Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Mă numesc Elena ! 

Servici: 

Sex oral (protejat /neprotejat in funcție de igienă) sex normal (protejat ) anal (protejat) 

Footjob 

Handjob

Footfetish/Facesitting 

Masturbare reciprocă 

69 ,masaj de relaxare/body to body

Accept cunilingus/anilingus

Dominare soft (eu activa)

Finalizare orala/corp

Fk (in funcție de igienă/chimie) 

Uro (eu activa)

Fantezii (in limita bunului simț)

Prețuri

150 1 fin (30 min)

200 1/2 fin (40/45 min)

250 2 fin (60 min)

Anal (+50 ) 

90 min 300 ( anal / normal /anal) 

Despre:

1 57

21 ani 

57 kg 

Brunetă  

Fac outcall 30 min :250 ron 

1h :350 

Vă aștept în locația mea pe Calea moșilor! Kisses 😘😘

 

20210525_114145.jpg

20210524_125603.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ne poti spune locatia, macar aproximativ. La inceput pe celelalt topic era Piata Victoriei si apoi parca Calea Mosilor. Si eventual intre ce ore esti disponibila.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat Elena azi de la 9 dimineata pentru 30 de minute, programarea facuta de ieri pe whatsapp, respectata de amandoi. Imi place ca este matinala ca mine. Eu am prins finalizarea cu 100.

Locatia ei este o garsoniera intr-un bloc vechi pe Calea Mosilor aproape de intersectia cu B-dul Carol I. Garsoniera este decenta, pat mare ok, are canapea, la baie prosop, gel, apa calda :)

Mi-a zis ca Elena este numele ei real, e tanara, eu ii dau 20, maxim 22 de ani, ea zice ca este nascuta in 2000. E bronzata la solar, parul brunet, nu imi pare de etnie, ceva tatuaje, o arsura la un umar, sani mici, un fund mare pe gustul meu. Pozele ii apartin si are si cateva poze din locatie pe topicul de la anunturi:

https://nimfomane.com/forum/topic/179591-blackbunny-0735013223/page/7/

GFE si FK nu, nu am facut click, in schimb imi place ca atitudine, ne-am inteles bine, nu m-am simtit grabit.

Oralul e ce trebuie, e adanc, ii reuseste DT, am facut si 69, e curata, in cazul meu am fost si primul client al zilei, acepta CIM.

La normal nu tin minte sa fi folosit lubrifiant, am schimbat cateva pozitii, fundul se vede grozav in doggy.

Anal face, eu sunt un pic peste medie in lungime si grosime, mi-a zis ca ma incadrez fara probleme, ca acepta si marimi mari si ca a avut parte de niste clienti mai dotati in ultimul timp.

Pentru mine este de revenit, mai ales ca vreau sa am parte si de anal.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ciorogarla
  • Oras:Ciorogarla

Eu am prins tot la 100 finalizarea, arata de 18-19 ani, draguta, servicii cat de cat corecte, oral 1 -2 minute, pune prezervativul din proprie initiativa, normal fara artificii, serviciile mentionate in anunt nu exista, are o prestatie simpla fara artifiicii,

la 100 finalizarea, chiar cu servicii simple e de recomandat pt varsta si aspect placut, e peste pitipoance ca Bianca_Blue, care au pret de 100, mai nou 150, pe posesoarea topicului o recomand la 150 doar daca chiar presteaza ce zice in anunt(nu ca in prezent, cand nu o face), nu sa puna prezervativul dupa oral din proprie initiativa

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 4541
Acum 4 minute, bigtroll2021 a spus:

Eu am prins tot la 100 finalizarea, arata de 18-19 ani, draguta, servicii cat de cat corecte, oral 1 -2 minute, pune prezervativul din proprie initiativa, normal fara artificii, serviciile mentionate in anunt nu exista, are o prestatie simpla fara artifiicii,

la 100 finalizarea, chiar cu servicii simple e de recomandat pt varsta si aspect placut, e peste pitipoance ca Bianca_Blue, care au pret de 100, mai nou 150, pe posesoarea topicului o recomand la 150 doar daca chiar presteaza ce zice in anunt(nu ca in prezent, cand nu o face), nu sa puna prezervativul dupa oral din proprie initiativa

