Sari la conținut

Recomandari medicament pentru prostata


Vizitator maxuser

Postări Recomandate

Vizitator maxuser
Reputație: 0

Imi puteti recomanda un medicament pentru prostata care v-a ajutat?

Am observat ca merg tot mai des la toaleta, la 32 ani ma cam tem sa nu am probleme.

As cumpara ceva naturist dar nu stiu ce sa cumpar de la farmacie!

La urolog nu mai merg , am fost ultima data la Dr Stiuca si mi-a bagat degetul in cur si nu mai vreau!

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Poate ai răcit la rinichi, eu zic că nu-i caz de panică.  Părerea mea,ai grijă cum si unde te așezi, pe rece...etc + foarte mare grijă să te acoperi noaptea, să dormi cu spatele gol, si uite așa, grijă mare că vezi ce fragilă ne este sănătatea.  De prostată eu cred, cred, la vârsta asta nu e de pus.

Baftă și sănătate maximă

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0
1 hour ago, orka11 said:

Ai intinerit maxuser 32 plus ?

Am imbatranit poate ! la 32 ani nu mai fut ca si la 18 ani si ma necajesc ca merg la toaleta des! de ce femeile nu au prostata? de aia barbatii murim mai repede. vai de noi :( dimineata am fost de 4 ori in 2 h , dupamasa nu am problema asta asa des. poate noaptea am racit. recomandati ceva medic. fara Dr. Stiuca ca nu merg la el nici mort!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

N-are sens sa te plimbi pe la doctori. Te poti diagnostica singur. Ori cu degetul in fundulet ( metoda clasica) ori vizual : daca penisul in stare erecta nu sta perfect vertical ci intro parte stanga sau dreapta atunci ai prostata marita (impinge baza penisului intr-o parte prin faptul ca este umflat) . Daca e spre stanga mai sunt sanse de vindecare dar spre dreapta e foarte periculos. Probabil singurul remediu operatia ...

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

Am râs bine...

Cel mai probabil e doar o infecție urinară

Cum a zis și dragutelu, ai grijă cu chestiile reci

Trece după câteva zile cu URINALAKUT

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
La 24.05.2021 la 16:52, maxuser a spus:

Imi puteti recomanda un medicament pentru prostata care v-a ajutat?

Am observat ca merg tot mai des la toaleta, la 32 ani ma cam tem sa nu am probleme.

As cumpara ceva naturist dar nu stiu ce sa cumpar de la farmacie!

La urolog nu mai merg , am fost ultima data la Dr Stiuca si mi-a bagat degetul in cur si nu mai vreau!

Bro,ce ai tu se numeste:PROSTATITA acu ca e acuta sau cronica,dor dr poate sa zica.Pana sa mergi la dr incearca sa faci o spermocultura(laba intr'un paharel steril de urocultura).Nu te speria trece cu antibiotice,daca e acuta.

Ps.Incearca sa faci un timp sex cu prezervativ.

Bafta

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
La 24.05.2021 la 19:27, maxuser a spus:

Am imbatranit poate ! la 32 ani nu mai fut ca si la 18 ani si ma necajesc ca merg la toaleta des! de ce femeile nu au prostata? de aia barbatii murim mai repede. vai de noi :( dimineata am fost de 4 ori in 2 h , dupamasa nu am problema asta asa des. poate noaptea am racit. recomandati ceva medic. fara Dr. Stiuca ca nu merg la el nici mort!

Pentru ca femeile au si ele problemele lor d'aia! Nu cred ca ai vrea sa le ai pe ale lor, in fiecare luna, cu dureri si nervi si de toate!

Prostata... asa se controleaza- cu degetul in anus.

Cel mai probabil ai racit putin dar poate fi si de la o iritatie interna. Baga si tu ceva regim alimentar  si te feresti de frig.

'Prostamol' se da fara reteta in farmacii insa eu cred ca e doar o mica raceala.

XXX

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...