Sari la conținut

New la voi în oraș 0768980950


Postări Recomandate

La 27.05.2021 la 18:57, Andreeamarya a spus:

Buna.. Sunt o domnișoara dulce si atrăgătoare cu mult bun simț și igienă maximă, super înfier bântăta...
20  ani, 165 .54kg, fierbinte și dornică de senzații tari.
Câteva calități de-ale mele sunt eleganța, rafinamentul și seriozitatea...Restul va las pe voi sa le descoperiți. Daca și tu îti doresți un moment intim si de neuitat atunci contactează-mă !
Poze 100% reale ..servicii de vis și de neuitat.
Foarte deschisă la lucruri noi

Ofer companie de calitate domnilor cu bun simt ! Asteptări : limbaj si comportament decent atat la telefon cat si fata in fata. Daca nu va pot prelua apelul, va rog să reveniți
Nu intru cu bile, si alte dotarii exagerate.. Atentie am dreptu de a-mi selecta clientii
Fac si deplasari la hotel !

Bună frumoaso e ceva timp de nu ai mai venit pe la noi am întrebat și pe Alina de tine și nu a vrut să-mi zică nimica am să-ți fac o vizită 

Link spre comentariu
Acum 5 ore, goth_padre a spus:

Ai lene sa tastezi ? Sau ti-e frica sa nu fie dezbatute ?

Nu îmi este lene sa testez dar am anunț si ma poți suna ... de ce sa înșir aici sa fac pomelnic ..... mi se pare ceva normal ca la telefon sa iti dau detaliile .....😘

Link spre comentariu
19 hours ago, Andreeamarya said:

Nu îmi este lene sa testez dar am anunț si ma poți suna ... de ce sa înșir aici sa fac pomelnic ..... mi se pare ceva normal ca la telefon sa iti dau detaliile .....😘

Atunci de ce ai mai intrat sa ne aduci aminte ca  esti la evitat ?

  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 7 ore, goth_padre a spus:

Atunci de ce ai mai intrat sa ne aduci aminte ca  esti la evitat ?

În primul rand nu sunt la evitat cui îi place de mine vine cui nu nu ma interesează eu nu stau în loc de recenziile pe care mi le lași tu cine vrea sa vina si cu recenzii si fără sa vadă ca nu sunt cum spui tu sau cei lalti ...... în primul rand noi nu vedeți ca doar voi comentați aici nu am vazut pe nimeni alt cineva care sa facă asta  si nici nu va duceți le femei și stați si comentați aici ca alta treaba nu aveți.... pentru mine sunteți amuzanți si cu asta am încheiat toată conversația cu voi ..... 😘😘😘

Link spre comentariu
La 08.06.2021 la 16:07, Mixali a spus:

Bună frumoaso cât mai stai pe la noi  ,te-am sunat dar ai telefonul închis și odată nu mi-ai răspuns ,sunt un client mai vechi de cînd erai cu Alina lîngă carmangeria Succes te 😘😘😘

Eram acasă mai stau ceva timp .....

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 03.06.2021 la 16:04, Andreeamarya a spus:

În primul rand nu sunt la evitat cui îi place de mine vine cui nu nu ma interesează eu nu stau în loc de recenziile pe care mi le lași tu cine vrea sa vina si cu recenzii si fără sa vadă ca nu sunt cum spui tu sau cei lalti ...... în primul rand noi nu vedeți ca doar voi comentați aici nu am vazut pe nimeni alt cineva care sa facă asta  si nici nu va duceți le femei și stați si comentați aici ca alta treaba nu aveți.... pentru mine sunteți amuzanți si cu asta am încheiat toată conversația cu voi ..... 😘😘😘

confirm indoielile unora in privinta domnisoarei , am testat-o in constanta si va asigur ca nu face 2 bani .

nu va lasati impresionati de arfele sale , pe centura gasiti fete mai interesante decit ea si cu maniere mai elegante,  va spune un curvar cu peste 25 de ani de experienta.

DE EVITAT 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator pizdosul99
Reputație: 0
La 01.06.2021 la 6:31, goth_padre a spus:

Nu cu Alina asta asta din poza s-a retras dupa ce a luat ceva boli venerice si avea si copil cu pestele care devenise invidios si mai mult a olbigat-o sa se laze . Era colega cu o alta alina care avea parul legat la spate si era conformatie mai robusta(a se citi balena). Avea poze cu mecla ei si aia pe publi si niste stelute pe dupa cap

Alina xxx aici pe site

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...