Sari la conținut

Nicol blondina slim - 0733862151


Vizitator marcus_cezar

Postări Recomandate

Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0

Locatie strada 24 ianuarie  blocurile gen casa cu 2 sau 3 etaje au mai fost iza și deea miniona în zona aceea

Fata blonda ochi căprui miniona slim 1.60 m cred undeva în jur de 45 kg sâni mici pustoaica la 19 20 ani clar de vizitat pt iubitori de fete slim

Op protejat 8 spre 9 și chiar o tine pana zici stop

Np: Ea deasupra energică fure bine bine pana zici stop  apoi am venit eu peste ea iam ridicat craci și am.dat pana am finalizat  e foarte strâmtă  eu ii dau 10 ca e pe placul meu

Baia are o cada mare gen jacuzzi  m am dușulit  și am plecat

De recomandat da de revenit da da da! 

1 finalizare 30 minute în cap 100 lei timp petrecut de mine 25 min

2 finalizari sau o ora 200 lei

 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 19 minute, Nikol-Nik a spus:

Buna sunt Nikol ,mulțumesc frumos pentru aceasta recenzie va pup și va aștept la mine cu drag ❤️❤️❤️❤️❤️

Dacă tot ai făcut cont aici..spune ne și noua ce servicii ai? Ai colega..?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Colega nu am sunt singura in locație 

O finalizare în 30 min este 100 lei

2 finalizări în 60 min este 200 lei

Servicii : sex protejat, oral protejat/neprotejat în funcție de igiena,Schimbare de poziție,sarutari pe corp 

Servicii extra :

Poziția 69 -50 lei 

Finalizare faciala-50 lei

Finalizare corporala-50 lei 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

 

Acum 2 minute, catelul.dinamo a spus:

Se pare ca Titi a mai facut o descoperire epocală. :)

Oana miniogna doi..🤣🤣

Link spre comentariu
33 minutes ago, Nikol-Nik said:

Colega nu am sunt singura in locație 

O finalizare în 30 min este 100 lei

2 finalizări în 60 min este 200 lei

Servicii : sex protejat, oral protejat/neprotejat în funcție de igiena,Schimbare de poziție,sarutari pe corp 

Servicii extra :

Poziția 69 -50 lei 

Finalizare faciala-50 lei

Finalizare corporala-50 lei 

Eu zic sa mai ceri extra : 50 lei ptr dus , 

 50 lei ptr prosop ,  si gelul de dus il bagi si tu la bonus ca sa fie treaba calumea🤣🤣👍 

  • Like 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 14 minute, matei cosmin a spus:

Eu zic sa mai ceri extra : 50 lei ptr dus , 

 50 lei ptr prosop ,  si gelul de dus il bagi si tu la bonus ca sa fie treaba calumea🤣🤣👍 

Sa ma anunți când dorești sa vii dacă tot ești darnic sa îți cer extra dacă tot  ne arde de miștouri 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 27 minute, Nikol-Nik a spus:

Sa ma anunți când dorești sa vii dacă tot ești darnic sa îți cer extra dacă tot  ne arde de miștouri 😉

Ai inceput cu stângul, mai bine stai pe publi in continuare ca aici iti dam niste mistouri de te saturi repede. 

  • Like 3
  • Haha 4
Link spre comentariu
14 minutes ago, Nikol-Nik said:

Sa ma anunți când dorești sa vii dacă tot ești darnic sa îți cer extra dacă tot  ne arde de miștouri 😉

Chiar nu fac misto , nu vreau sa te superi , dar mi se pare penibil sa ceri extra ptr 69 si fin corporala auzii ... asta mi se pare mai mult JAPCA . .. Si ce crezi daca vreau serviciile astea pe care tu le taxezi extra , ma duc in alta parte , unde sunt incluse , ca variante sunt.  👍

nu stiu daca ma intelegi , dar dupa parerea mea serviciile astea nu ar trebui sa intre la extra . ... Si inca ceva  pai daca ai face fin orala ar trebui sa ceri 100 nu ? Nu e cu suparare , este doar parerea mea .  BAFTA !😜

