Sari la conținut

Giulia 0792307334


Postări Recomandate

  • Telefon: 0792307334
  • Oras:iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0792307334
  • Oras:iasi
  • Disponibila

Mâine sunt disponibilă 

10:00-17:00

Locație: Newton 

Programările se fac pe whatsapp/sms, va rog sa specificați timpul dorit și ora pana la care va pot contacta.

Link spre comentariu

Am facut o vizita astazi la domnisoara cu pricina .

Ca o descriere simpla ...

Fata e brunetica, bruneta , cu un corp de albinuta care  pare fragil .Undeva la 3+ ani de experienta... "sta cum o pui " , nu fura curent si se face placuta .

Raportat la corp, fundul este exact ceea ce trebuie , se observa trecerea spre talia subtire si sanii mari si fermi , usor erectili ,presarati  cu cateva alunite discrete si terminand cu  sfarcuri de fecioara bengaleza de marimea unor boabe de struguri de masa . Nu m-am simit grabit , as fi vrut sa stau o ora dar ...ramane pe data viitoare . In schimb fata , fiind de atat timp in meserie are principii bine stabilite . Am cerut un "trial , demo , evaluation " la FK dar ...am fost refuzat . Precum bine stiti FK -ul e ...ceva de "quelque chose " . e fantastic sau mai bine nu e si sunt foarte restrictiv in aceasta privinta.

-despre note si altecalificative vreau sa ma abtin .

Locatia e discreta ..am primit prosop pt igienizare , ON ( hands free) . Nu m-am complicat pt ca nu sunt fan-ul artificiilor si a sexului oral . Normal , schimbat vre-o 3-4 pozitii contorsioniste , geme discret , in pozitia misionarului isi tine sanii de parca ar vrea sa fie f*** intre ei ...

Ca o recomandare ( si cred ca toata lumea care a fost pe la ea este de accord ) , sa incerce sa pastreze contactul vizual cu partenerul . Are un chip mai de pustoaica si ar ajuta .... Inteleg ca poate femeile si cand se masturbeaza au ochii inchisi dar daca tot ii dam un geamat subtil fake ...hai sa ii dam si o privire obraznica  ca sa completam peisagul .

Dar ..in privinta trupului ( ca sa fim mai pacatosi asa in exprimare ) , cam asta ar fi caracterizarea

https://clip.cafe/next-2007/theres-an-italian-painter-named-carlotti/

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0792307334
  • Oras:iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0792307334
  • Oras:iasi
  • Disponibila
Acum 4 ore, uliseextra a spus:

Am facut o vizita astazi la domnisoara cu pricina .

Ca o descriere simpla ...

Fata e brunetica, bruneta , cu un corp de albinuta care  pare fragil .Undeva la 3+ ani de experienta... "sta cum o pui " , nu fura curent si se face placuta .

Raportat la corp, fundul este exact ceea ce trebuie , se observa trecerea spre talia subtire si sanii mari si fermi , usor erectili ,presarati  cu cateva alunite discrete si terminand cu  sfarcuri de fecioara bengaleza de marimea unor boabe de struguri de masa . Nu m-am simit grabit , as fi vrut sa stau o ora dar ...ramane pe data viitoare . In schimb fata , fiind de atat timp in meserie are principii bine stabilite . Am cerut un "trial , demo , evaluation " la FK dar ...am fost refuzat . Precum bine stiti FK -ul e ...ceva de "quelque chose " . e fantastic sau mai bine nu e si sunt foarte restrictiv in aceasta privinta.

-despre note si altecalificative vreau sa ma abtin .

Locatia e discreta ..am primit prosop pt igienizare , ON ( hands free) . Nu m-am complicat pt ca nu sunt fan-ul artificiilor si a sexului oral . Normal , schimbat vre-o 3-4 pozitii contorsioniste , geme discret , in pozitia misionarului isi tine sanii de parca ar vrea sa fie f*** intre ei ...

Ca o recomandare ( si cred ca toata lumea care a fost pe la ea este de accord ) , sa incerce sa pastreze contactul vizual cu partenerul . Are un chip mai de pustoaica si ar ajuta .... Inteleg ca poate femeile si cand se masturbeaza au ochii inchisi dar daca tot ii dam un geamat subtil fake ...hai sa ii dam si o privire obraznica  ca sa completam peisagul .

Dar ..in privinta trupului ( ca sa fim mai pacatosi asa in exprimare ) , cam asta ar fi caracterizarea

https://clip.cafe/next-2007/theres-an-italian-painter-named-carlotti/

Mulțumesc frumos ☺️ 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Cand iti amintesti ca trebuie facuta putina ordine ...

https://www.youtube.com/watch?v=rydpTbN7lCU

 

Nu am vazut-o de ceva timp, aveam impresia ca e un pic mai slaba si sanii mai mici. Daca a pus ceva de atunci , a pus unde trebuie (nu stiu cum face) .

