Sari la conținut

0750714503 - lucrare de excepție


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 23 ore, gigi_90 a spus:

Am fost și eu la domnisoara, ce au spus colegii mai sus se confirma. Domnisoara are servicii de calitate, mai ales ca suntem vecini😁😁😁. Ca note 10 pe linie nu am ce reproșa. 

Mulțumesc 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat titulara acestui topic. Ma declar placut surprins de prestatia ei orala, cu lins, limbi, deep, facefuck si, practic, tot ce vrei. La fizic arata bine, fata rotunda, fundul bombat, maricel, per total 8/10. Oral 12/10. Locatia e ok, AC, prosoape, etc, 10/10 pentru destinatia pe care o are.

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 21 ore, Romaniaqq a spus:

Am vizitat titulara acestui topic. Ma declar placut surprins de prestatia ei orala, cu lins, limbi, deep, facefuck si, practic, tot ce vrei. La fizic arata bine, fata rotunda, fundul bombat, maricel, per total 8/10. Oral 12/10. Locatia e ok, AC, prosoape, etc, 10/10 pentru destinatia pe care o are.

Mulțumesc pentru recenzie ! 

Pentru ca nu mai pot folosi numărul de telefon de pe site  pentru whats up ,ci doar pt apeluri și sms uri, voi folosi nr 0750173885 pt detalii și programări pe whats up. Zi frumoasă!

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 15 ore, olteanclan a spus:

Bună Ana

Ai cumva în plan o revenire la Brăila? 

Ducem lipsa de fete serioase și cu servicii bune în special masaj

Pup you😘😜

Bună, deocamdată nu am în plan sa revin! 

Mulțumesc!🤗

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 13 ore, Maniak27 a spus:

Dacă ar fi toate femeile așa am trai intr o lume mai bună 😜. Te asteptăm cu drag .

Mulțumesc frumos ! Voi reveni la Focșani cam într o luna de zile. Îmi voi reactiva anunțul, dar voi scrie și aici. Weekend frumos! 

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Ana abia aștept revederea mmm esti super in tot ce faci numai când mă gandesc la timpul acela scurt petrecut foarte HOT inpreuna  am erecție,😉 așteptăm semnul tău cât mai repede sa revi pe Focsani . Pupici dulci 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0
Acum 21 ore, kidney2015 a spus:

Ana, te iubesc, te-aș cere în căsătorie dacă ai accepta💋🍑

Și vrei să-ți semnalizeze? Cere-o și vezi ce răspunde!

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Dragul meu...ma bucur sa vad, ca acest forum devine si site ''matrimonial''...ce pot sa-ti urez...sa fie intr-un ceas bun...dar sa nu uiti ca intr-o asemenea ''afacere''care se numeste ''cosotorie''...important este ''patu'  '' dar...nu tot timpu' stai in pat...dar ...daca asta-i alegerea ta ,stii mai bine decat noi toti,ce este bine ptr tine...si vorba sfantului ''daca dragoste nu e,nimic nu e''...asteptam invitatii la petrecerea de nunta...sa ''cotizam'' si noi corespunzator ptr fratiorul nostru si frumoasa noastra ''colega''...😉Sa auzim numai de bine...iar ptr toti confratii,barbati vigurosi cu trupurile lor zvelte,sa aveti ciocanu' tare🤘,iar ptr voi nimfelor...cascada de orgasme...😉😘

Link spre comentariu
La 21.08.2021 la 23:23, kidney2015 a spus:

Ana, te iubesc, te-aș cere în căsătorie dacă ai accepta💋🍑

tu pe forumul asta ai intrat doar pentru minusuri cred....in alta ordine de idei, eu propun intai sa o intrebi daca accepta si dupa aia sa o ceri in casatorie...fa si tu invers, nu fi ca noi astialalti!!!succes...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...