Sari la conținut

Ioana, noua in oraș! 0725135007


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 41 minute, dyerseve a spus:

Asta clar 🤣🤣.

Știi cum este,probabil este venita de afara învățată pe alte preturi..și probabil de aici .

Si cand colo, s-a lovit de clienții români,  care, culmea, sa le fie rușine pentru că vor servicii de calitate pe banii lor... nemernicii 😂😂... nu sunt doar d-aia, care bagă putulica și în câteva secunde sunt muci ...offf 🙄🙄😒 😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 5 minute, marcusaureli a spus:

Si cand colo, s-a lovit de clienții români,  care, culmea, sa le fie rușine pentru că vor servicii de calitate pe banii lor... nemernicii 😂😂... nu sunt doar d-aia, care bagă putulica și în câteva secunde sunt muci ...offf 🙄🙄😒 😂😂

Cam asa ceva..dar na fiecare cu ale ei..dacă este asa de nemulțumită ii urez bon voyage 😉

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 5 ore, marcusaureli a spus:

Dacă dai un ban, mi se pare normal să ai parte de servicii ca lumea...e ca și cum iti cumperi un lucru...cand iti cumperi ceva, te uiți bine la acel produs, sa fie de calitate, sa fie exact ceea ce vrei, dacă tot dai un ban...zic :) ... de ex, daca cumpăr un telefon de 6000 lei, mi se pare normal sa am anumite așteptări de la el...p.s. sunt fan NOTE...

Eh, multi dintre cei care dau 6000 lei pe un iPhone se asteapta doar sa fie admirati sau invidiati de catre prieteni si dusmani 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 8 ore, chev007 a spus:

Eh, multi dintre cei care dau 6000 lei pe un iPhone se asteapta doar sa fie admirati sau invidiati de catre prieteni si dusmani 😁

Neahhh...depinde de anturaj. Trebuie sa știi doar sa iti alegi prietenii. Mai bine 2,3 buni, pe care te poți baza oricând, decat 1000 ...iar dacă și ei sunt la același nivel cu tine cu banii sau au mai mulți,  nu va exista invidie 

  • Mersi 2
Link spre comentariu
Acum 16 ore, chev007 a spus:

Eh, multi dintre cei care dau 6000 lei pe un iPhone se asteapta doar sa fie admirati sau invidiati de catre prieteni si dusmani 😁

Eu sincer cam rade de ei.... Sunt preponderent cei care fac un credit pentru un iphone, stiu multe cazuri. Prefer un telefon decent cu care sa produc $$$. Un alt aspect... Mi as lua un iphone pe luna cel putin, dar ii dau pe pizdeeeee :)))))) 

  • Haha 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 54 minute, dozadeamor a spus:

Eu sincer cam rade de ei.... Sunt preponderent cei care fac un credit pentru un iphone, stiu multe cazuri. Prefer un telefon decent cu care sa produc $$$. Un alt aspect... Mi as lua un iphone pe luna cel putin, dar ii dau pe pizdeeeee :)))))) 

Si eu la fel ii dau!!!!Dar cineva zicea ca numai cu asta ramai:

Cu ce bagi in gura si ce tragi pe pula!

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 2 ore, awokeone10 a spus:

Si eu la fel ii dau!!!!Dar cineva zicea ca numai cu asta ramai:

Cu ce bagi in gura si ce tragi pe pula!

La câte țepe am luat pana sa d3scoper acest site, imi luam și eu iPhone,  dar nu sunt fan...si-a luat cineva iPhone 12,o fata, și îmi cere tot mie telefonul sa își facă poze 😂😂...si da, și l-a luat în rate ea 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 oră, marcusaureli a spus:

La câte țepe am luat pana sa d3scoper acest site, imi luam și eu iPhone,  dar nu sunt fan...si-a luat cineva iPhone 12,o fata, și îmi cere tot mie telefonul sa își facă poze 😂😂...si da, și l-a luat în rate ea 😂😂😂

Cine e fata?O stim?🤣🤣🤣

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat gagica in locatie pe str Valeni langa magazinul de biciclete, fata e cea din poze slim la corp are aspect de pustoaica... este si comunicativa poti discuta orice cu ea si nu pare grabita in timpul actiunii, este stramta in pasarica, face totul protejat chiar si oralul... are si colega dar nu-i stiu anuntul.

  • Trist 2
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscută
  • Oras:Necunoscută
La 29.05.2021 la 19:40, sorinph a spus:

inainte sa dai lectii cuiva sau sa-l "luminezi", mai bine informeaza-te ca ai acest minunat internet.

poti intra pe dexonline sau folosesti google.

acum, dupa ce ne-am lamurit, curva sau prostituata, femeie de moravuri usoare etc sunt acelasi lucru (am mai vazut la una aceeasi scuza ca explicatie), te anunt ca nu frecventez fetite la strada, nu imi plac cele care se cearta pe forum, nici cele care fol prez la oral, si nici cele ca tine care vin cu pestele in orasul ploiesti(ai zis ca n-ai iubi).

in concluzie eu nu o sa te vizitez dar o poate face oricine altcineva

La fel și eu. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...