Sari la conținut

Cristina 0731766781


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 ore, Fanculo a spus:

Ciao După poze pare persoană faină Vorbit cu ea la telefon Fixat programare pen în 10 minute la bloc cu alb cu maro de lângă mine Market ajuns în timp am sunat de trei ori nu am mai răspuns nu recomand din cauză că e neserioasă poate ea face treabă bună da neseriozitatea nu nu recomand nimănui

Ce esti nesimțit? De ce nu postezi cum sa întâmplat? Dute cu drag la cine iti accepta tie cacaturile sa suni cu numere ascunse si la vrăjeală ca sa ai ce posta pe aici.

Link spre comentariu
Vizitator Fanculo
Reputație: 0

Dragă te-am sunat cu număr nu-i problema mea că ți-a părut ție număr ascuns căcaturi căcaturi m-am trezit că faci tu faci

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, Fanculo a spus:

Bai dan1984 ce dai cu hate te platesc fetele 

Ia uitați cat de corect e😅😅😅. De astea te.au blocat toate ca esti corect?

20210608_195847.jpg

Link spre comentariu

Vizitat și eu această minunăție,după ce colegul Faculo a tras lozul necâștigător. Sunat și primit în 5min. Trecut pe la duș am ajuns în dormitor unde am discutat una alta.Inceput acțiunea cu un ON ,la cererea domnișoarei 🤫,de nora 10++ cu felicitari,aproximativ 15-20min.Am trecut la NPunde am rezistat doar o poziție, terminând în balonaș. Am mai discutat10 min si am plecat cu zâmbetul pe buze. Mulțumesc Cristina. 

Link spre comentariu
Acum 5 minute, Hausted a spus:

Vizitat și eu această minunăție,după ce colegul Faculo a tras lozul necâștigător. Sunat și primit în 5min. Trecut pe la duș am ajuns în dormitor unde am discutat una alta.Inceput acțiunea cu un ON ,la cererea domnișoarei 🤫,de nora 10++ cu felicitari,aproximativ 15-20min.Am trecut la NPunde am rezistat doar o poziție, terminând în balonaș. Am mai discutat10 min si am plecat cu zâmbetul pe buze. Mulțumesc Cristina. 

Achitat100 lei la final.Am rămas surprins.Sincer cred că e peste multe domnișoare cu tarif150 pentru un nr.🤔

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, schmeckeru a spus:

Mai este valabil nr de telefon  0756580246 ? Am sunat dar intra mesageria. 

Scuze.  Am fost plecata din oraș câteva zile pentru o problema personala. Revin mâine după ora 12. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna ziua dragilor.  Am revenit după o scurta pauza. Imi cer scuze celor care au cautat sa ma contacteze zilele acestea dar nu am fost în oras. Va aștept din nou astăzi celor care sunt interesați sa se simta bine în compania mea. Va aștept cu drag😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna ziua dragilor.  Am revenit după o scurta pauza. Imi cer scuze celor care au cautat sa ma contacteze zilele acestea dar nu am fost în oras. Va aștept din nou astăzi celor care sunt interesați sa se simta bine în compania mea. Va aștept cu drag😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 08.06.2021 la 20:00, Cristina1992 a spus:

Ia uitați cat de corect e😅😅😅. De astea te.au blocat toate ca esti corect?

20210608_195847.jpg

1000% și eu îl am tot acolo considera fetele țepare dacă nu fac apel video 🤦🏼‍♀️ Scuze că am intervenit pe topicul tău 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna ziua dragilor.  Am revenit după o scurta pauza. Imi cer scuze celor care au cautat sa ma contacteze zilele acestea dar nu am fost în oras. Va aștept din nou astăzi celor care sunt interesați sa se simta bine în compania mea. Va aștept cu drag😘😘

20210602_094409.jpg

Link spre comentariu

Este ptr a doua oară când ajung la dânsa, și nu îmi pare rău. Am insistat cu telefonul cu credința  că merită efortul ,și așa a fost..

Am fost primit cu naturalețe de către dânsa, goală, având în brațe cățelul ei . Jovială ,cu zâmbetul pe buze, n-am simtit nicio clipă că ar avea vreun interes sau grabă, asta ține de psihologia ei.

Am fost invitat în dormitorul ei, între timp, în timp ce mă dezbracam  de haine, ea, s-a întins cu spatele într-o lentoare specifică femeilor, foarte FRUMOS, mi-a plăcut enorm că am putut să-i admir trupul gol . Am zăbovit cu sărutări pe fese și puțin între pînă la păsărică.

