Sari la conținut

♥️ Iulia Oral ♥️~0756566065~♥️


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare!Am vizitat această domnișoară  acum puțin timp!am luat legătura prin wapp (nr din titlu),răspuns promp și foarte drăguță ca atitudine !Programare respectată de ambele părți,cu o mică întârziere  a ei de câteva minute ,pentru un duș.Am optat pentru o fin +"specialitatea casei" Recomand!!!Știe ce face si o face foarte bine..

Aspect:9(pozele sunt reale si vorbesc de la sine)

Atitudine :10:e degajată,pro client,zâmbește,pare foarte relaxată și ai ce discuta cu ea

Actiune:ON foarte bun,adânc..Deepthroat,fuckface..etc..șiun final...super!

De revenit:da 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 05.06.2021 la 13:27, jonathan2020 a spus:

Salutare!Am vizitat această domnișoară  acum puțin timp!am luat legătura prin wapp (nr din titlu),răspuns promp și foarte drăguță ca atitudine !Programare respectată de ambele părți,cu o mică întârziere  a ei de câteva minute ,pentru un duș.Am optat pentru o fin +"specialitatea casei" Recomand!!!Știe ce face si o face foarte bine..

Aspect:9(pozele sunt reale si vorbesc de la sine)

Atitudine :10:e degajată,pro client,zâmbește,pare foarte relaxată și ai ce discuta cu ea

Actiune:ON foarte bun,adânc..Deepthroat,fuckface..etc..șiun final...super!

De revenit:da 

Multumesc frumos te mai aștept pupici 🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Legat de confirmări se fac cu o ora înainte și sunt  punctuală dacă nu reușiți sa confirmați in 20 de minute după ce trebuia confirmat duce la anularea programări ( exemplu confirmare la 13:00 dacă îmi dați răspunsul la 13:30 este deja amânată ) 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 2 ore, juliaxjulix a spus:

Legat de confirmări se fac cu o ora înainte și sunt  punctuală dacă nu reușiți sa confirmați in 20 de minute după ce trebuia confirmat duce la anularea programări ( exemplu confirmare la 13:00 dacă îmi dați răspunsul la 13:30 este deja amânată ) 

LUCREZ PE PROGRAMĂRI  va rog dacă nu știți exact ora când veniți nu Ocupați timpul meu cât și al altor domni care vor sa vina 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare curvari, 

 

Am bifat si eu astazi o vizita la titulara topicului. Avand in vedere gama de servicii oferite, am zis ca nu am cum sa ratez asa ceva, eu fiind un fan al oralului. 
M-am programat de dimineata cu confirmare cu 1h inainte. Am intalnit o domnisoara draguta, vopsita blonda, ochii albastrii, undeva pe la 1.70, sani medii tari, fund ferm si apetisant, corp clepsidra, cateva tatuaje. Putina celulita pe picioare dar nimic deranjant, si un coleg zicea de dantura, tin sa mentionez ca nu are probleme de lipsa sau igiena, ci sunt descentrati. Actiunea in sine a fost peste asteptari, as mentiona de altfel ca am beneficiat de finalizare in gat, nu cim, ceea ce a fost foarte intens si nu am mai experimentat pana acum. Ce face fata asta cu gura, si gatul mai bine zis, e divin, merita bifata clar.
Asadar, note:

Contact: exclusiv w@, nici o pb 10

Atitudine: 10, deschisa, intretine discutia, foarte prietenoasa

Locatie: Av. Bartolomeu, ap nou, 10

Aspect chip: 8.5, ochii albastrii iar daca ar avea dintii drepti si buzele o idee mai mari, io zic ca ar fi de 10 cu +
Aspect corp: 9, corp clepsidra, sani medii tari, carnea tare pe ea si bine conturata, putin celulita pe picioare dar nu e nimic deranjant

GFE/FK: n-am cautat, nu punctez

Igiena: 10, n-am sesizat nimic de ce sa ma pot lega

ON: 10++++, nu cu CIM, ci cu CIT, a stat cu ea pana la cotor pe toata perioada orgasmului, facand miscari scurte, pana la ultima picatura, a lasat curățenie bec in urma, plus ca are tehnica foarte faina cu limba

NP: data viitoare

de recomandat, celor care cauta un oral demn de manuale, neaparat!!

de revenit, eu cu siguranta

halat: afisat mai sus

Multumesc Iulia, si sper sa ne revedem cu bine! 😘

 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 17 ore, luly123456 a spus:

Salutare curvari, 

 

Am bifat si eu astazi o vizita la titulara topicului. Avand in vedere gama de servicii oferite, am zis ca nu am cum sa ratez asa ceva, eu fiind un fan al oralului. 
M-am programat de dimineata cu confirmare cu 1h inainte. Am intalnit o domnisoara draguta, vopsita blonda, ochii albastrii, undeva pe la 1.70, sani medii tari, fund ferm si apetisant, corp clepsidra, cateva tatuaje. Putina celulita pe picioare dar nimic deranjant, si un coleg zicea de dantura, tin sa mentionez ca nu are probleme de lipsa sau igiena, ci sunt descentrati. Actiunea in sine a fost peste asteptari, as mentiona de altfel ca am beneficiat de finalizare in gat, nu cim, ceea ce a fost foarte intens si nu am mai experimentat pana acum. Ce face fata asta cu gura, si gatul mai bine zis, e divin, merita bifata clar.
Asadar, note:

Contact: exclusiv w@, nici o pb 10

Atitudine: 10, deschisa, intretine discutia, foarte prietenoasa

Locatie: Av. Bartolomeu, ap nou, 10

Aspect chip: 8.5, ochii albastrii iar daca ar avea dintii drepti si buzele o idee mai mari, io zic ca ar fi de 10 cu +
Aspect corp: 9, corp clepsidra, sani medii tari, carnea tare pe ea si bine conturata, putin celulita pe picioare dar nu e nimic deranjant

GFE/FK: n-am cautat, nu punctez

Igiena: 10, n-am sesizat nimic de ce sa ma pot lega

ON: 10++++, nu cu CIM, ci cu CIT, a stat cu ea pana la cotor pe toata perioada orgasmului, facand miscari scurte, pana la ultima picatura, a lasat curățenie bec in urma, plus ca are tehnica foarte faina cu limba

NP: data viitoare

de recomandat, celor care cauta un oral demn de manuale, neaparat!!

de revenit, eu cu siguranta

halat: afisat mai sus

Multumesc Iulia, si sper sa ne revedem cu bine! 😘

 

Bunăă multumesc frumos pentru cuvintele frumoase te mai aștept pupiciii♥️♥️♥️🤗

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0
Chiar acum, juliaxjulix a spus:

Este in plan 🤗🤗

:))))) :)))) :))))) :)))) :))))

Uite ca le-am luat-o înainte potențialilor lăbari care vor pune întrebarea 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 05.06.2021 la 21:27, gipsanu a spus:

Hai tu Iulia cu..pupicii in fund - nu cer dar ofer, e placerea nr.1 a majoritatii de a gusta garajul! fii intelegatoare 😊

Hm nu am nici o reacție la ei dar mai mult “mor” pentru niște pupici la vecină🥵😜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...