Sari la conținut

Ofer servicii de masaj de relaxare, cu jucării 0751414910


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Finally, I visited Nandia, it was hard work getting in touch, but worth it, gentle distraction for an hour, smooth oil massage, relaxing and calm, she has a great body, looks fantastic for her age ! Pleasant time. Relax, chill and enjoy the moment ..any haters out there  - just go get yourselves a life ! 

Nanda..I'll be back soon ( if I can get you to answer - haha)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 1 oră, playfuldave a spus:

Finally, I visited Nandia, it was hard work getting in touch, but worth it, gentle distraction for an hour, smooth oil massage, relaxing and calm, she has a great body, looks fantastic for her age ! Pleasant time. Relax, chill and enjoy the moment ..any haters out there  - just go get yourselves a life ! 

Nanda..I'll be back soon ( if I can get you to answer - haha)

Nice 🙂 Can you be more specific on what you got? Massage and hand finish? Price? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, andrei242 said:

Nice 🙂 Can you be more specific on what you got? Massage and hand finish? Price? 

I don't know Nandias official asking rate as I never bothered negotiating, I happily left a gift of 200 without regret.

I enjoyed a complete massage...

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
2 hours ago, playfuldave said:

I enjoyed a complete massage...

Descrie și tu masajul ăla mai detaliat... Nu doar "smooth oil massage" că limba engleză e destul de bogată în cuvinte. 

Nu zic cu răutate, poate fata chiar o fi dobândit calități în ale masajului, că ea de arătat știm toți că arată bine. Și se poartă și frumos când ajungi la ea, contrar aparențelor de aici. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe aici
  • Oras:pe aici
6 minutes ago, Cozonac7 said:

Descrie și tu masajul ăla mai detaliat... Nu doar "smooth oil massage" că limba engleză e destul de bogată în cuvinte. 

Nu zic cu răutate, poate fata chiar o fi dobândit calități în ale masajului, că ea de arătat știm toți că arată bine. Și se poartă și frumos când ajungi la ea, contrar aparențelor de aici. 

poate ca ai intimidat-o colegu Cozonac, pe domnisoara Nandia, de aia s-a purtat frumos 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
5 minutes ago, chiareu21 said:

poate ca ai intimidat-o colegu Cozonac, pe domnisoara Nandia, de aia s-a purtat frumos 😁

Domnișoara nu cred că mai e... Alți chiar garantează treaba asta pe topic. 

De intimidat n-am cu ce s-o intimideze eu pe ea. Îmi este superioară la toate capitolele. 

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:pe aici
  • Oras:pe aici
1 hour ago, Cozonac7 said:

Domnișoara nu cred că mai e... Alți chiar garantează treaba asta pe topic. 

De intimidat n-am cu ce s-o intimideze eu pe ea. Îmi este superioară la toate capitolele. 

 

ziceam si eu asa .... domnisoara, ca sa sune mai prototocolar

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
8 hours ago, Cozonac7 said:

Descrie și tu masajul ăla mai detaliat... Nu doar "smooth oil massage" că limba engleză e destul de bogată în cuvinte. 

Nu zic cu răutate, poate fata chiar o fi dobândit calități în ale masajului, că ea de arătat știm toți că arată bine. Și se poartă și frumos când ajungi la ea, contrar aparențelor de aici. 

Exactly what I got , smooth "gentle" oil massage, nothing hard or vigorous ,  I was not expecting a visit to a physiotherapist or Thai massage parlour. Let's call it a "sensuous" massage experience ! I don't know how to describe in other words. Sometimes is just good to chill and relax !

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, playfuldave said:

Exactly what I got , smooth "gentle" oil massage, nothing hard or vigorous ,  I was not expecting a visit to a physiotherapist or Thai massage parlour. Let's call it a "sensuous" massage experience ! I don't know how to describe in other words. Sometimes is just good to chill and relax !

Yeah... She's a gentle human being 😇 only her big mouth is vigorous, but she's a sweet & gentle lady 😇

Kind hearted also 🥰

 

  • Haha 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
2 hours ago, Ioan4141 said:

Măi oameni buni, ați codat mesajele sau ce ați făcut?....că nu înțeleg nimic din ce scrieți 😁😂

Mii no inglish!

Nu le-au codat... le-au dat prin traductor!

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 04.10.2022 la 9:26, Cozonac7 a spus:

Yeah... She's a gentle human being 😇 only her big mouth is vigorous, but she's a sweet & gentle lady 😇

Kind hearted also 🥰

 

you've experienced nandia's mouth vigorousity  ?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
La 25.08.2022 la 2:03, nandia a spus:

Ce țarani libidinoși! Prietenul tau cred ce e scârbosul ăla care transpira in ultimul hal cu toate că în casa era rece și era de o libidosenie rara la 100 de kile și normal că i-am pus o tonă de ulei aromatic ca să îmi fie mai puțin scarba la cum transpira (avea emoții, zici că nu a mai văzut un corp de femeie în viața lui). Și acuma stau să mă gândesc ce înseamnă fără tzatze. Pt fraierii chiombi, aflați că am silicoane. Nimeni nu o să îl fută pe ăla...degeaba vine cu milioanele...e prea libidinos! Încetați a mai fi libidinoși.. stați cuminți în pula mea la masaj nu tot cu nasurile in cururile noastre, zici că ați vrea să mâncați ceva din ele...unii la cat sunteti de disperați ați face-o și pe-asta 😈 Ce poate fi mai scarbos decât un libidinos bătrân, expirat de 100 kg, care transpira non-stop și vrea să te sărute tot timpul pt că areți nu știu cum.🤢

P.S. Pt Mocu: pe tine cred că te-am futut bine rău dacă nu m-ai uitat nici in ziua de azi. 

Dupa ce ai luat bani sau inainte ti-ai dat seama ca este libidinos-este important de stiut

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost și eu la masaj, pentru prima dată în Tm, pentru prima dată la Nandia. M-am simțit foarte bine la masaj, însă mi s-au părut puțin neîngrijit apartamentul. Am văzut mașină de spălat, dar nu am văzut și un uscător, astfel încât nu sunt sigur cât de curate au fost prosoapele (cel de pe pat și cel folosit la duș) . Astfel, aș încerca și un salon.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 31.01.2023 la 17:20, faceboo a spus:

Am fost și eu la masaj, pentru prima dată în Tm, pentru prima dată la Nandia. M-am simțit foarte bine la masaj, însă mi s-au părut puțin neîngrijit apartamentul. Am văzut mașină de spălat, dar nu am văzut și un uscător, astfel încât nu sunt sigur cât de curate au fost prosoapele (cel de pe pat și cel folosit la duș) . Astfel, aș încerca și un salon.

Daca o sa te duci la un Salon o sa te simti si mai bine, ai din ce alage. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...