Sari la conținut

🔥🔥🔥Frumosă🔥Fermecătoare🔥Seducătoare🔥Savuroasă🔥ce altceva ți-ai mai putea dori?🔥🔥🔥0735093487


Vizitator andreeakvl98

Postări Recomandate

Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 22 minute, marianblaga a spus:

salutare tuturor! 

aceste randuri sunt , in principal (dar nu numai), pt cei care nu au fost la andreea si, mai ales, pt cei care fac deplasarea din alt oras , ca sa o viziteze, cum a fost si cazul meu.

am avut o programare la andreea in aceasta saptamana. am ajuns mai devreme si am anuntat-o. dupa 90 de minute de la ora stabilita, imi spune ca ajunge intr-o ora in oras, fiind obligata sa plece din motive personale.

eu inteleg orice motiv, dar nu pot intelege de ce nu m-ai anuntat printr-un mesaj ca nu ne mai putem vedea. poate imi spui aici, fiindca pe whatsapp nu ai facut-o. repet, nu ma intereseaza ce ai facut tu in acel timp (puteai sa fii cu alt client, sa dormi, sa mananci, sa faci cumparaturi, sa fii plecata din oras samd), dar puteai sa dai dovada de un minim respect fata de mine si sa ma anunti.

dialogul nostru anterior a fost respectuos de ambele parti, cu siguranta. nu stiu ce motiv ai avut sa te porti asa, dar a fost ft urat.

din fericire pt mine, am rezolvat "problema" in alta parte, dar asta nu are legatura cu ceea ce ai facut tu.

PS. pastreaza discountul pt clientii fideli, nu il irosi pe prostii ca mine care fac sute de km ca sa te vada.

iti multumesc. te-am pupat...

Bună

Se pare că ai luat-o personal. Cu o seară înainte să vii la mine tu mi-ai dat un mesaj precum că îmi confirmi la ora 8:00, dar mi-ai confirmat la ora 10. Lăsăm asta la o parte. Ți-am explicat frumos cu cel mai mic amănunt dar văd că ești genul de om care are o gândire de genul: Mă doare în **** de ce se întâmplă în jurul meu, pe mine mă interesează de mine. 

Eu nu am de unde să stiu, dacă ai soție, copil, purcel sau pisică, încât să îți dau mesaj la ora 00:00, precum că programarea a fost anulată. Eu când am primit vestea, am postat acest status(vezi imaginea). Poate există persoane care mi-au vazut statusul de miercuri dimineață. Te-ai luat de mine că de ce nu ți-am dat mesaj de dimineață. Fix la asta mă gândeam eu în drum spre spital: " ah stai ca am uitat sa ii dau mesaj lui Marian Blaga că nu mă mai pot vedea cu el la ora X și ca pot după ora 13 "

Eu apreciez gestul tău că ai venit de la câteva sute de km, special pentru mine. Am ales să îți fac un discount pentru a-ți arăta că îmi pare rău că nu ne-am văzut. Nu spun ca a fost vina ta. Trebuie să îți aduc aminte că în domeniul acesta exista anumite reguli nescrise, una dintre este:  Nu este indicat să dai mesaje clienților la orice ora.

Te rog să mă scuzi încă odată pentru fază. 

 Am rugămintea să nu mai postezi altceva. Dacă vrei să mai spui ceva, poți deschide la DG, topic despre acestă pățanie.

Mulțumesc 

 

 

Screenshot_2022-10-19-12-55-41.png

Link spre comentariu
  • Vizitator a închis acest topic
  • Vizitator a deschis acest topic
  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 2 minute, andreeakvl98 a spus:

Bună

Se pare că ai luat-o personal. Cu o seară înainte să vii la mine tu mi-ai dat un mesaj precum că îmi confirmi la ora 8:00, dar mi-ai confirmat la ora 10. Lăsăm asta la o parte. Ți-am explicat frumos cu cel mai mic amănunt dar văd că ești genul de om care are o gândire de genul: Mă doare în **** de ce se întâmplă în jurul meu, pe mine mă interesează de mine. 

