Sari la conținut

regim hotelier


Postări Recomandate

18 hours ago, LinJohnKur said:

DiandraResidence 

Poti da detalii, colegule? Pe booking imi apare ca e vb de un ap living+dormitor si e cam scump (pt 24 ore) 280 lei pt 2 persoane  (255 cu reducere, care se aplica uneori). Eu cand vin in delegatie la Cj de obicei ma cazez la hotel, am unele pretentii, dar platesc maxim 200 lei pt 24 h (la Belvedere 3*, unde inainte de pandemie era inclusa si piscina in preț ), la Victoria 3* (180-190 lei); la Premier  4* (200 lei) et,  iar cand nu erau camere libere la aceste hoteluri, mergeam la regim hotelier pt max 150 lei 24 h. Dar regim hotelier am gasit si la 100 lei! 

@andy1311: Pt doar câteva ore eu zic ca nu se merită sa te complici pt ca diferența de pret 4h/24h va fi foarte mic! Eu inteleg ca vrei sa te "retragi" acolo cu o amanta sau sexfriend pt a juca remi, dar daca chiar nu vrei bataie de cap si sa bata cineva la usa dupa ce expira cele 3 sau 4 h, cand voi doi ca doi porumbei inca nu v-ati saturat de jocurile de societate (remi, sah, septica americana), nu fii zgârcit: inchiriaza camera pt 24 h. Astfel eviți si unele situații semi-penibile, mie de ex nu mi-ar conveni ca proprietarul sa stie ca ma vad cu o femeie in secret in ap.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...