Sari la conținut

0750714503 - lucrare de excepție


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Fusei  io 🤭 ieri  la Ana, prin sud are locatia, usor de ajuns ,chiar faina ,curata , cu aer conditionat (+ mai ales pe cloceala asta)....despre ea ca si aspect nimic schimbat in rau,arata bine, draguta si pt mine fundul este piesa de rezistenta 🤭 e si un pic marisor,merge brici 🤭

Serviciile in continuare si le mentine la fel de bune asa cum a fost consacrata,lucreaza cu programari, igiena este la loc de cinste, deschisa la discutii ,pierzi usor notiunea timpului petrecut cu ea.

Nu e tocmai o recenzie ci doar o parere personala in urma mai multor vizite pe parcusul ultimelor luni.

Revin cu placere de fiecare data ,raport calitate,pret = imbatabil 👍

Succes Ana!

Peace !💪

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 1 minut, beatranga a spus:

Fusei  io 🤭 ieri  la Ana, prin sud are locatia, usor de ajuns ,chiar faina ,curata , cu aer conditionat (+ mai ales pe cloceala asta)....despre ea ca si aspect nimic schimbat in rau,arata bine, draguta si pt mine fundul este piesa de rezistenta 🤭 e si un pic marisor,merge brici 🤭

Serviciile in continuare si le mentine la fel de bune asa cum a fost consacrata,lucreaza cu programari, igiena este la loc de cinste, deschisa la discutii ,pierzi usor notiunea timpului petrecut cu ea.

Nu e tocmai o recenzie ci doar o parere personala in urma mai multor vizite pe parcusul ultimelor luni.

Revin cu placere de fiecare data ,raport calitate,pret = imbatabil 👍

Succes Ana!

Peace !💪

Scurt si pe doi vorba aluia de la Vaslui 👍

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 23 ore, Trojan37 a spus:

Sa imi bag 12 fete in gazdă ca asta stiam demult, ceva noutăți despre servicii daca ai fost de curand la ea, stii ce zic? Nu am nimic cu tine si daca as avea tot ți-aș spune ca miroase a reclamă necomerciala si e posibil sa se supere Oana pe tine, tipa care nu te lasă sa o punctezi in fundulet. Spor si ciocane tari👍

Era vorba de Oana si nu Ana😜

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 10 ore, kidney2015 a spus:

Divorțez de Oana, mă canalizeze pe Ana😋

Ti-a ajutat si tie dumnezeu si măicuța domnului si ai găsit si tu alte gauri de spălat 👍ce sa zic te apreciez pentru curajul de a o spune la tot Focsaniul ca îți place sa bagi limbuta peste tot. De unde stiu ca Oana nu te - a lasat pe usa din dos? Tu singur te rugai pe aici sa te lase sa o bagi prin ochiul maro😜 dar poti incepe cu un annilingus si poate o convingi, știi ce zic? Divortezi tu de Oana dar cand o sa plece titulara acestui topic la Brăila ce te faci, te rogi iar de ea sa te accepte? 

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
La 01.07.2022 la 15:38, beatranga a spus:

Fusei  io 🤭 ieri  la Ana, prin sud are locatia, usor de ajuns ,chiar faina ,curata , cu aer conditionat (+ mai ales pe cloceala asta)....despre ea ca si aspect nimic schimbat in rau,arata bine, draguta si pt mine fundul este piesa de rezistenta 🤭 e si un pic marisor,merge brici 🤭

Serviciile in continuare si le mentine la fel de bune asa cum a fost consacrata,lucreaza cu programari, igiena este la loc de cinste, deschisa la discutii ,pierzi usor notiunea timpului petrecut cu ea.

Nu e tocmai o recenzie ci doar o parere personala in urma mai multor vizite pe parcusul ultimelor luni.

Revin cu placere de fiecare data ,raport calitate,pret = imbatabil 👍

Succes Ana!

Peace !💪

Se pare că doamna ne-a părăsit din nou....

 

 

La 01.07.2022 la 15:38, beatranga a spus:

Fusei  io 🤭 ieri  la Ana, prin sud are locatia, usor de ajuns ,chiar faina ,curata , cu aer conditionat (+ mai ales pe cloceala asta)....despre ea ca si aspect nimic schimbat in rau,arata bine, draguta si pt mine fundul este piesa de rezistenta 🤭 e si un pic marisor,merge brici 🤭

Serviciile in continuare si le mentine la fel de bune asa cum a fost consacrata,lucreaza cu programari, igiena este la loc de cinste, deschisa la discutii ,pierzi usor notiunea timpului petrecut cu ea.

Nu e tocmai o recenzie ci doar o parere personala in urma mai multor vizite pe parcusul ultimelor luni.

Revin cu placere de fiecare data ,raport calitate,pret = imbatabil 👍

Succes Ana!

Peace !💪

 

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0
Acum 3 ore, johnbraila a spus:

E la br

Putea barem să anunțe membrii fan clubului. Am făcut împrumut la CAR că a zis că stă toată vara la noi. Acuma ce să fac cu banii, te pomenești că va trebui să plec în concediu!?

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 10 ore, wot a spus:

Putea barem să anunțe membrii fan clubului. Am făcut împrumut la CAR că a zis că stă toată vara la noi. Acuma ce să fac cu banii, te pomenești că va trebui să plec în concediu!?

E bine totuși ca ai gasit 2 giranți si ai putut sa faci CAR pe praful asta👍

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0
Acum 7 ore, Trojan37 a spus:

E bine totuși ca ai gasit 2 giranți si ai putut sa faci CAR pe praful asta👍

Nu am avut nevoie de giranți, am bonitate financiară. 😉

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂
Acum 58 minute, gigi de la scularie a spus:

Ana s-a retras, este o mare pierdere. Mult succes Ana!  O să ne amintim mereu de lucrarea de exceptie...pe care o făceai, un etalon în domeniu, un punct de referință pentru noi toți.

Nu s-a retras ,e alta Ana cea care s-a retras, activa in Braila....

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...