Sari la conținut

Ofer servicii de masaj de relaxare, cu jucării 0751414910


Postări Recomandate

Acum 2 minute, povestitorul a spus:

Atunci ...sa se deschida un topic pe tema asta ...cad de calzi sunt pestii cu clientii😂😂😂😂 @Lucas0 putin ajutor ...te rog 😉😉...si acum.lasa.omul in pace ...ti a casunat pe el ...sa faca recenzi ...e dreptul.lui sa faca ...sau nu 🙃🙃

Legat de recenzii ,unii useri mai vechi considera că ei au făcut destule recenzii și nu mai fac ,chiar și tu erai hotărât să nu mai faci,dar daca nimeni nu ar mai face recenzii probabil că acest forum ar deveni inutil

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 7 minute, povestitorul a spus:

Atunci ...sa se deschida un topic pe tema asta ...cat de calzi sunt pestii cu clientii😂😂😂😂 @Lucas0 putin ajutor ...te rog 😉😉...si acum.lasa.omul in pace ...ti a casunat pe el ...sa faca recenzi ...e dreptul.lui sa faca ...sau nu 🙃🙃

Povestitorule,eu cred că peștii sunt mai calzi cu clienții decât fetele, ei își urmăresc mai bine interesul, mai ales că banii lor ajung la ei...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 44 minute, nandia a spus:

Membru serios…intra la el pe profil și uita-te in jos sa vezi ca peste tot numai in gluma, doar emoticoane cu râsete la toate fetele pe topic…nici o recenzie nu apare de la el…hai sa fim serioși, cine vrea sa vina suna…

Eu sunt serios te-as fi vizitat dar ai zis ca sunt rau…

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 3 minute, Impartial a spus:

E fain? Poti scrie o recenzie sa-mi fac o idee? 😂

Eu nu prea sunt cu masajul, dar și dacă ți-aș scrie tot nu ai merge, ca am citit ce a spus Nandia, tu ești doar cu glumele pe aici 😂 

Ps. de ce pleci de la ideea ca peștișorul ii obligatoriu un tip ? 😂😂 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, costy7 a spus:

Legat de recenzii ,unii useri mai vechi considera că ei au făcut destule recenzii și nu mai fac ,chiar și tu erai hotărât să nu mai faci,dar daca nimeni nu ar mai face recenzii probabil că acest forum ar deveni inutil

Acum ...cateva zile ...cineva ...a lasat un mesaj destul de interesant ...si tind sa cred ca are dreptate ... forumul.este mai de folos pentru fete decat pentru curvari ...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
6 minutes ago, povestitorul said:

Acum ...cateva zile ...cineva ...a lasat un mesaj destul de interesant ...si tind sa cred ca are dreptate ... forumul.este mai de folos pentru fete decat pentru curvari ...

Gândește-te foarte bine și analizează meticulos... Îmi vei da dreptate! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 12 minute, costy7 a spus:

Legat de recenzii ,unii useri mai vechi considera că ei au făcut destule recenzii și nu mai fac ,chiar și tu erai hotărât să nu mai faci,dar daca nimeni nu ar mai face recenzii probabil că acest forum ar deveni inutil

Ce user vechi că imparțialul e user din 12 decembrie 2021

Link spre comentariu
Acum 3 minute, Cozonac7 a spus:

Gândește-te foarte bine și analizează meticulos... Îmi vei da dreptate! 

Pai atunci hai sa ne întoarcem cu toții la Publi24,nu toți suntem dispuși că tine sa sa aruncăm cu banii la tot felul de necunoscute și să plecăm cu dureri de cap de acolo

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 9 minute, Impartial a spus:

Fiindcă pestisorul (de aur) iti îndeplinește trei dorințe.😂

Și "peștișoara de aur" crezi ca nu poate?  Și ramai în plus cu o amintire plăcută  😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, costy7 a spus:

Pai atunci hai sa ne întoarcem cu toții la Publi24,nu toți suntem dispuși că tine sa sa aruncăm cu banii la tot felul de necunoscute și să plecăm cu dureri de cap de acolo

Da mai că dacă unu o laudă pe una și o ridică în slavi pt altul nu poate părea super nașpa mai ales că merge la ea super entuziasmat de pe recenzii bune.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Chiar acum, Impartial a spus:

E grele nu? 😂 Pe asta o afli? Nu poate bate nici un cui, vai de instrumentul lui!😂

Prea multe cuie ai băgat în tine

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
3 hours ago, costy7 said:

Pai atunci hai sa ne întoarcem cu toții la Publi24,nu toți suntem dispuși că tine sa sa aruncăm cu banii la tot felul de necunoscute și să plecăm cu dureri de cap de acolo

Pare rău... Dar eu nu arunc cu bani. 

Sunt prea sărac să-mi permit luxul ăsta 🥺

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 14.09.2021 la 15:51, nandia a spus:

Nu am cursuri si e posibil să îmi fie contestate calitățile kinetoterapeutice dar asta este, în viața nu poți să fii bun la toate...exista rubrica de wellness/ masaje de relaxare pe Publi24, eu fac EROTIC/ NUD și nu oricine are puterea mentala să renunțe la o viață normală și să faca ce facem noi astea care ne dezbrăcăm in curul gol și frecam pula cat mai dezinhibat posibil, aici te contrazic. Majoritatea femeilor pe care le știu nu ar avea puterea să facă așa ceva, mai bine stau hodinite, tolănite la birou sau așteaptă să le aducă soțul bani că doar ele sunt femei cinstite și nu ar face nici în ruptul capului așa ceva. Doamne feri! 😆😄😂

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, Impartial a spus:

@nandia ce are Marian1212 cu tine?

E un căcat  cu 5 conturi analfabet pe care îl deranjează că-l minusez, a avut treabă și cu silvy, Denisa, multe alte fete și cu alte saloane la care am lucrat eu...mare certaret...mare căcat care cum am ajuns in Timișoara tot pune întrebări că de când încep să mă fut, de ce nu sunt in toane bune sa fac sex, că se interesează de mine pt un prieten,cu toate că noi ne știam din Cluj,stia ca nu fac sex....nu știu la ce se mai baga in seama pe topicul meu și mai pune întrebări să îmi facă reclama negativa, e normal să îl minusez, are treabă cu multe fete bune pe care le știu eu și acum a venit rândul meu să aibă treabă și cu mine, daca te uiți pe profilul lui foarte multe recenzii negative și vorbește extrem de urat de multe fete, saloane etc...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 20 minute, Impartial a spus:

@nandia ce are Marian1212 cu tine?

Nu am nimic stai linistit ce sa am cu ia i-am lăsat recenzie ca nu merita sa o vizitezi ca nu se merita sa dai 200 de lei sa te inca cu ulei si in fiecare zi imi da minusuri ea crede că pe mine ma intereseaza de minusurile ei ai bolnavă cu capu sărăcia .

Dacă se apuca de futut merita încercată oricum mie nu imi place nici asa nu ma duc la nebune .

Numai recenzi nașpa are si pe Cluj so certat cu toata lume si pe acolo pe cite uni ai suna pe acasa si le făcea probleme are cu capu rau de tot .

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...