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 33 minute, Nikol-Nik a spus:

Sa ma anunți când dorești sa vii dacă tot ești darnic sa îți cer extra dacă tot  ne arde de miștouri 😉

Dar nu mai bine ne dai tu contul și trimitem noi direct bani..sa nu te mai deranjam deloc..🤔🤔

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, matei cosmin a spus:

Chiar nu fac misto , nu vreau sa te superi , dar mi se pare penibil sa ceri extra ptr 69 si fin corporala auzii ... asta mi se pare mai mult JAPCA . .. Si ce crezi daca vreau serviciile astea pe care tu le taxezi extra , ma duc in alta parte , unde sunt incluse , ca variante sunt.  👍

nu stiu daca ma intelegi , dar dupa parerea mea serviciile astea nu ar trebui sa intre la extra . ... Si inca ceva  pai daca ai face fin orala ar trebui sa ceri 100 nu ? Nu e cu suparare , este doar parerea mea .  BAFTA !😜

Finalizarea orala tot 50 extra  😜

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 minut, matei cosmin a spus:

Si ca sa ti dau sutienul jos tot extra 50 ? 😂😂😜

Nici chiar asa . Lăsând gluma la o parte.

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 17 minute, Nikol-Nik a spus:

Nici chiar asa . Lăsând gluma la o parte.

Dar..cum încearcă sa te faci înțeleasă.. mai bine..extra pt 69 mi se pare de toată jena..sincer..nu ma înțelege greșit.. este corpul tău și timpul tău.. și dacă as vrea sa vin..clar nu m ar opri 50 de lei..

Mi se părea mai ok sa spui 150 finalizarea ..ci 250 ora..fără extra nu știu ce..și aia cu finalizarea corporala e și mai și.. dar..mna în fine tu știi mai bine după ce principii te ghidezi..și ce fel de oameni vrei sa îți treacă  pragul. 

 Cum ai prezentat tu acolo..totul..ma duce gândul la japca..vine omu pe un preț.. și se trezește ca plătește.. altul. Fa putina lumina..nu pentru mine..căci nu voi veni la tine ever la cu ai făcut introducerea..dar totuși poate sunt oameni interesați.. care sunt pe aceea și lungime cu Titi 😁😅🤣

 Nu ne-o lua în nume de rău.. dar încercăm și noi sa ne apărăm de experiente neplăcut asa cum putem..aici 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 9 minute, dyerseve a spus:

Dar..cum încearcă sa te faci înțeleasă.. mai bine..extra pt 69 mi se pare de toată jena..sincer..nu ma înțelege greșit.. este corpul tău și timpul tău.. și dacă as vrea sa vin..clar nu m ar opri 50 de lei..

Mi se părea mai ok sa spui 150 finalizarea ..ci 250 ora..fără extra nu știu ce..și aia cu finalizarea corporala e și mai și.. dar..mna în fine tu știi mai bine după ce principii te ghidezi..și ce fel de oameni vrei sa îți treacă  pragul. 

 Cum ai prezentat tu acolo..totul..ma duce gândul la japca..vine omu pe un preț.. și se trezește ca plătește.. altul. Fa putina lumina..nu pentru mine..căci nu voi veni la tine ever la cu ai făcut introducerea..dar totuși poate sunt oameni interesați.. care sunt pe aceea și lungime cu Titi 😁😅🤣

 Nu ne-o lua în nume de rău.. dar încercăm și noi sa ne apărăm de experiente neplăcut asa cum putem..aici 

Probabil că mulți dintre noi, când fac ceva cu botul sau degetele pe la clitoris, fac ceva deranjant și din cauza asta multe încearcă să evite/limiteze accesul prin suprataxa, după cateva experiențe nefericite... Asta mi-au mai spus și mie, cand eram mic si prost. 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...