Sari la conținut

Ofer servicii de masaj de relaxare, cu jucării 0751414910


Postări Recomandate

  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Mă odihnesc după botoxul și acidul ,, sulfuric". Am zis că mă duc la împuns. Îs oțâră umflata și acum mă recuperez. Nu am voie la efort și să stau cu capul in jos. De venea povestitorul o sugeam rău de tot cu gatatul lui greu. Șiț' cuminț'! 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 11 minute, nandia a spus:

Mă odihnesc după botoxul și acidul ,, sulfuric". Am zis că mă duc la împuns. Îs oțâră umflata și acum mă recuperez. Nu am voie la efort și să stau cu capul in jos. De venea povestitorul o sugeam rău de tot cu gatatul lui greu. Șiț' cuminț'! 

Mai ...nu era despre mine ...hm ...eram la dispozitia ta ..(.si acum sunt) ... porunceste ....ce iti pofteste inimioara ...si o sa incerc sa indeplinesc ...😉😉😉

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
La 05.03.2022 la 22:58, povestitorul a spus:

Mai ...nu era despre mine ...hm ...eram la dispozitia ta ..(.si acum sunt) ... porunceste ....ce iti pofteste inimioara ...si o sa incerc sa indeplinesc ...😉😉😉

A poruncit ceva?🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 22 ore, Dorin1980 a spus:

Ceau , mâine lucrezi?

Lucru dara, albeeeert unde-i savarina? Pe restul va aștept cu flori😂😅🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, danp123 a spus:

"Savarina" ne-o dai tu... s-o lingem! 😜

Daneeee...vezi că de tine mi-e frica, tu cu analul tau!🍑🍑🍑💩

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
6 minutes ago, nandia said:

Daneeee...vezi că de tine mi-e frica, tu cu analul tau!🍑🍑🍑💩

Na drace, c-am ajuns de spaima/faima forumului! 😕

Ca sa lamurim o treaba: NICIODATA, cu nici o femeie, n-am facut, in pat, lucruri cu care ea n-a fost de acord! La unele chiar le-a placut! 😁

Eu sunt pasnic (pana nu ma calci pe bataturi)... iar cu femeile, mi-au spus mai multe ca sunt "prost de bun"... asa ca azi, de ziua lor, le "ating cu o floare!" PE TOATE! La care am fost sau voi ajunge...

Cat despre frica de mine... uite ce zice Santana acilea:

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, danp123 a spus:

Na drace, c-am ajuns de spaima/faima forumului! 😕

Ca sa lamurim o treaba: NICIODATA, cu nici o femeie, n-am facut, in pat, lucruri cu care ea n-a fost de acord! La unele chiar le-a placut! 😁

Eu sunt pasnic (pana nu ma calci pe bataturi)... iar cu femeile, mi-au spus mai multe ca sunt "prost de bun"... asa ca azi, de ziua lor, le "ating cu o floare!" PE TOATE! La care am fost sau voi ajunge...

Cat despre frica de mine... uite ce zice Santana acilea:

 

Pe mine nu mă lua în seamă pt că eu sunt o excentrica a forumului, nu sunt reprezentativa pt forum, mi-am făcut cont sa le rad in fata celor din Cluj care pe timp de carantină au ajuns să plătească 250 300 la masaj de relaxare cu vrajeli metafizice (fara finalizare) după ce au huiduit un salon care avea oferte și la 100 dar era închis atunci pt Covid.

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Fie ca toate implinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa te  insoteasca pretutindeni…si fie ca primavara iubirii sa îți  inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale. Iti doresc un 8 Martie cat mai frumos și plin de bucurii. 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 6 minute, Distanta20 a spus:

Fie ca toate implinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa te  insoteasca pretutindeni…si fie ca primavara iubirii sa îți  inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale. Iti doresc un 8 Martie cat mai frumos și plin de bucurii. 

