Sari la conținut

0750714503 - lucrare de excepție


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 9 minute, puiu68 a spus:

Și tu calci pe urnele lui trojan ?Ps.sunt doua numere apropiate ,iar daca am greșit,nu ceed ca e cazul sa sariti cu jigniri sau înjurături !Eu zic sa te calmezi și tu !Bea un pahar cu apa rece,trage aer in piept,și linisteste te !

Omul cred ca a tras aceiași concluzie cu a lui Trojan sau Troscan cum ii zici tu ca tu incurci rau de tot fetele pe care le vizitezi,ai grijă ce fumezi si poti sa-l consideri un sfat👍

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 13 minute, Comancristi a spus:

Omul cred ca a tras aceiași concluzie cu a lui Trojan sau Troscan cum ii zici tu ca tu incurci rau de tot fetele pe care le vizitezi,ai grijă ce fumezi si poti sa-l consideri un sfat👍

Altul …mai sunteți fraților ?Ps.și de ar fi fost o greșeala,trebuie sa ma jignești ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 14 minute, cleopatra01 a spus:

Revenim la recenzii. :wave:

Nu prea are cine sa facă ,ăla de se mai baga in seama si facea recenzii pe Focșani a primit cadou 10 gloanțe de la șeful forumului.

Link spre comentariu
Reputație: 28
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani
Acum 3 ore, Ai2lei a spus:

A revenit printr-e noi 🫣🫣

Sper sa fie pe weekend sa pot lăsa o recenzie 

Ce numar de telefon mai are sau metoda de contact

 

Link spre comentariu
Acum 3 ore, daniel2012 a spus:

A mers cineva? Poate confirma ca e ea?

Salutare colegii am fost eu la ea sambata ! Nota 11 + ! Parca este mai buna ca anul trecut cand am vizitat-o eu! Mergeti cu incredere cazare sud pe langa omv dar spunea ca o va schimba! Clasicul 150/300 eu am stat o ora decartat 300 cu de toate ! A spus ca sta si saptamana asta parca acum dupa ce scriu randurile astea as mai trage o vizita! Spor

Link spre comentariu
Acum 23 ore, victororban a spus:

Salutare colegii am fost eu la ea sambata ! Nota 11 + ! Parca este mai buna ca anul trecut cand am vizitat-o eu! Mergeti cu incredere cazare sud pe langa omv dar spunea ca o va schimba! Clasicul 150/300 eu am stat o ora decartat 300 cu de toate ! A spus ca sta si saptamana asta parca acum dupa ce scriu randurile astea as mai trage o vizita! Spor

Sa mai îngrășat ,a mai slăbit…la ce te referi?

Link spre comentariu
Reputație: 464
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 23 ore, robert1997 a spus:

Sa mai îngrășat ,a mai slăbit…la ce te referi?

A mai pus ceva pe ea ..dar în rest la servicii nu ai ce comenta, mai bune pe zi ce trece ... 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...