Oralul ,ptr mine, e la superlativ, insistă foarte mult asupra acțiunii , cu atenție în zonele adiacente . A trecut deasupra, pe urmă am schimbat în poziția clasică unde am și finalizat.

La sfarsit i-am replicat că aș împarte camera ei, cu ea și cu o carte, să alternam proza cu AMORUL. 

Zâmbind, ea a simțit ca pe un mic afront 😊😊😊.

 

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dimineața.  Tin sa va anunț dragii mei ca doar astăzi si mâine mai sunt disponibila, asa ca va aștept cu drag pe toți cei cărora le face placere sa se simta bine în compania mea. Va pup și va aștept cu mare drag 🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut la toată lumea, o avea ea servicii bune dar pe partea de sereozitate o declar chiar nesimțită. Făcut  programare, ii spun din prima să  nu mă  pună pe drumuri aiurea, ea "sigur ca nu fac asa ceva", când ajung la locație la ora stabilită iao de unde nui... am trimis si mesaj dar nu sa obosit sa răspundă, cu toate ca sigur la văzut. Pierdut mai mult de o ora prin  traficul infernal la o oră de vârf. Mai zii ceva... 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 8 ore, roger008 a spus:

Salut la toată lumea, o avea ea servicii bune dar pe partea de sereozitate o declar chiar nesimțită. Făcut  programare, ii spun din prima să  nu mă  pună pe drumuri aiurea, ea "sigur ca nu fac asa ceva", când ajung la locație la ora stabilită iao de unde nui... am trimis si mesaj dar nu sa obosit sa răspundă, cu toate ca sigur la văzut. Pierdut mai mult de o ora prin  traficul infernal la o oră de vârf. Mai zii ceva... 

Buna. Stiu cine esti. Ok și dacă ai ajuns după o ora fata de cea stabilita ce pot face? Sa te astept?

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună,  am ajuns cu două minute mai devreme de ora stabilită, ți-am trimis mesaj cu 15 min inainte cum mi-ai spus, să te anunț că ajung... nu minți că  minciuna are "picioate scurte". Asta o pot demonstra. Te pup.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 17.06.2021 la 13:36, Cristina1992 a spus:

Buna ziua dragilor.  Am revenit după o scurta pauza. Imi cer scuze celor care au cautat sa ma contacteze zilele acestea dar nu am fost în oras. Va aștept din nou astăzi celor care sunt interesați sa se simta bine în compania mea. Va aștept cu drag😘😘

20210602_094409.jpg

Buna dimineața. Tin sa va anunț ca la cererea dumneavoastră am prelungit șederea mea cu încă câteva zile în acest oraș asa ca va aștept cu drag sa ne vedem și sa petrecem impreuna clipe pline de plăceri. Va pup și va aștept cu drag 

received_879164996004578.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 20.06.2021 la 10:24, Cristina1992 a spus:

Buna dimineața. Tin sa va anunț ca la cererea dumneavoastră am prelungit șederea mea cu încă câteva zile în acest oraș asa ca va aștept cu drag sa ne vedem și sa petrecem impreuna clipe pline de plăceri. Va pup și va aștept cu drag 

received_879164996004578.jpeg

Buna dimineața dragilor.  Sunt disponibila și astăzi pana la ora 22:00 pentru toți cei cărora le face placere sa petreacă clipe placute în compania mea. Va pup și va aștept cu drag 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 2 minute, Cristina1992 a spus:

Buna dimineața dragilor.  Sunt disponibila și astăzi pana la ora 22:00 pentru toți cei cărora le face placere sa petreacă clipe placute în compania mea. Va pup și va aștept cu drag 

Misto, asta cu "la cererea dumenavoastra".... de curiozitate cate cereri ai primit?? Aveau si dosar cu sina??

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, mazare_radu a spus:

Misto, asta cu "la cererea dumenavoastra".... de curiozitate cate cereri ai primit?? Aveau si dosar cu sina??

Țineți misto urile pentru tine😉😉😉

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
La 04.06.2021 la 10:17, Cristina1992 a spus:

Buna dimineața.  Va aștept cu drag sa începem o săptămână frumoasă impreuna😊😊😊

IMG-20210328-WA0038.jpg

Buna dimineața dragilor. Va aștept cu drag și astazi🥰🥰

received_149151703725025.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...