Sari la conținut

Denisa


Postări Recomandate

Am vizitat o pe doamna din anunț într-un final, poze reale,120nr 200 ora total, finalizare orala,fara preturi extra.Locație pe la polivalenta.in jur de 40 de ani, ceva burtica dar nu asta contează, servicii foarte bune, duș inainte si după,( si eu si ea) îngrijită, nu m a grabit deloc ,parca ne stiam de o viață,  un mare minus ce pot sa il dau ar fi lipsa unui pat pentru dezmat,  are o canapea mică foarte incomoda. Per total o recomand pentru cel putin o vizită.  

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 07
  • Oras:Braila
  • Telefon: 07
  • Oras:Braila
Acum 29 minute, bucurosul a spus:

Am vizitat o pe doamna din anunț într-un final, poze reale,120nr 200 ora total, finalizare orala,fara preturi extra.Locație pe la polivalenta.in jur de 40 de ani, ceva burtica dar nu asta contează, servicii foarte bune, duș inainte si după,( si eu si ea) îngrijită, nu m a grabit deloc ,parca ne stiam de o viață,  un mare minus ce pot sa il dau ar fi lipsa unui pat pentru dezmat,  are o canapea mică foarte incomoda. Per total o recomand pentru cel putin o vizită.  

Pune un anunț activ dacă ai fost de curând 

Link spre comentariu
3 hours ago, johnbraila said:

Confirm cele spuse mai sus....la categoria mature...pe Brăila.... doamna e de luat în seama

Dakă ai fost la doamna ar fi utilă o recenzie.

Adikă o skurtă poveste - kât mai apropiată de realitate - despre ce și cum a fost.

Nu uita să akorzi și niște note pentru pentru serviciile de care ai beneficiat, locatie, atitudine, etc… (Ex.: Nota 9 la oral, la normal nota 6 pt ca nu se implica , GFE nota 10 pentru ca ...etc) cât te-a costat distracția etc

Eventual vârsta doamnei.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, juan mata a spus:

Dakă ai fost la doamna ar fi utilă o recenzie.

Adikă o skurtă poveste - kât mai apropiată de realitate - despre ce și cum a fost.

Nu uita să akorzi și niște note pentru pentru serviciile de care ai beneficiat, locatie, atitudine, etc… (Ex.: Nota 9 la oral, la normal nota 6 pt ca nu se implica , GFE nota 10 pentru ca ...etc) cât te-a costat distracția etc

Eventual vârsta doamnei.

Locația e peste drum de Polivalenta...undeva la parter.....doamna....în jur de 40....cum.s a mai zis.....cam la 1.65m....drăguță la fata....la corp.....asa și asa....vârstă începe sa și spună cuvântul....dar nu mult.....tatuata pe partea dreapta..   brat și coapsa.....sâni medii spre mari....cere banii înainte.... eu am stat o ora.....decartat  200.....ai ce vorbi cu ea cât stai la o țigare.... face duș inainte... îngrijită...aranjata....f curata......în rest ce sa zic.....faci ce vrei cu ea....cred ca ii și place....sau cel.putin asa da impresia......sper ca am fost de folos....nu ma pricep la recenzii....la dat note... 

  • Like 2
Link spre comentariu

Mi se pare o aberatie sa ceară, la vârsta pe o are - bănuiesc că este trecută de 40 de anișori - și la kum arată, pentru un o finalizare oral neprotejat si normal protejat, la fel cât cere pentru un o finalizare oral neprotejat si anal (ne)protejat.

Am spus pas. Deocamdată😃

  • Like 2
Link spre comentariu

La 09.10.2021 la 21:32, leinaducs a spus:

Salut! Cam ce?

Eu am făcut oral...np....normal protejat.......finalizare.....cum vrei tu.......sta     cum vrei tu........și la oral....și la normal.....repet....pare ca ii place.....ceia ce nu e puțin.....zic eu.    restu.....ce se vorbește despre ea...... eu nu stiu

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...