Eu nu am de unde să stiu, dacă ai soție, copil, purcel sau pisică, încât să îți dau mesaj la ora 00:00, precum că programarea a fost anulată. Eu când am primit vestea, am postat acest status(vezi imaginea). Poate există persoane care mi-au vazut statusul de miercuri dimineață. Te-ai luat de mine că de ce nu ți-am dat mesaj de dimineață. Fix la asta mă gândeam eu în drum spre spital: " ah stai ca am uitat sa ii dau mesaj lui Marian Blaga că nu mă mai pot vedea cu el la ora X și ca pot după ora 13 "

Eu apreciez gestul tău că ai venit de la câteva sute de km, special pentru mine. Am ales să îți fac un discount pentru a-ți arăta că îmi pare rău că nu ne-am văzut. Nu spun ca a fost vina ta. Trebuie să îți aduc aminte că în domeniul acesta exista anumite reguli nescrise, una dintre este:  Nu este indicat să dai mesaje clienților la orice ora.

Te rog să mă scuzi încă odată pentru fază. 

 Am rugămintea să nu mai postezi altceva. Dacă vrei să mai spui ceva, poți deschide la DG, topic despre acestă pățanie.

Mulțumesc 

 

 

Screenshot_2022-10-19-12-55-41.png

nu vreau sa dezbat acest subiect mai mult decat este cazul, dar exista 2 "nepotriviri" in ceea ce ai scris mai sus. ...si cu asta sper ca am incheiat.

1. ti-am confirmat la ora 10 pt ca asa ai solicitat tu. eu mi-am respectat partea mea de intelegere.

2. pe whatsapp ti-am scris de mai multe ori ca poti sa imi scrii oricand, ceea ce ai si facut. tocmai acum te-ai gandit sa nu deranjezi... (mai bine sa ma pun la drum degeaba). iar referitor la ora la care mi-ai fi scris ca nu ne mai putem vedea, din momentul in care ai aflat de problema aparuta (luand in calcul si drumul pana in acel oras si inapoi plus timpul pe care l-ai petrecut acolo), puteai sa scrii un mesaj de 1 min, ca sa anulam...nu era musai sa ma anunti exact in acel moment.

si sa stii ca nu ma doare "undeva" de nici o persoana.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o si eu pe Andreea. Este foarte drăguță, frumoasa, sociabilă, cu un corp frumos, cu ochelari sexi, si cu buze apetisante😀 M-a primit foarte calduros, am facut un dus repede, dupa aia m-a invitat in camera si a spus regulile, dupa aia am inceput partida in care m-am simtit foarte bine in compania ei.

Programare: pe whatsapp

Locație: zona Tudor

Tarif achitat: 200 lei + 100 lei/timp 25 -30 min

O.N. 10 + suge foarte bine, sărutări corporale

N.P. 9 mai multe pozitii, ii place sa faci usurel, si mi-e a placut

CIM 10+  fără discuție este profesionistă, a stat și a continuat și dupa finalizare

De recomandat: Da! Este de top!

Mulțumesc frumos Andreea! Ai fost supeeer!!!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 12 ore, bozgoru a spus:

Nu stiu cum reuseste fata asta, dar pe oriunde merge e plin topicul de scandaluri. Pacat, vad ca are servicii ok, dar mi se par cam multe fite.

Reclamă, ori modalitate de a selecta clienții....

Link spre comentariu
Vizitator bozgoru
Reputație: 0
1 oră în urmă, Kosti a spus:

Reclamă, ori modalitate de a selecta clienții....

Ea si Kiminlove au principiu ca orice reclama e buna, fie ea buna sau rea, important e sa se scrie despre tine. Cam asa e.

Link spre comentariu
Acum 18 minute, bozgoru a spus:

Ea si Kiminlove au principiu ca orice reclama e buna, fie ea buna sau rea, important e sa se scrie despre tine. Cam asa e.

cele două fete nu se pot compara, totuși au ele ceva în cap..... vezi că funcționează: dacă scriu KVL sau Inesuka 99% din membrii știu despre cine e vorba, dar dacă scriu Synthi??? 5% poate nici atât......

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
13 hours ago, bozgoru said:

Nu stiu cum reuseste fata asta, dar pe oriunde merge e plin topicul de scandaluri. Pacat, vad ca are servicii ok, dar mi se par cam multe fite.

 

1 hour ago, Kosti said:

Reclamă, ori modalitate de a selecta clienții....

Între noi să fie vorba 😊 Andreea e bună rău de tot!!! Mă mir că  tura asta la  noi nu a avut mai multe recenzii pozitive (eu bănuiesc că este super selectivă).

