Sari la conținut

🔥🔥🔥Frumosă🔥Fermecătoare🔥Seducătoare🔥Savuroasă🔥ce altceva ți-ai mai putea dori?🔥🔥🔥0735093487


Vizitator andreeakvl98

Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 14 ore, andreeakvl98 a spus:

Bună băieți! Luna acesta pe data de 12 ajung în orașul vostru 😇

Exista restricții în oraș? (Covid)

Buna nu este restrictii suntem in zona galbena poti sa vi linistit te astept sa ne cunoastem ⚘😀🙂😉😘

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 17 ore, alfon0000 a spus:

Buna nu este restrictii suntem in zona galbena poti sa vi linistit te astept sa ne cunoastem ⚘😀🙂😉😘

Daca spui tu  ca  "nu e " restricții, înseamnă că nu sunt:))) 😘 mulțumesc frumos pentru ca  încerci sa ma ajuți.

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 35 minute, alfon0000 a spus:

Cat pot ajut si eu cuplacere pentru sfat 😘😘

Sper sa nu fie și la voi în oraș asa multi tepari ca in Brasov😂... 

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0

Buna baieti! Pe data de 12 octombrie ajung în Târgu Mureș.  

Ma puteti contacta doar pe whatsapp(momentan) de acum pentru programari  la numărul de telefon     0735093487   .Va rog sa îmi specificați ca sunteți din Târgu-Mureș. Voi sta în oraș doar 5 zile 😇

 

 

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 3 minute, diabllo21 a spus:

...faine poze , te asteptam sa ne bucuram in bratele tale 🤗🤗

Multumesc frumos! Sper sa nu îmi strice peștișori topicul pana vin😂.

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

Eu mă risc, dacă nu mă încadrez, mă laud la toată lumea că am fost refuzat din cauza asta. dacă-i invers și scriu în recenzie că am fost acceptat...

O să scriu doar dulcegării dacă va fi bine sau „prea multe detalii nu dau”, dacă nu.

Mai în glumă, mai în serios, cred c-o scoatem noi la capăt.

Oricum, am impresia că de la programare se face selecția.

Așa-i Andreea?

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 4 minute, fardugol a spus:

Eu mă risc, dacă nu mă încadrez, mă laud la toată lumea că am fost refuzat din cauza asta. dacă-i invers și scriu în recenzie că am fost acceptat...

O să scriu doar dulcegării dacă va fi bine sau „prea multe detalii nu dau”, dacă nu.

Mai în glumă, mai în serios, cred c-o scoatem noi la capăt.

Oricum, am impresia că de la programare se face selecția.

Așa-i Andreea?

Selecția o fac la mine în adresa. Nu exista o măsură anume sau o grosime. Vreau sa specific  înainte. Dacă este de 5 cm și e foarte groasă este egal. Dacă este subțire cat scobitoarea și are 25 tot nu este ok.

Find mai mica și neavând experienta in domeniu când m-am apucat ( am avut și curiozitatea) . Am avut un  accident, am facut sex normal cu o marime foarte mare si de la asta am făcut o rana pe dinăuntru. Doctorul mi-a recomandat sa nu mai fac o perioada sex cu marimi mari.A trecut perioada pe care mi-a propus doctorul.  Ideea este ca nu vreau sa mai risc. Nu am putut lucra din cauza asta o perioada. Am dat o grămadă bani pe tratament, am avut multe de pierdut. Asa ca dacă știți ca sunte-ți foarte dotați și vreți sex normal sa știți ca eu nu fac  cu marimi foarte mari. Doar oral se poate. 

DACA AJUNGEȚI LA MINE ȘI SE AJUNGE LA CONCLUZIA CA NU SE POATE SEX NORMAL, NU SUNTE-ȚI OBLIGAȚI SA RĂMÂNEȚI DACĂ NU VREȚI. NU TREBUIE SA ÎMI OFERIȚI NIMIC DE DERANJ. 

Sper sa citească toți asta sa nu avem discutii😇!!!

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 20 minute, fardugol a spus:

Eu mă risc, dacă nu mă încadrez, mă laud la toată lumea că am fost refuzat din cauza asta. dacă-i invers și scriu în recenzie că am fost acceptat...

O să scriu doar dulcegării dacă va fi bine sau „prea multe detalii nu dau”, dacă nu.

Mai în glumă, mai în serios, cred c-o scoatem noi la capăt.

Oricum, am impresia că de la programare se face selecția.

Așa-i Andreea?

E cam aiurea cu mărimea.  Multi după ce pleacă îmi trimit mie recenzia😂. Spune sa o postez eu sa nu facă lumea mișto de el ca are **** mica... tocmai de aceea as fi preferat sa nu postez acest detaliu, spre binele meu. Dar nu am cum sa fiu asa nesimțită si sa ma gândesc doar la mine și sa va treziți la mine ca va zic asta..

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0
Chiar acum, andreeakvl98 a spus:

E cam aiurea cu mărimea.  Multi după ce pleacă îmi trimit mie recenzia😂. Spune sa o postez eu sa nu facă lumea mișto de el ca are **** mica... tocmai de aceea as fi preferat sa nu postez acest detaliu, spre binele meu. Dar nu am cum sa fiu asa nesimțită si sa ma gândesc doar la mine și sa va treziți la mine ca va zic asta..

Eu știam asta, am încercat doar să destind atmosfera...

Modul meu să-ți zic „Bine-ai venit”

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 15 minute, fardugol a spus:

Eu știam asta, am încercat doar să destind atmosfera...

Modul meu să-ți zic „Bine-ai venit”

Încă nu am ajuns! Luni ajung. Am zis sa postez serviciile. 😇

Urma oricum sa postez ceva legat de asta. Sper sa citească toată lumea 😂

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0

Din păcate am intampinat ceva probleme cu cazarea. Am sa fac Check in-ul puțin mai târziu.  Programarile de pe data de 11.10 in intervalul 10:00-12:00 nu le pot onora la ora stabilita. Va rog sa ma contactați pe whatsapp pentru detalii😇. Imi cer scuze!

Mulțumesc pentru înțelegere!  

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
1 oră în urmă, silverboy22 a spus:

Are telefonul inchis nu cred ca mai vine la mures.Stiti ceva?

Bună!  Am ajuns în oraș!  Momentan nu am rezolvat cu cazarea. În câteva ore voi fi disponibila😚. Am rugămintea sa nu va supărati pe mine dacă nu răspund la telefon. Va rog sa îmi lăsați un mesaj și va răspund când pot😇

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...