Sari la conținut

Ofer servicii de masaj de relaxare, cu jucării 0751414910


Postări Recomandate

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
11 hours ago, nandia said:

Nu are cum, outcall-ul e mai scump ca incall-ul și el își drămuiește banii mai ceva ca Mr Cozonac.

Zi-mi 2 numere norocoase la loto... Și dacă câștig potul cel Mare te iau într-un concediu dă Lux (pă weekend doar!) la Geoagiu-Băi. 

Și vreau de la tine și 5 lei să bag biletul... Câștigător!! 😜😜😜😜

  • Haha 2
Link spre comentariu
2 minutes ago, Cozonac7 said:

Zi-mi 2 numere norocoase la loto... Și dacă câștig potul cel Mare te iau într-un concediu dă Lux (pă weekend doar!) la Geoagiu-Băi. 

Și vreau de la tine și 5 lei să bag biletul... Câștigător!! 😜😜😜😜

🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 32 minute, Cozonac7 a spus:

Zi-mi 2 numere norocoase la loto... Și dacă câștig potul cel Mare te iau într-un concediu dă Lux (pă weekend doar!) la Geoagiu-Băi. 

Și vreau de la tine și 5 lei să bag biletul... Câștigător!! 😜😜😜😜

😂😂😂😂 ... radem noi ...cat putem...si facem.misto ...stai ca acum.apare ...de ne ia la ture ...de ne sar fulgi din cap 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 8 minute, povestitorul a spus:

😂😂😂😂 ... radem noi ...cat putem...si facem.misto ...stai ca acum.apare ...de ne ia la ture ...de ne sar fulgi din cap 

E o dura. Dacă avea un caracter deosebit o vizitam. Asa cine stie ce înjurături imi iau.😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, Impartial a spus:

E o dura. Dacă avea un caracter deosebit o vizitam. Asa cine stie ce înjurături imi iau.😂

Nu ...chiar este timida ...doar aici pe forum este rea ...😂😂😂

Chiar imi amntesc o faza tare ...

Dupa un timp ...o intreb de hopa ...hopa ...imi spune ca sunt rece ...😂😂😂...am vazut ca nu este loc de nimic  ... si am.adus in discutie forumul ....ma intrebat cine sunt ...mi a fost un pic frica sa ii spun ...si i am spus ...reactia ei ...  a tu postezi lucruri frumoase 😂😂😂....de unde ...eu poatez bazaconi .... era relaxata cu un vibe bun ...intreb si de albert ... a intors privirea catre bucatatie ....de am.crezut ca este posedata ...si a spus ...am cutitele pregatite in bucatarie ...dupa scena asta am batut in retragere ...😂😂😂

Acum.cred ca le tine pregatite pentru 

Mitica , Marian , Mossu ....

Citeste toate tampenile de le postam noi ...si extrage foarte multe informatii .... este la curent cu tot can can ul de pe sectiunea Tm ...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Eu recunosc! De frică nu am mai fost la ea 👻

Că de durut... Numai eu știu cât de rău mă dor șălilii 😣

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator Glock17een
Reputație: 0
La 12.01.2022 la 20:55, nandia a spus:

Nu va mai intereseze cat au plătit alții...e treaba lui fiecare cât plătește...unu are bani mai multi altul mai puțini...

Sunt intrigat de discuții ... deci e posibil și o partidă de amor cu Nandia sau nup? Cadoul lăsat poate urca desigur dar nu vreau să fie o insultă pentru ea propunerea in sine ..

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 1 oră, povestitorul a spus:

Nu ...chiar este timida ...doar aici pe forum este rea ...😂😂😂

Chiar imi amntesc o faza tare ...

Dupa un timp ...o intreb de hopa ...hopa ...imi spune ca sunt rece ...😂😂😂...am vazut ca nu este loc de nimic  ... si am.adus in discutie forumul ....ma intrebat cine sunt ...mi a fost un pic frica sa ii spun ...si i am spus ...reactia ei ...  a tu postezi lucruri frumoase 😂😂😂....de unde ...eu poatez bazaconi .... era relaxata cu un vibe bun ...intreb si de albert ... a intors privirea catre bucatatie ....de am.crezut ca este posedata ...si a spus ...am cutitele pregatite in bucatarie ...dupa scena asta am batut in retragere ...😂😂😂

Acum.cred ca le tine pregatite pentru 

Mitica , Marian , Mossu ....

Citeste toate tampenile de le postam noi ...si extrage foarte multe informatii .... este la curent cu tot can can ul de pe sectiunea Tm ...

Pe mine o sa ma adore cand o sa ma intalneasca.O sa imi gateasca cu acele cutite😋.Revin cat de curand cu poza de la masa festiva😎.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
8 hours ago, albertspeer said:

Pe mine o sa ma adore cand o sa ma intalneasca.O sa imi gateasca cu acele cutite😋.Revin cat de curand cu poza de la masa festiva😎.

Așteptăm poze 🥰

Pentru tine are rezervat cuțitul de aur! :)

 

Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
1 oră în urmă, Impartial a spus:

@nandia tu ce varsta ai? Stiu ca nu e frumos sa intreb dar ca sa nu se prindă nimeni, poti sa pui cifrele invers. Dacă e 22, 33, lasă...😂

Ca s-o parafrazez pe superba Larissa, "câți vrei tu!" :))) așa mi-a zis. 

Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 4 minute, povestitorul a spus:

Parca mi a zis mie ...sper sa nu confund ....stau prost cu memoria ...e nascuta in 88 

Văzând media de vârstă a domnisoarelor ce activează în "Frumosul oraș", aș încadra-o la milf. :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...