Sari la conținut

E chiar Denisa?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0786140097
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0786140097
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, boghyjb a spus:

Sa speram ca da,o sa sun azi sau maine si daca eeste ea ma duc si las recenzie,Daca e ea ar fi minunat,era super draguta si buna cand activa,o dulceata

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0786140097
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0786140097
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, dan_dani a spus:

A fost careva?merita incercat(a)?😊

am fost eu,cand activa de mai multe ori,si crede ma ca se merita e pachetu complet,super dulceata,o sa ajung in wekeendu asta sigur si las recenzie

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 1 oră, dan_dani a spus:

A fost careva?merita incercat(a)?😊

Încercat(a)? Ce vrea sa însemne asta mă rog? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0786140097
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0786140097
  • Oras:Bucuresti

Nu e vere falsa,e cat se poate de reala,observ esti nou pe aici,femeia e de mult in domeniu,dar nu munceste tot timpul

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
Acum 6 minute, rina11 a spus:

Crezi ce vrei,daca ti am dat un sfat ti l am dat ca sa te ajut,daca tu asa interpretezi,ok.

Tu trebuie sa fi rechin, nu peste 😘🤭

Link spre comentariu
  • Telefon: 0786140097
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0786140097
  • Oras:Bucuresti

Salut fratilor,dupa cum am promis,am mers la Denisa ieri.Am sunat o,am stabilit o intalnire,foarte serioasa ca de obicei.

Deci nu o mai vazusem de un an,am ramas socat,arata foarte bine,aceeasi fata draguta si lipicioasa,cu fundul ala big,care m a inebunit mereu.Frumos cur n ai cum sa l ratezi.Am optat pt o finalizare 200 d lei,data viitoare o sa stau mai mult,acum n am avut timp.

Denisa e o dulceata,oral foarte foarte bun cu tot ce vrei,normal la fel de bun,schimba pozitii,e foarte amabila,m a omorat cu miscarile ei din cur,e buna si face si treaba foarte buna.GFE foarte ridicat.N ai cum sa nu te intelegi cu ea.Nota 10 pe linie 🔝🔝😘

Multumesc Denisa si o sa ne revedem curand,nu scapi d mine.😂😘😘❤️

Link spre comentariu
  • Oras:…….
  • Oras:…….

rina11 Multumesc mult pt aceasta recenzie ma bucur ca ti a placut experiența alături de mine si te astept oricand doresti tu sa vii! 😘😘🥰🥰Iar voi dragilor ma puteti gasi in zona Mihai Bravu incepand cu ora 10:30 pt mai multe detalii:pret locatia exacta si servici nu ezitati sa ma contactati!Tin sa mentionez ca am facut o mica schimbare la mine ieri 😝😝😝parul este mai inchis numai este blond este undeva spre brunet dar o sa pun poze in anunt! Multumesc si va astept cu drag! nr tel:0765362994! pupici🥰🥰😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...