Sari la conținut

Ofer servicii de masaj de relaxare, cu jucării 0751414910


Postări Recomandate

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
5 minutes ago, 22leon said:

Uite ca aici sunt parțial de acord cu tine, excepție face B. , pina la 450 finalizarea/ 700 ora mai avem  😁😂

Acolo e eroare de calcul.... Dar nu mă bag că nu-i treaba mea. :)

Ziceți voi ziceți... Dar Lucascenko are dreptatea lui! 

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
15 minutes ago, misterx said:

Eu cred că @nandiaștie foarte bine de  glumă. Pare o fată smart.

@Cozonac7Cozonac7

Pune-mi o vorbă cu bună! :))

Dacă-ți pun eu o vorbă bună... Nu mai vorbește veci pururea cu tine! :)

 

Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
Chiar acum, Cozonac7 a spus:

Dacă-ți pun eu o vorbă bună... Nu mai vorbește veci pururea cu tine! :)

 

Și-așa nu-mi vorbește...mai rău de atât nu-mi poți face. :))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
1 oră în urmă, Cozonac7 a spus:

Acolo e eroare de calcul.... Dar nu mă bag că nu-i treaba mea. :)

Ziceți voi ziceți... Dar Lucascenko are dreptatea lui! 

Pai dacă consideri ca acolo ii ceva greșit, iar Lucas are dreptate, de ce sa nu-l îndreptăm spre topicul corect, poate ajuta la repararea greșelilor 😂😂

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 minute ago, 22leon said:

Pai dacă consideri ca acolo ii ceva greșit, iar Lucas are dreptate, de ce sa nu-l îndreptăm spre topicul corect, poate ajuta la repararea greșelilor 😂😂

Pentru că mie îmi este drag Lucascenko, nu vreau să pățească ce a mai pățit :)

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 20 minute, Impartial a spus:

"Pretul...fuck...nu mai stiu,dar din cate imi aduc aminte cred ca i-am lasat vre-o 6-7 sute lei pt 1,5H." 😉😁

Ignore 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, nandia a spus:

Ignore 

Tot beliți pula pe același subiect...helooooooo....n-aveti treabă????daca nu aveți ce scrie pt că nu ați fost, nu mai scrieți...numa' of topic faceți și bășcălie....ce pula mea de bărbați sunteți voi...mai bine mergeți futeti ceva și dup-aia scrieți...

  • Haha 1
Link spre comentariu
10 minutes ago, nandia said:

Tot beliți pula pe același subiect...helooooooo....n-aveti treabă????daca nu aveți ce scrie pt că nu ați fost, nu mai scrieți...numa' of topic faceți și bășcălie....ce pula mea de bărbați sunteți voi...mai bine mergeți futeti ceva și dup-aia scrieți...

pai daca tu nu dai nimic decat o laba 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ fac si ei ce pot 

🍿🍿

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 59 minute, Impartial a spus:

"Pretul...fuck...nu mai stiu,dar din cate imi aduc aminte cred ca i-am lasat vre-o 6-7 sute lei pt 1,5H." 😉😁

Amice daca tineam neaparat sa mint pe cineva cu ceva....crede-ma ca ma ducea capul sa caut prima postare si sa scriu la fel.  Bai care sunteti curiosi sa vedeti daca am mintit sau nu,mergeti fratilor la ea si gata!!! Deja picati in penibil cu atata scris si comentat...plm sunteti nevorbiti sau ce dracu?!?!?!

Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 15 minute, GabiTM1980 a spus:

Amice daca tineam neaparat sa mint pe cineva cu ceva....crede-ma ca ma ducea capul sa caut prima postare si sa scriu la fel.  Bai care sunteti curiosi sa vedeti daca am mintit sau nu,mergeti fratilor la ea si gata!!! Deja picati in penibil cu atata scris si comentat...plm sunteti nevorbiti sau ce dracu?!?!?!

Unde am spus eu ca ai mintit? Am arătat doar ca o data ai zis 1,5 h iar altădată 2 h.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 6 minute, Impartial a spus:

Iarta-ne! Nu toti o putem b...i la mai mulți subiecți.

Nu va mai intereseze cat au plătit alții...e treaba lui fiecare cât plătește...unu are bani mai multi altul mai puțini...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 14.09.2021 la 11:03, nandia a spus:

Doar cu vibratorul. 

Asta chiar nu o inteleg, pai e mai complicat si mai ne igienic sa bagi vibratorul decat penisul cu prezervativ, vibratorul oricat l-ai spala ai riscul sa ramana microbi pe el, eventual trebuie curatat cu dezinfectant special, iar penisul cand pui prezervativul ai eliminat orice dubiu, te vad fata serioasa, eu zic ca ar trebui sa te gandesti umpic si la sanatatea ta... dar na poate esti tu mi dificila si incapatanata fata de baieti sau preferi fetele?? Nu iti zic nimic cu rautate, e jocul tau si tu faci regulile, eu doar incerc sa iti dau opinia mea fara hate sau suparare! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Chiar acum, extase a spus:

Asta chiar nu o inteleg, pai e mai complicat si mai ne igienic sa bagi vibratorul decat penisul cu prezervativ, vibratorul oricat l-ai spala ai riscul sa ramana microbi pe el, eventual trebuie curatat cu dezinfectant special, iar penisul cand pui prezervativul ai eliminat orice dubiu, te vad fata serioasa, eu zic ca ar trebui sa te gandesti umpic si la sanatatea ta... dar na poate esti tu mi dificila si incapatanata fata de baieti sau preferi fetele?? Nu iti zic nimic cu rautate, e jocul tau si tu faci regulile, eu doar incerc sa iti dau opinia mea fara hate sau suparare! 

Nu stau sa număr microbii de pe pula sau de pe vibrator știu eu de ce folosesc jucăria și nu dau explicații la nimeni...o seara buna tuturor!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 10 minute, nandia a spus:

Nu stau sa număr microbii de pe pula sau de pe vibrator știu eu de ce folosesc jucăria și nu dau explicații la nimeni...o seara buna tuturor!

Off inima de gheață

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...