Sari la conținut

Postări Recomandate

Am fost mai demult la ea.

 Locatia undeva Mosilor, intersectie cu Carol. Garsoniera modesta, singura in locuinta.

 Ca aspect nu mi s-a parut interesanta. Are fund misto si nu e urata nici la fata. Nu are tate, are putina burtica si nici prea cosmetizata nu era.

Servicii mediocre. A zis ca nu mai face anal.

Ca pret nu mai tin minte, insa era putin, ceva gen 150 lei

 Una peste alta, nu o recomand.

Link spre comentariu
On 2/4/2022 at 9:08 AM, fakeaccount said:

Mie mi-au plăcut. Eu chiar nu înţeleleg de ce se plâng unii, că nu este singurul.

Parcă am scris şi în recenzie.

yo dude i saw a conversation between you and a friend of mine clement mic so  am trying to send you a message but it wont let me i dint know why , could you please write to me i would like to ask you a few things 

thanks in advance

Link spre comentariu

Am vizitat iepurasul ieri seara, una peste alta mi s-a parut foarte ok. Programare telefonica, am parcat la Mall Vitan si am mers pe jos 3 min., apoi am primit datele precise (bloc/scara/etaj).

Locatia pe Calea Vitan, vizavi de PHD, un pic mai jos de casa de pensii. Garsoniera tipica si curata. Se fumeaza in bucatarie, fumeaza si ea, si-ti da si un suc daca e cazul. Foarte tanara (ea zice 22, eu cred ca e mai mica), corp frumos, fundulet futabil.

Eu am optat pentru un oral cu finalizare, deep, cu ejaculare orala, foarte ok dupa parerea mea, se uita la tine si o inghite toata.

La felul doi am mers pe normal, pe la spate, bucile prezinta o imagine care face toti banii.

Nu am incercat anal, il las pentru data viitoare, cu siguranta revin.

Am decartat 300 ron, raport calitate pret rezonabil.

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

@priapu merci de info pe topic (dat cu like, ca "merci" cine stie cum s-ar fi interpretat) 👍

Eu, dat cu follow p-acilea, pus pe "bucket-list" ( dar inca n-am vreo boala grava 😁)

Ca urmare,  o parere umila: cre' ca esti umpicutz in eroare, daca motivul principal al re-vizitarii este ceea ce n-ai incercat...citeshte cele scrise inaintea recenziei tale.

Daca eu sunt in eroare, imi cer scuze

🙏

PS  Eu postez prin prisma celor scrise, nu a celor discutate de tine, la fatza locului (ceea ce e sfant si intangibil!😇 😁)

 

 

  • Like 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 12 ore, crissti98 a spus:

@priapu merci de info pe topic (dat cu like, ca "merci" cine stie cum s-ar fi interpretat) 👍

Eu, dat cu follow p-acilea, pus pe "bucket-list" ( dar inca n-am vreo boala grava 😁)

Ca urmare,  o parere umila: cre' ca esti umpicutz in eroare, daca motivul principal al re-vizitarii este ceea ce n-ai incercat...citeshte cele scrise inaintea recenziei tale.

Daca eu sunt in eroare, imi cer scuze

🙏

PS  Eu postez prin prisma celor scrise, nu a celor discutate de tine, la fatza locului (ceea ce e sfant si intangibil!😇 😁)

 

 

Hai să-ți spun,poate el nu a știut că numai fac anal!Dar sigur ca mai reveni și cu/și fără anal!

Oameni revin la tine si atunci cand esti sociabilă si ai si alte calități, nu doar din prisma faptului că faci bine meseria!!😘

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...