Mulțumesc ….m-a reorientez 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, bigtroll2021 a spus:

Eu am prins tot la 100 finalizarea, arata de 18-19 ani, draguta, servicii cat de cat corecte, oral 1 -2 minute, pune prezervativul din proprie initiativa, normal fara artificii, serviciile mentionate in anunt nu exista, are o prestatie simpla fara artifiicii,

la 100 finalizarea, chiar cu servicii simple e de recomandat pt varsta si aspect placut, e peste pitipoance ca Bianca_Blue, care au pret de 100, mai nou 150, pe posesoarea topicului o recomand la 150 doar daca chiar presteaza ce zice in anunt(nu ca in prezent, cand nu o face), nu sa puna prezervativul dupa oral din proprie initiativa

Îți mulțumesc pentru părere! Fac tot ceea ce spun si in legatura cu oralul ,de ce nu spuneti ca doriti mai mult?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, 7uuupp a spus:

Mulțumesc ….m-a reorientez 

Da si cu reorientatul aceasta, eu zic ca daca nu încerci nu ai de unde să stii😃

 

Acum fiecare cum vrea si cum ii place !

Link spre comentariu
Reputație: 4541
Acum 13 minute, BlackBunny a spus:

Da si cu reorientatul aceasta, eu zic ca daca nu încerci nu ai de unde să stii😃

 

Acum fiecare cum vrea si cum ii place !

Oral 1-2 minute …am mai văzut și nu ma pasionează.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Va salut! Am vizitat și eu fata.. Locație e mica dar suficient pentru un futai problema e ca tai fumul cu cuțitul, se fumează la greu.. Domnișoară este de etnie dacă nu 100% sigur 50%  pozele o avantajează, tate mici ca ale Adelei doar ca ea are sfarcuri mai mari și alungite oricum ciudate din punctul meu de vedere parca ar fi a unei copile de 13 ani care încep sai creasca tatele.. Oralul e bunicel o baga pe toată dar la fel cum am întâlnit și la alte fete e zenzatia de larg ar trebuie sa mai strângă din buzele alea sau nu știu cum se face 😂😂 încât sa fie bun în rest e docila sta cum o pui geme încet subtil sa para real. 

Locatia 7

Aspect 7

On 7

Np 8

Gfe 8

Halat 100 

Eu nu revin! Bafta all! 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 30 minute, sorindm a spus:

Va salut! Am vizitat și eu fata.. Locație e mica dar suficient pentru un futai problema e ca tai fumul cu cuțitul, se fumează la greu.. Domnișoară este de etnie dacă nu 100% sigur 50%  pozele o avantajează, tate mici ca ale Adelei doar ca ea are sfarcuri mai mari și alungite oricum ciudate din punctul meu de vedere parca ar fi a unei copile de 13 ani care încep sai creasca tatele.. Oralul e bunicel o baga pe toată dar la fel cum am întâlnit și la alte fete e zenzatia de larg ar trebuie sa mai strângă din buzele alea sau nu știu cum se face 😂😂 încât sa fie bun în rest e docila sta cum o pui geme încet subtil sa para real. 

Locatia 7

Aspect 7

On 7

Np 8

Gfe 8

Halat 100 

Eu nu revin! Bafta all! 

Tin sa mentionez pentru toata lumea CA NU SUNT ETNIE ,NICI 100% SI NICI MACAR 50% .

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 13 minute, BlackBunny a spus:

Tin sa mentionez pentru toata lumea CA NU SUNT ETNIE ,NICI 100% SI NICI MACAR 50% .

 

 

Subtem abonați la topicul tau si ne arată ba 100 ba 150 🙋‍♂️🤭🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤷‍♂️🤭

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 18 minute, stefanxxx1900 a spus:

Subtem abonați la topicul tau si ne arată ba 100 ba 150 🙋‍♂️🤭🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤷‍♂️🤭

Da le am mărit 💋😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...