 

Doamne ajuta, deja a inceput bine mai puțin cu Imparțialul care mă fute pe un topic mai jos sa fac pace cu mama de ziua femeii...mama care știe ce fac eu și sta ca proasta pt că știe că banii tot la ea ajung cum au ajuns o mare parte de până acum...😐

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 4 minute, nandia a spus:

Doamne ajuta, deja a inceput bine mai puțin cu Imparțialul care mă fute pe un topic mai jos sa fac pace cu mama de ziua femeii...mama care știe ce fac eu și sta ca proasta pt că știe că banii tot la ea ajung cum au ajuns o mare parte de până acum...😐

Eu nu am treaba cu tine mai ales astăzi dacă ai sa ne mai certam începem de mâine 

La mulți ani 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 2 minute, Distanta20 a spus:

Eu nu am treaba cu tine mai ales astăzi dacă ai sa ne mai certam începem de mâine 

La mulți ani 

Cine e rău de gura (adică eu) crezi că poate să tacă de ziua femeii...mai greu dar ție ce să-ți mai zic pt că ți-am zis de toate...vezi că acum ies din topic și dau o geană la Double D (Denisa, Diana) sa vad dacă te poți abține azi de ziua femeii.. 😅😂🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Chiar acum, nandia a spus:

Cine e rău de gura (adică eu) crezi că poate să tacă de ziua femeii...mai greu dar ție ce să-ți mai zic pt că ți-am zis de toate...vezi că acum ies din topic și dau o geană la Double D (Denisa, Diana) sa vad dacă te poți abține azi de ziua femeii.. 😅😂🤣

Doar pentru tine ma pot abține 

Pentru ele nu exista abținere doar pentru tine 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 10 minute, Distanta20 a spus:

Eu nu am treaba cu tine mai ales astăzi dacă ai sa ne mai certam începem de mâine 

La mulți ani 

Te-ai abținut la Denisa dar la Diana iar că vine de la Constanța etc. aceleași povesti...daca e din Constanta oare nu mă ia și pe mine la mare la vară sa stăm o lună, două daca tot știe orașul...poate fi și prostituată, o aduc eu pe calea cea bună, oricât ar fi de lăudată și apreciată pe Deva tot nu cred că îi place ce face...mergem mai mult sa stăm cu pizda la soare...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, nandia a spus:

Te-ai abținut la Denisa dar la Diana iar că vine de la Constanța etc. aceleași povesti...daca e din Constanta oare nu mă ia și pe mine la mare la vară sa stăm o lună, două daca tot știe orașul...poate fi și prostituată, o aduc eu pe calea cea bună, oricât ar fi de lăudată și apreciată pe Deva tot nu cred că îi place ce face...mergem mai mult sa stăm cu pizda la soare...

Merg si eu  ...ce este mai frumos ....decat sa vezi doua femei superbe cum se prajesc la soare ...mai un ulei pe spate , mai un sezlong ...car bagajele hotel -plaje ...tot ce este necesar ca Nadia sa fie fericita ...si prietena /prietenele ei 😉😉😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 5 minute, povestitorul a spus:

La multi anii , Nadia ...sa fi iubita , puternica , fericita si fara prea multi bani 😂😂😂

Oricum tu ii strici pe acid , silicoane ...🤣🤣

Cocine in care sa stau am la mine in Bistrița Năsăud 🤣😂😅

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 4 minute, nandia a spus:

Te-ai abținut la Denisa dar la Diana iar că vine de la Constanța etc. aceleași povesti...daca e din Constanta oare nu mă ia și pe mine la mare la vară sa stăm o lună, două daca tot știe orașul...poate fi și prostituată, o aduc eu pe calea cea bună, oricât ar fi de lăudată și apreciată pe Deva tot nu cred că îi place ce face...mergem mai mult sa stăm cu pizda la soare...

Pe tine te iau eu dacă vrei da nu o luna că este mult. Ai place ce face nu ai văzut ce figuri are

Nu am chef de iele 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 2 minute, Distanta20 a spus:

Daca tot mi-ai adus aminte de Denisa masaj iar lăsat și ei o urare sa nu zici ca sunt băiat rău 

Las-o in pace...treaba cu pestele mi-au mai zis-o alți 20 de clienți...eu îi întreb pe unde ai mai fost...cunosc toate saloanele...daca ai fost la...ai fost la futut...daca ai fost la celălalt...ai fost la relaxare, spune-mi unde ai fost înainte că să știu cu ce ești obișnuit... povestitorule...vezi că ce ai făcut tu acolo unde ai fost și ai scris pe forum nu e voie sa faci la masaj...patronul de la salonul ăla a fost în cătușe la Oradea pt treaba aia...văd că încă permite așa ceva...nu îmi vine să cred!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...