunt multi care le ia apărarea orcum nu ma intereseaza persoana ei .

Nu merita 200 de lei pentru o laba si un pic de ulei .

Să ne auzim cu bine ,cine nu are ce face cu bani nu are decat sa ai arunce aiurea mai bine te duci si futi ceva cu bani aia decat sa iti faca astea o laba de te doare pula dupa 2 zile .

O seara faina la toata lumea si an nou fericit .

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Sonic1872
Reputație: 0
22 hours ago, nandia said:

Nu-s curiosi aia din Cluj de noi plus ca vezi Mariane ca scrie Denisa pe Deva cum ca ai fi o persoana cu mai multe conturi banate: Aurel79, mitica79 si încă nu știu câte. In plus, ne avertizează ca ai reputație de huligan, sa avem grija.

Pacat ca nu faci mumu mumu si hopa hopa. Sani frumosi ai, fund ai, solduri ai, pe scurt esti buna de pula!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 11 ore, Sonic1872 a spus:

Pacat ca nu faci mumu mumu si hopa hopa. Sani frumosi ai, fund ai, solduri ai, pe scurt esti buna de pula!

Face, da doar la strainezi si pe bani grei. Deci meri cu euroi, vorbeste o engleza stricata si poti sa dai si mumu mumu si o sa faca si hopa hopa 😇

Link spre comentariu
Vizitator Sonic1872
Reputație: 0
On 12/27/2021 at 5:59 PM, nandia said:

Nu-s curiosi aia din Cluj de noi plus ca vezi Mariane ca scrie Denisa pe Deva cum ca ai fi o persoana cu mai multe conturi banate: Aurel79, mitica79 si încă nu știu câte. In plus, ne avertizează ca ai reputație de huligan, sa avem grija.

Iti ofer 300 de euro pt o ora de sex normal cu prezervativ, care sa cuprinda 2 finalizari.

Mentionez ca NU ma intereseaza masaj!

Vreau doar sa beneficiez de ce ai tu intre piciore.

Daca esti interesata astept raspunsul tau.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 6 ore, Sonic1872 a spus:

Iti ofer 300 de euro pt o ora de sex normal cu prezervativ, care sa cuprinda 2 finalizari.

 

Asta ii pe bogăție 😁 Tu vrei sa destabilizeze piața de tot? 😁😂

@Lucas0,  tu nu prea ești atent  la ce se întâmplă aici. Pai ii corect? 😂😂

  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator Sonic1872
Reputație: 0
1 hour ago, 22leon said:

Asta ii pe bogăție 😁 Tu vrei sa destabilizeze piața de tot? 😁😂

@Lucas0,  tu nu prea ești atent  la ce se întâmplă aici. Pai ii corect? 😂😂

Nu doresc destabilizarea pietei, doar ca salarul meu lunar depaseste cu mult castigul mediu din Romania. Banii nu sunt o problema pt mine.

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 3 minute, Sonic1872 a spus:

Nu doresc destabilizarea pietei, doar ca salarul meu lunar depaseste cu mult castigul mediu din Romania. Banii nu sunt o problema pt mine.

vere ,pot sa-ti spun ca esti sarac lipit sau faci maxim 1000 de euro doar din propozitia asta :))))) 

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 18 minute, Sonic1872 a spus:

Nu doresc destabilizarea pietei, doar ca salarul meu lunar depaseste cu mult castigul mediu din Romania. Banii nu sunt o problema pt mine.

 

Cuvântul cheie e 《salarul》, bine, ca ar fi trebuit spus 《salariul》e cu totul altceva, în fine, ideea e ca dacă spunea 《venit》era o cu totul alta abordare, esențial diferita.

Salariul ti-l da statul.

Venitul ti-l câștigi tu însuți.

E o mica (mare?) diferența.

Spor!

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 1 minut, altu2 a spus:

 

Cuvântul cheie e 《salarul》, bine, ca ar fi trebuit spus 《salariul》e cu totul altceva, în fine, ideea e ca dacă spunea 《venit》era o cu totul alta abordare, esențial diferita.

Salariul ti-l da statul.

Venitul ti-l câștigi tu însuți.

E o mica (mare?) diferența.

Spor!

daca tu crezi ca el intelege diferenta dintre "salaru" si "venit" ,eu ma indoiesc 

Link spre comentariu
Vizitator Sonic1872
Reputație: 0
28 minutes ago, CharonIV said:

vere ,pot sa-ti spun ca esti sarac lipit sau faci maxim 1000 de euro doar din propozitia asta :))))) 

Nu stau sa ma contrazic cu tine, esti liber sa crezi ce vrei.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 43 minute, Sonic1872 a spus:

Nu doresc destabilizarea pietei, doar ca salarul meu lunar depaseste cu mult castigul mediu din Romania. Banii nu sunt o problema pt mine.

Amice, eram doar ironic cu tine. Cine își permite , o suna pe Nandia,își facea o programare și discuta oferta direct, nu se lauda anticipat pe aici .

Faptul ca tu crezi ca, dacă ai un salariu de câteva ori salariu mediu, înseamnă să ai bani, îmi spune că nu prea știi ce înseamnă să ai un venit serios. În fine, sunt suficienți colegi pe aici care au plătit sume serioase, fără a se lauda anticipat. Dar, fiecare cu stilul lui.

Dacă ai fi citit puțin pe aici, ai fi înțeles și gluma cu colegul @Lucas0.  Așa....n-ai picat prea bine. 

 

Link spre comentariu
Vizitator Sonic1872
Reputație: 0
42 minutes ago, 22leon said:

Amice, eram doar ironic cu tine. Cine își permite , o suna pe Nandia,își facea o programare și discuta oferta direct, nu se lauda anticipat pe aici .

Faptul ca tu crezi ca, dacă ai un salariu de câteva ori salariu mediu, înseamnă să ai bani, îmi spune că nu prea știi ce înseamnă să ai un venit serios. În fine, sunt suficienți colegi pe aici care au plătit sume serioase, fără a se lauda anticipat. Dar, fiecare cu stilul lui.

Dacă ai fi citit puțin pe aici, ai fi înțeles și gluma cu colegul @Lucas0.  Așa....n-ai picat prea bine. 

 

Eu nu am nevoie de aprobarea voastra in ceea ce priveste banii pe care ii castig. Am observat ca deranjez cu postarile mele fapt pt care ma voi opri aici.

Va las impreuna cu mistocareala voastra de prost gust.

AN NOU FERICIT!

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 9 ore, Sonic1872 a spus:

Iti ofer 300 de euro pt o ora de sex normal cu prezervativ, care sa cuprinda 2 finalizari.

Mentionez ca NU ma intereseaza masaj!

Vreau doar sa beneficiez de ce ai tu intre piciore.

Daca esti interesata astept raspunsul tau.

Eu plusez cu un sac de cartofi pentru necajita asta ca e in suferinta rau.

Nandia viata mea vezi ca ramai in curand fara postari de ale mele si nu mai ai unde sa dai minusuri.Laba nu mai ai cui sa o faci,minusuri nu o sa mai ai sa imi mai dai ca termini postarile mele.. trista treaba..

Daca imi faci un mumu  iti dau o legatura de ceapa si niste telina si baiatu de mai sus iti da 300 de euroi sa iti dea un hopa hopa.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...