Sari la conținut

Cristina 0731766781


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna ziua dragii mei. Am revenit. Incepand cu orele 17:00 o sa ajung in orasul dumneavostra si o sa fiu disponibila. Pentru cei care ma stiu deja dar si cei care nu au avut ocazia sa ne cunoastem va voi face o mica prezentare cu serviciile, locatia si pretul:

ON

NORMAL DOAR PROTEJAT

SARUTURI DOAR CORPORALE

FINALIZARE CORPORALA

TOATE POZITIILE, 69 

PRET: 

100 DE LEI FINALIZAREA

250 ORA

LOCATIA ESTE PE ANTON SESAN NR 1

NUMARUL DE TELEFON ESTE 0729642495

VA PUP SI VA ASTEPT CU DRAG DUPA ORELE 17:00😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 ore, justme23 a spus:

Am încercat sa iau legătura cu tine... te-am și sunat, ți-am dat și sms... Am mai fost la tine și a fost ok, cumva sunt pe lista neagră? Nu înțeleg cum și de ce am ajuns acolo... :(

Scuze nu cred ca esti pe lista neagra.🤗🤗🤗poate am fost ocupata.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, justme23 a spus:

Este vorba de numărul cu 79 la sfârșit. Am încercat sa te sun din nou :)) tot degeaba ...

Scuze atat tie cat si celorlalti care incearca sa dea de mine si nu au ocazia insa nu pot raspunde la toate mesajele sau apelurile.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 17.12.2021 la 9:52, Cristina1992 a spus:

Buna dimineata dragilor😘😘

IMG_20211206_104152.png

Buna dimineata. Dupa cum bine stiti sunt disponibila si astazi😍😍

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 17.12.2021 la 9:52, Cristina1992 a spus:

Buna dimineata dragilor😘😘

IMG_20211206_104152.png

Buna dimineata. Dupa cum bine stiti sunt disponibila si astazi😍😍

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, Pitkin99 a spus:

Dupa cum bine stim, nu raspunzi la apeluri ori mesaje, in zile diferite, ore diferite deci eu ti-am zis pas.

 

Dupa cum bine stim daca cer celor care au fost seriosi si au facut programare si s-au tinut de cuvant sigur vor fi zeci numai in zilele astea.😉😉. Nu stiu dar daca chiar suna unii intre anumite ore nu pot sa raspund daca sunt ocupata. Deci nu pot multumi pe toata lumea. Sorry🤗🤗

Link spre comentariu
2 hours ago, Pitkin99 said:

Dupa cum bine stim, nu raspunzi la apeluri ori mesaje, in zile diferite, ore diferite deci eu ti-am zis pas.

 

Aceeași experiență am avut-o și eu. Nu numai că nu răspunde, uneori am primit apel respins. 

Link spre comentariu
Vizitator Pitkin99
Reputație: 0
Acum 26 minute, Cristina1992 a spus:

Dupa cum bine stim daca cer celor care au fost seriosi si au facut programare si s-au tinut de cuvant sigur vor fi zeci numai in zilele astea.😉😉. Nu stiu dar daca chiar suna unii intre anumite ore nu pot sa raspund daca sunt ocupata. Deci nu pot multumi pe toata lumea. Sorry🤗🤗

Sa fie sute de puli la usa ta, din partea mea, nu asta era ideea ...

N-ai nicio treaba cu programarile/ raspuns la telefon, crede-ma, si nu sunt singurul, ti-am citit paginile ...

Fa-ti treaba in continuare, ca eu si altii, gasim de futut, tu ramai zecile tale... :))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, Pitkin99 a spus:

Sa fie sute de puli la usa ta, din partea mea, nu asta era ideea ...

N-ai nicio treaba cu programarile/ raspuns la telefon, crede-ma, si nu sunt singurul, ti-am citit paginile ...

Fa-ti treaba in continuare, ca eu si altii, gasim de futut, tu ramai zecile tale... 

Ia si dute unde vrei. Chiar nu mai pot eu ca te duci in alta parte.Asa ca daca nu iti place ce vezi pe pagina te rog sa treci mai departe.

Link spre comentariu
Vizitator Pitkin99
Reputație: 0
Acum 16 ore, Cristina1992 a spus:

Ia si dute unde vrei. Chiar nu mai pot eu ca te duci in alta parte.Asa ca daca nu iti place ce vezi pe pagina te rog sa treci mai departe.

Du-te*

 

Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Salutare! Vizitat domnișoara pt prima dată și mă declar mulțumit de prestația ei. Face un oral bun și de asemenea se simte foarte bine și la normal ,stat un nr.

Note 

Fizic 9; voluptuoasă

Atitudine 10

Oral 9 

Normal 9 

O experiență ok ,recomand  seara bună să aveți!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 7 ore, arturo a spus:

Salutare! Vizitat domnișoara pt prima dată și mă declar mulțumit de prestația ei. Face un oral bun și de asemenea se simte foarte bine și la normal ,stat un nr.

Note 

Fizic 9; voluptuoasă

Atitudine 10

Oral 9 

Normal 9 

O experiență ok ,recomand  seara bună să aveți!

Multumesc frumos si te astept din nou cu drag😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...