Mie îmi pare bine că am vizitat-o, m-am îmbogățit cu experiență nouă în urma acestei întâlniri și când o să revină cu siguranță am s-o mai vizitez

  • Like 1
Link spre comentariu

Daaaa sigur că e bună, așa cum am mai scris îmi plac femeile cu stil unic și diferit de ceilalți...... 

Am promis că o să vizitez însă când am avut eu timp, am văzut statusul la wats că a intervenit ceva și nu e disponibilă..... asta e data viitoare...... 

Te pup Andrea!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 14 minute, fakeagent22b a spus:

 

Între noi să fie vorba 😊 Andreea e bună rău de tot!!! Mă mir că  tura asta la  noi nu a avut mai multe recenzii pozitive (eu bănuiesc că este super selectivă).

Mie îmi pare bine că am vizitat-o, m-am îmbogățit cu experiență nouă în urma acestei întâlniri și când o să revină cu siguranță am s-o mai vizitez

salut! poti confirma ca ea este cea din poza? ma refer la fatza (are o poza destul de explicita, cu partea superioara usor blurata - se observa o pereche de ochelari).

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 59 minute, marianblaga a spus:

salut! poti confirma ca ea este cea din poza? ma refer la fatza (are o poza destul de explicita, cu partea superioara usor blurata - se observa o pereche de ochelari).

Măi omule, tu ești cumva masochist?😕

Te-am rugat frumos să nu mai scrii pe topicele mele.

Chiar atât de obsedat ești de mine?😩

Ti-am dat block și văd că te bagi în seamă non stop. Crezi că o să te scot de la block dacă continui să faci asta încontinuu? NU, nu o să te scot!

DĂ-MI PACE TE ROG FRUMOS.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
59 minutes ago, marianblaga said:

salut! poti confirma ca ea este cea din poza? ma refer la fatza (are o poza destul de explicita, cu partea superioara usor blurata - se observa o pereche de ochelari).

Părerea mea: sper să nu greșesc, pozele toate seamănă cu ea, cred că ea e cea din poze însă e posibil ca pozele să nu fie recente ori să fie ușor modificate deoarece în realitate arată mai bine și la față și la corp (nu e așa slim cum arată în poze, e chiar mai ok)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 30 minute, andreeakvl98 a spus:

Măi omule, tu ești cumva masochist?😕

Te-am rugat frumos să nu mai scrii pe topicele mele.

Chiar atât de obsedat ești de mine?😩

Ti-am dat block și văd că te bagi în seamă non stop. Crezi că o să te scot de la block dacă continui să faci asta încontinuu? NU, nu o să te scot!

DĂ-MI PACE TE ROG FRUMOS.

esti singura fata care mi-a tras tzeapa si eram curios daca am pierdut ceva sau nu... l-am intrebat ceva pe user-ul "fakeagent22b", nu m-am bagat in seama (zic eu).

nu incercam cu acel mesaj sa te fac sa ma deblochezi. nici nu am pomenit de experienta avuta cu tine. tu ai adus vorba.

Link spre comentariu
  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș

Am vizitat-o pe Alina este o fată frumoasă , clar cea din poze , am făcut programare pe whatsapp pentru o oră , ținut de promisiune . Este o fată de top cu care m-am simțit pe măsură are din partea mea 10 pe linie și clar este de revenit .... Te așteptăm la Târgu Mureș ,,, ești frumoasăă ... te pwuuup .

Link spre comentariu
Acum 11 minute, raduflorea a spus:

Am vizitat-o pe Alina este o fată frumoasă , clar cea din poze , am făcut programare pe whatsapp pentru o oră , ținut de promisiune . Este o fată de top cu care m-am simțit pe măsură are din partea mea 10 pe linie și clar este de revenit .... Te așteptăm la Târgu Mureș ,,, ești frumoasăă ... te pwuuup .

Alina????? Pe unde umbli în vis frate?:ras

  • Confuz 1
Link spre comentariu

  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
1 hour ago, kenji said:

Nu-i frumos. 

:) ai dreptate! e foarte frumos! muianu asta da minus pentru ca? :)  imi scapa motivul. asa s-a trezit el in plm. no, asa ma trezesc si eu sa-i bag pula prin gura. adica sa-i dau muie. frumos evident. pardon. foarte frumos.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...