Sari la conținut

Pustoaica 0733635755


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost eu, având poftă de o puștoaică. 

Într-adevăr, voce foarte plăcută la telefon, de copilă chiar. Programat cu 15 minute înainte. 

Ajuns în locație, imi deschide o fată, de 26 ani declarați. Am rămas, nu e mare frumusețe, dar am futut și mai urâte. În plus, eram ușurat văzând ca nu e **spam editat**. Acum ca ma uit in anunț, nu văd unde ar scrie că ar fi puștoaică de 19 ani, greu de zis dacă pozele sunt reale, am ceva dubii. 

Locația centrala, există locuri de parcare in zona, dar șanse mari sa fie ocupate. Apartament vechi, dar renovat. Fără portar. 

Fata: undeva la 1,60, cu tinuta sexy, machiata frumos ascunzând urme de oboseala, ceva urme de operație pe corp, probabil a nascut, epilata complet, piele fina, miroase plăcut, igiena mi s-a părut bună. Nu m-a întrebat daca vreau la duș, in schimb ea a mers la duș imediat dupa acțiune. 

Actiunea: a dat jos ținuta, oferă on sau op, la alegere. Mi-a plăcut ca a insistat la oral, nu m-am simțit grăbit deloc. La normal era foarte udă, cred ca folosește lubrifiant, din cauza asta se si simțea foarte larga, stă in ce poziție vrei, am terminat in ritmul meu. 

Note:

Locație: 8

Aspect: 7

Igiena: 9 (daca ma trimitea la dus, era de 10)

Oral: am ales op, nota 8

Np: 8 (cam largă, totuși) 

Atitudine: 10, se face plăcută. 

Dtd: 15 min. 

Am lăsat 50 lei. Raport calitate/preț foarte bun. 

De revenit? Nu cred ca revin, acum ca am bifat-o, deși experiența a fost plăcută, dar nimic memorabil. Poate doar daca sunt deja in zona și vreau o descărcare rapidă, pe bani putini. 

  • Like 4
Link spre comentariu
On 5/25/2021 at 8:45 AM, bensteaua said:

Am fost eu, având poftă de o puștoaică. 

Într-adevăr, voce foarte plăcută la telefon, de copilă chiar. Programat cu 15 minute înainte. 

Ajuns în locație, imi deschide o fată, de 26 ani declarați. Am rămas, nu e mare frumusețe, dar am futut și mai urâte. În plus, eram ușurat văzând ca nu e **spam editat**. Acum ca ma uit in anunț, nu văd unde ar scrie că ar fi puștoaică de 19 ani, greu de zis dacă pozele sunt reale, am ceva dubii. 

Locația centrala, există locuri de parcare in zona, dar șanse mari sa fie ocupate. Apartament vechi, dar renovat. Fără portar. 

Fata: undeva la 1,60, cu tinuta sexy, machiata frumos ascunzând urme de oboseala, ceva urme de operație pe corp, probabil a nascut, epilata complet, piele fina, miroase plăcut, igiena mi s-a părut bună. Nu m-a întrebat daca vreau la duș, in schimb ea a mers la duș imediat dupa acțiune. 

Actiunea: a dat jos ținuta, oferă on sau op, la alegere. Mi-a plăcut ca a insistat la oral, nu m-am simțit grăbit deloc. La normal era foarte udă, cred ca folosește lubrifiant, din cauza asta se si simțea foarte larga, stă in ce poziție vrei, am terminat in ritmul meu. 

Note:

Locație: 8

Aspect: 7

Igiena: 9 (daca ma trimitea la dus, era de 10)

Oral: am ales op, nota 8

Np: 8 (cam largă, totuși) 

Atitudine: 10, se face plăcută. 

Dtd: 15 min. 

Am lăsat 50 lei. Raport calitate/preț foarte bun. 

