Sari la conținut

Pustoaica 0733635755


Postări Recomandate

  • Oras:127.0.0.1
  • Oras:127.0.0.1
La 10.08.2021 la 22:39, Maryoss a spus:

A mai fost cineva la duduia din topic?

Am fost eu.

Nu este cine știe ce, dar la bani ăștia este ok.

On 6 sta cu spatele, fara Deep sau atenție la altceva, similar cu cel făcut de o începătoare , Cam scut

Np 6 nu este foarte stramta, se uda repede, fara mare implicare, nu comentează la poziții dar se vede că nu are chef

Este ea in pozele din anunț, a fost mai plinuta, acum are pielea moale, ceva urme de operatie pe burta, sânii moi, ușor lasati.

Gfe 0

Fără bla bla

Are paznic la intrare care întrebă unde mergi și face glume pe tema asta când aude unde mergi.

Locația ok in interior, baie ok, gel.. Pus-o prosop uscat, dar nu știu dacă era spălat

Merge o tura de buget redus

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: -104

am fost si eu la pustoaica asta .pt 50 lei finalizarea chiar mergea..dar cand am intrat in camera ..nu mi s a intamplat niciodata treaba asta si merg la femei de aproape 15 ani..era un fum sau o substanta in camera..prima data am crezut ca e fum de tigara..deci efectiv nu se putea sta , simteam in gat ceva tuseam incontinuu si ochii imi lacrimau..nu stiu ce a consumat clientu de mai devreme sau aman2 dar era ceva tare..droguri etno sau speish dracu stie..n am putut sta..de evitat

  • Like 2
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 13.05.2022 la 18:47, ozgean a spus:

am fost si eu la pustoaica asta .pt 50 lei finalizarea chiar mergea..dar cand am intrat in camera ..nu mi s a intamplat niciodata treaba asta si merg la femei de aproape 15 ani..era un fum sau o substanta in camera..prima data am crezut ca e fum de tigara..deci efectiv nu se putea sta , simteam in gat ceva tuseam incontinuu si ochii imi lacrimau..nu stiu ce a consumat clientu de mai devreme sau aman2 dar era ceva tare..droguri etno sau speish dracu stie..n am putut sta..de evitat

Dar tipa era ok? Arata ca în poze sau arată bine?

Link spre comentariu
Reputație: -104
5 hours ago, razwanu said:

Dar tipa era ok? Arata ca în poze sau arată bine?

nu mi dau seama daca sunt pozele ei in schimb pt 50 de lei merge nu e mare frumusete nici urata sa fugi de ea..are tate mari 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...