Sari la conținut

Nicol blondina slim - 0733862151


Vizitator marcus_cezar

Postări Recomandate

Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 7 minute, biliape a spus:

Probabil că mulți dintre noi, când fac ceva cu botul sau degetele pe la clitoris, fac ceva deranjant și din cauza asta multe încearcă să evite/limiteze accesul prin suprataxa, după cateva experiențe nefericite... Asta mi-au mai spus și mie, cand eram mic si prost. 

Pai și ce dacă dau 50 de lei..nu mai sunt deranjant? Ca nu înțeleg.. 🤷‍♂️.. ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 minute, dyerseve a spus:

Pai și ce dacă dau 50 de lei..nu mai sunt deranjant? Ca nu înțeleg.. 🤷‍♂️.. ? 

E mai puțin probabil să vrei, politică de descurajare. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, biliape a spus:

E mai puțin probabil să vrei, politică de descurajare. 

Dacă e vorba de asa..ma duc și o zgandar la lindic de toți cei 50 lei..🤣🤣 

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 28 minute, dyerseve a spus:

Cum ai prezentat tu acolo..totul..ma duce gândul la japca..vine omu pe un preț.. și se trezește ca plătește.. altul. Fa putina lumina..nu pentru mine..căci nu voi veni la tine ever la cu ai făcut introducerea..dar totuși poate sunt oameni interesați.. care sunt pe aceea și lungime cu Titi 😁😅🤣

 

Dute la karla face totul protejat 150 finalizarea și mai pleci și nefinalizat  e mai sunt și alți pe aceeași lungime de unda ca tine care plătesc 150 pt totul protejat sa nu te duci la 100 lei ca e prea eftin  dincolo e mai scump

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 4 minute, marcus_cezar a spus:

Dute la karla face totul protejat 150 finalizarea și mai pleci și nefinalizat  e mai sunt și alți pe aceeași lungime de unda ca tine care plătesc 150 pt totul protejat sa nu te duci la 100 lei ca e prea eftin  dincolo e mai scump

Se mai întâmplă..sa pleci și nefinalizat când e pastila expirata 🤷‍♂️🤷‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 37 minute, biliape a spus:

E mai puțin probabil să vrei, politică de descurajare. 

E valabila si treaba ca oricum ii e scârbă, da' daca ii mai dai ceva devine suportabil. 

E ca la job cand nu-ti place, daca ai 3000 pe luna bagi demisia si pleci acasa. Daca ai 6-7000 parca suporti mai usor. :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Stai să înțeleg, cum spune un coleg, dacă vreau sa bag botul la savarina, tre sa plătesc suprataxa? Sau daca tu lingi castravetele și eu stau cu botul la savarina? Că nu înțeleg. 

Oricum, ca și sfat, încearcă să te adaptezi, 69 este ceva normal, nu taxabil, iar dacă ii spui fraierului la telefon că e la suprataxa nu vine, dacă ii spui când ești în acțiune, ori îi tai cheful, te plătește sau e singura data când te vizitează.

Bafta multa. 90% din cei de aici sigur nu vor veni, și ai pierdut clienți buni.

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 33 minute, dyerseve a spus:

Se mai întâmplă..sa pleci și nefinalizat când e pastila expirata 🤷‍♂️🤷‍♂️

Tia expirat ție creierul taie și pune altul 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 4 minute, marcus_cezar a spus:

Tia expirat ție creierul taie și pune altul 

As schimba..dar mi-e teama sa nu mi se pună unul ca al tău..ca mi-o ia corpul razna 🤣🤣

Link spre comentariu
1 oră în urmă, matei cosmin a spus:

Atunci sa zic de chiloti ? Dar nu , ca si aici o sa zici , ca multi baieti au fundul mai mare , ca sa vorbesc si frumos 🤣🤣

Citind comentariile voastre am tras o singura concluzie :nu ma duc la domnisoara. Urez succes celor care vor să se ducă (dacă mai exista încă cineva.) 

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Chiar acum, dyerseve a spus:

As schimba..dar mi-e teama sa nu mi se pună unul ca al tău..ca mi-o ia corpul razna 🤣🤣

Nai ce sa schimba ma ce e defect defect rămâne 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 2 minute, marcus_cezar a spus:

Nai ce sa schimba ma ce e defect defect rămâne 

Dacă este asa..tu de ce mai iei pastile..?

Tot mai speri..sa învie mortul.. nu?

 

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Chiar acum, dyerseve a spus:

Dacă este asa..tu de ce mai iei pastile..?

