Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator mihai03
Reputație: 0

Salutare,am fost și eu acum 2 săptămâni la domnișoara din lipsa de timp nu scris recenzia până acum, deci sa purcedem.

Am făcut o programare din scurt și a fost respectată de ambele părți,sta într-un bloc vechi pe undeva pe Moșilor.Apartamentul undeva la limita dintre mediocru și bun,camera e ok la baie sunt ceva probleme,dar în mare parte este ok până la urma nu te aștepți la conditii 4 stele.

După ce am intrat am incercat sa îmi fac rapid o primă impresie că văd dacă rămân sau nu și am rămas fiind atras de faptul că e puștoaică și are carnea tare când vorbește e o problema dar aveam de gând să îi țin gura ocupata cu altceva.

De ce este o problema atunci când vorbește va voi spune: fara sa o jignesc dar asta este sentimentul meu pare limitată în gândire ,genul de om cu maxim 4 clase dar care încearcă să pară cu 12 și vorbește numai bazaconii.

Are putina smecherie de ghetou in ea pentru că la început am zis hai să îți dau banii ,150 cu finalizare orala și ea a sărit direct nu am rest,i am zis stai liniștită că am eu fix,și râzând așa făceam eu ceva și de aia 50 lei,apoi i-am zis eu de site și de recenziile pro și contra ea fiind convinsă că toți îi vor raul.

Acum să povestesc ceva despre acțiune ,am cerut oral neprotejat și la executat bine,chiar nu a comentat când o tragem de cap in pula ,dar se mai oprea și spunea : sa mai zică aia pe site că nu fac eu treabă bună . Am finalizat in gurita ei ,nu am incercat normal ,anal și altele ,eu de fel mă duc doar pentru oral .

Când sa plec mi-a spus de 3 ori sa îi dau o recenzie buna că și a dat silința.

Nota mea generala este 8.

Daca vrei sa fuți ceva tânăr și nu te interesează alte aspecte poate fi o varianta,daca vrei și altceva sunt alte variante mult mai ok din punctul meu de vedere.

De revenit cu siguranță nu -imi place sa am parte de altfel de experiențe .

Zi faina .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 30.05.2021 la 9:44, BlackBunny a spus:

Mă numesc Elena ! 

Servici: 

Sex oral (protejat /neprotejat in funcție de igienă) sex normal (protejat ) anal (protejat) 

Footjob 

Handjob

Footfetish/Facesitting 

Masturbare reciprocă 

69 ,masaj de relaxare/body to body

Accept cunilingus/anilingus

Dominare soft (eu activa)

Finalizare orala/corp

Fk (in funcție de igienă/chimie) 

Uro (eu activa)

Fantezii (in limita bunului simț)

Prețuri

150 1 fin (30 min)

200 1/2 fin (40/45 min)

250 2 fin (60 min)

Anal (+50 ) 

90 min 300 ( anal / normal /anal) 

Despre:

1 57

21 ani 

57 kg 

Brunetă  

Fac outcall 30 min :250 ron 

1h :350 

Vă aștept în locația mea pe Calea moșilor! Kisses 😘😘

 

20210525_114145.jpg

20210524_125603.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Chiar acum, dogeatkitkat a spus:

Daca revii la prețurile initiale eu ma incumet, altfel, nu prea te recomanda recenziile si alte aspecte. Poti sa ma injuri aici sau in PM, mi-e totuna. 🌹

Are dreptate colegul . Revino la preturile inițiale că așa pierzi clienți

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 07.07.2021 la 23:42, dorky07 a spus:

Stie cineva dc a disparut sau cand revine?

pana acum plangeati ca a marit tariful si acum o cautati, sincer la 250 ora cu cim inclus si fk e ok pretul doar ca nu stiu cum se comporta, eu unu as dori sa o incerc printr-o vizita daca mai apare pentru a vedea raportul calitate pret, dar in rest raport pret-servicii e ok.

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...