Sari la conținut

Livrare la domiciliu


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 37 minute, dragutelu a spus:

Am văzut o multitudine de femei care livrează mâncare (pizza etc...) la domiciliu. Intreb, oare ar fi care prestează și altfel de servicii....(știm noi ce...) împreună cu pizza ?

Pai tu nu stiai pana acum ?

Livrarea e doar un pretext sa ajunga la tine, dar daca tu nu le abordezi pleaca la altii !!!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Cum sa nu? E prostitutie mascata.

Chiar acum in weekend am comandat mancare si i-am zis la gagica ce a livrat: mamaa, ce bine miroase pizza, nu vrei sa te futi? A intrat in casa, i-am dat la buci si am mancat pizza. Simplu si usor.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 33 minute, magarusulfutacios a spus:

Cum sa nu? E prostitutie mascata.

Chiar acum in weekend am comandat mancare si i-am zis la gagica ce a livrat: mamaa, ce bine miroase pizza, nu vrei sa te futi? A intrat in casa, i-am dat la buci si am mancat pizza. Simplu si usor.

Să-mi dai și mie numărul😎

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Si după cîteva săptămâni in care văd unii...( nu toți) frustrați, care vă dați cu unele păreri sau chiar faceți mișto, am pus o intrebare cu un subiect chiar serios. Știe cine care prestează servicii sexuale in domeniul livrării la domiciliu al produselor alimentare ?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 16 minute, dragutelu a spus:

Si după cîteva săptămâni in care văd unii...( nu toți) frustrați, care vă dați cu unele păreri sau chiar faceți mișto, am pus o intrebare cu un subiect chiar serios. Știe cine care prestează servicii sexuale in domeniul livrării la domiciliu al produselor alimentare ?

Nu. Nici macar nu am auzit . I-mi pare rau !

Link spre comentariu

Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0
2 hours ago, dragutelu said:

Si după cîteva săptămâni in care văd unii...( nu toți) frustrați, care vă dați cu unele păreri sau chiar faceți mișto, am pus o intrebare cu un subiect chiar serios. Știe cine care prestează servicii sexuale in domeniul livrării la domiciliu al produselor alimentare ?

Eu nu stiu de unde va gasiti atatia destepti pe aici! Veniti cu niste intrebari tampite si apoi incepeti si jigniti pe ceilalti daca nu va convin raspunsurile! Da de ce pula mea suntem frustrati? Ca ai tu intrebari "inteligente"?

Ai auzit tu cumva ca ar fi vreo livratoare de pizza ce se fute cand livreaza??? Voi va auziti cateodata?

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...