Tot mai speri..sa învie mortul.. nu?

 

Ti ai depasit termenul de valabilitate esti defect 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 3 minute, marcus_cezar a spus:

Ti ai depasit termenul de valabilitate esti defect 

Tu vorbești cu pwla ta din chiloți acum 🤣🤣

Vezi din greșeală sa nu se scoale..ca te lasă fără sânge în creier și devii agitat 🤣

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 5 minute, dyerseve a spus:

Tu vorbești cu pwla ta din chiloți acum 🤣🤣

Vezi din greșeală sa nu se scoale..ca te lasă fără sânge în creier și devii agitat 🤣

Gogoșică  nu mai visa la cocoselul meu nu sunt pe invers știu ca îl visezi zi și noapte 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 39 minute, catelul.dinamo a spus:

E valabila si treaba ca oricum ii e scârbă, da' daca ii mai dai ceva devine suportabil. 

E ca la job cand nu-ti place, daca ai 3000 pe luna bagi demisia si pleci acasa. Daca ai 6-7000 parca suporti mai usor. :)

Dacă ai 7000 îți ajunge de mult alcool, ceva fenobarbital, Prozac și alte minunății și mori mai încet fără să te deranjeze așa rău... 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 36 minute, Unuumblat a spus:

69 este ceva normal, nu taxabil, iar dacă ii spui fraierului la telefon că e la suprataxa nu vine, dacă ii spui când ești în acțiune, ori îi tai cheful, te plătește sau e singura data când te vizitează.

 

Poate aia e si ideea, să îi tai cheful repede, banii i-ai luat, nu vrei să vină de prea multe ori că după aia vine cu idei trăsnite.

Tot sexul e ceva normal, netaxabil. Dar uite că unii au ghinion 😭

 

Acum 27 minute, ariovist a spus:

Citind comentariile voastre am tras o singura concluzie :nu ma duc la domnisoara. Urez succes celor care vor să se ducă (dacă mai exista încă cineva.) 

Tu te iei după noi?! Noi avem probleme de principiu aici... 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 8 minute, marcus_cezar a spus:

Gogoșică  nu mai visa la cocoselul meu nu sunt pe invers știu ca îl visezi zi și noapte 

Ca sa vezi ca la el ma gândesc mereu..și am grija de el sa fie bine..ai grija când te duci la wc sa îl ții bine..sa nu te caci pe el 😉😉😉

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Chiar acum, dyerseve a spus:

Ca sa vezi ca la el ma gândesc mereu..și am grija de el sa fie bine..ai grija când te duci la wc sa îl ții bine..sa nu te caci pe el 😉😉😉

Vai ce iti.mai place so rasfeți  esti un sir  Elton John sa te speli la gingi  cu ciocolaxul de pe tron 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 10 minute, biliape a spus:

Dacă ai 7000 îți ajunge de mult alcool, ceva fenobarbital, Prozac și alte minunății și mori mai încet fără să te deranjeze așa rău... 

Alcool am oricum, indiferent de venituri, ca e primul lucru pe care il cumpar!! Si mai am trusa de urgenta, nu pot sa scriu aici ce contine. :)

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 minut, catelul.dinamo a spus:

Alcool am oricum, indiferent de venituri, ca e primul lucru pe care il cumpar!! Si mai am trusa de urgenta, nu pot sa scriu aici ce contine. :)

Contine pansament pentru 'suflet'? 😝

  • Mersi 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 6 minute, marcus_cezar a spus:

Vai ce iti.mai place so rasfeți  esti un sir  Elton John sa te speli la gingi  cu ciocolaxul de pe tron 

Te-ai stricat..🤣🤣chiar erai amuzant și simpatic..iar ai început cu glume de șantier.. de anul 2000😒😒

Fii și tu mai spontan în pwla mea..

Sau cumva sa sculat și ai rămas fata sânge în creier..doar ți-am spus sa fii atent ce naibii ma Titi.. strici tot farmecul

Link spre comentariu

Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 4 minute, dyerseve a spus:

Te-ai stricat..🤣🤣chiar erai amuzant și simpatic..iar ai început cu glume de șantier.. de anul 2000😒😒

Fii și tu mai spontan în pwla mea..

Sau cumva sa sculat și ai rămas fata sânge în creier..doar ți-am spus sa fii atent ce naibii ma Titi.. strici tot farmecul

Ti ai despicat curu  pe aici in speranta ca te babardesc sa tot visezi  pastile  albastre 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...