De revenit? Nu cred ca revin, acum ca am bifat-o, deși experiența a fost plăcută, dar nimic memorabil. Poate doar daca sunt deja in zona și vreau o descărcare rapidă, pe bani putini. 

cum adica 50 de lei? fata s-a futut pe 50 de lei? doar atat?

Link spre comentariu
  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church
1 hour ago, meteorunu said:

50 de lei=15 minute.

150 de lei=30 de minute

300 de lei= 60 de minute.

 

E corect?

Nu e corect 

Am sunat acum. Fratilor are o voce. Te atrage doar cu vocea ei. Nu am fost,  dar am de gand macar sa vad cum arata cu riscul ca nu voi ramane. 

Mi-a spus asa:

50 lei finalizarea 15-20 min in camera deci cu dus va fi 30 min

150 lei ora cu cate finalizari poti

Face oral neprotejat dar fara finalizare 

Adresa pe Str Eforie pe la  Universitate. Maine o sa fiu in zona si ma duc doar sa vad cum arata. 50 lei e pomana si nu am asteptari dar mai rar asa voce. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
6 minutes ago, allisalie said:

Nu e corect 

Am sunat acum. Fratilor are o voce. Te atrage doar cu vocea ei. Nu am fost,  dar am de gand macar sa vad cum arata cu riscul ca nu voi ramane. 

Mi-a spus asa:

50 lei finalizarea 15-20 min in camera deci cu dus va fi 30 min

150 lei ora cu cate finalizari poti

Face oral neprotejat dar fara finalizare 

Adresa pe Str Eforie pe la  Universitate. Maine o sa fiu in zona si ma duc doar sa vad cum arata. 50 lei e pomana si nu am asteptari dar mai rar asa voce. 

 

Pai in cazul asta o sa te monitorizez, si daca poti sa ne lasi numarul de telefon aici, pentru ca link-ul din anuntul de mai sus nu se aude. Multumesc si spor! Sa ne uiti de colegii de breasla care vor detalii! Poate o convingi sa-si faca cont sa mai posteze niste poze

Link spre comentariu
  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church
13 minutes ago, meteorunu said:

Pai in cazul asta o sa te monitorizez, si daca poti sa ne lasi numarul de telefon aici, pentru ca link-ul din anuntul de mai sus nu se aude. Multumesc si spor! Sa ne uiti de colegii de breasla care vor detalii! Poate o convingi sa-si faca cont sa mai posteze niste poze

Nu inteleg ce spui de nr 

Eu am sunat la nr din titlu: 0733635755

Link spre comentariu
  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church
23 hours ago, meteorunu said:

Pai in cazul asta o sa te monitorizez, si daca poti sa ne lasi numarul de telefon aici, pentru ca link-ul din anuntul de mai sus nu se aude. Multumesc si spor! Sa ne uiti de colegii de breasla care vor detalii! Poate o convingi sa-si faca cont sa mai posteze niste poze

Sunt de 2 ore  in zona ei Unirii Universitate si tot o sun dar nu raspunde.  Whatsapp nu are 

De sunat suna dar nu raspunde....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O sun pe subsemnata , si stabilim o intalnire la 8 . Ajung in zona la 7:50 incerc sa o sun, telefonul inchis . Timp pierdut si bani pierduti pe taxi . La 50 de lei asta e nivelul , nici nu aveam asteptari mari.

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
On 7/30/2021 at 1:14 PM, Iobuc said:

Am fost la ea de mai multe ori, din pacate nu face fin orala dar face corporala. La acest pret e super acum e in zona unirii

Pestisor mic si prost fa o descrie completa macar!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
On 7/30/2021 at 1:14 PM, Iobuc said:

Am fost la ea de mai multe ori, din pacate nu face fin orala dar face corporala. La acest pret e super acum e in zona unirii

Ia zi pestisor mic si prost unde e descrisa protejata ta? Vorbesc de topicul vechi neunit cu cel de acum de Pisoi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...