Impresii:

locatie foarte ingrijita  - 🔟

programare respectata - 🔟

chip - 8️⃣

corp - 9️⃣, miniona cu talie subtire si sani medii (cu mentiunea ca mai mult de-atata nu prea vezi decat acoperit ). Sta bine la capitol.

igiena 🔟 , chiar foarte ingrijita (si ansamblu si zona expusa la solicitari )

interactiune 🔟 , mi-a placut ca a intrat in preludiu dorit, cu efect mai bun decat orice ON

verbal 9️⃣, mie mi-a placut , stie sa intre in pielea cunostintei vechi si sa creeze apropiere

Daca mai prind disponibilitate o sa mai poftesc.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0792307334
  • Oras:iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0792307334
  • Oras:iasi
  • Disponibila
Acum 18 ore, filipcozma a spus:

Cand iti amintesti ca trebuie facuta putina ordine ...

https://www.youtube.com/watch?v=rydpTbN7lCU

 

Nu am vazut-o de ceva timp, aveam impresia ca e un pic mai slaba si sanii mai mici. Daca a pus ceva de atunci , a pus unde trebuie (nu stiu cum face) .

Impresii:

locatie foarte ingrijita  - 🔟

programare respectata - 🔟

chip - 8️⃣

corp - 9️⃣, miniona cu talie subtire si sani medii (cu mentiunea ca mai mult de-atata nu prea vezi decat acoperit ). Sta bine la capitol.

igiena 🔟 , chiar foarte ingrijita (si ansamblu si zona expusa la solicitari )

interactiune 🔟 , mi-a placut ca a intrat in preludiu dorit, cu efect mai bun decat orice ON

verbal 9️⃣, mie mi-a placut , stie sa intre in pielea cunostintei vechi si sa creeze apropiere

Daca mai prind disponibilitate o sa mai poftesc.

Mulțumesc frumos ☺️ 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
On 11/7/2023 at 11:26 PM, lucianpbt said:

este de revizitat de cate ori e posibil

exact

M-am luat dupa lucian si (fiind posibil) , am revizitat. Ajung cam rar pe la Newton, dar acum s-a meritat. Voi reveni cu recenzie.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Review and some speculations about the effect of a certain sweet savour

(Lectura interzisa copiilor sub 42 ani. Expresii vulgare sau licentioase. Nuditate incidentala. ) 

Mai mult datorita colegului Marinica, care se plangea de lipsa recenziilor palpabile, revin cu cateva cadre autumnale culese intr-o minunata zona, unde odinioara isi hraneau porumbelu Creanga si Eminescu. Doar ca atunci bateai la poarta la o casa sub castani, iar acum e pe baza  de  taste numerice. (sunt anumite speculatii neconfirmate ca unele dintre  marile personalitati ale vremurilor trecute  se mai bagau, din cand in cand, la cate un NN ).

Vorba unuia care zicea ceva de trecut Carpatii. A prefigurat ceva el . Am trecut deocamdata doua rauri . Ramasesem cu un  pachet tare “imagine+sentiment tactil” in memorie.

Prima tentatie la programare. E organizata. 10

Scena – Tatarasi. Cam peste mana ca zona. Dar ce nu face omu pt spirit si arta. 10   Chiar a venit vorba de temperatura ,  si ma gandeam ca vin lunile alea cu -8 si trebuie potrivit timpul de asteptare.

Aspect – pai pentru asta am revenit . Curbe Warner spectaculare - 9.

Proba practica – Aici a fost un procent mai ridicat de Reiki. Reliefurile par jumatate pt poezie si jumatate pt explorarea tactila  .  Zone colinare  de revista . Preludiu de efect. Nu s-a opus nici la primul, dar acum stia idea si a intrat in joc 10 

Igiena 10

Atitudine proclient – mai mult indreptata spre politete. In valori absolute 9 - am intalnit si intensitati diferite la  genul jucausa, nebunatica, cunostinta veche, inocenta.  Dar fata de comunitate in general e de 10. Se simte si intentia buna si know-how ul dobandit.

One of the best plays of the Newton Stage.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0792307334
  • Oras:iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0792307334
  • Oras:iasi
  • Disponibila
Acum 12 ore, filipcozma a spus:

Review and some speculations about the effect of a certain sweet savour

 

(Lectura interzisa copiilor sub 42 ani. Expresii vulgare sau licentioase. Nuditate incidentala. ) 

 

Mai mult datorita colegului Marinica, care se plangea de lipsa recenziilor palpabile, revin cu cateva cadre autumnale culese intr-o minunata zona, unde odinioara isi hraneau porumbelu Creanga si Eminescu. Doar ca atunci bateai la poarta la o casa sub castani, iar acum e pe baza  de  taste numerice. (sunt anumite speculatii neconfirmate ca unele dintre  marile personalitati ale vremurilor trecute  se mai bagau, din cand in cand, la cate un NN ).

 

Vorba unuia care zicea ceva de trecut Carpatii. A prefigurat ceva el . Am trecut deocamdata doua rauri . Ramasesem cu un  pachet tare “imagine+sentiment tactil” in memorie.

 

Prima tentatie la programare. E organizata. 10

 

Scena – Tatarasi. Cam peste mana ca zona. Dar ce nu face omu pt spirit si arta. 10   Chiar a venit vorba de temperatura ,  si ma gandeam ca vin lunile alea cu -8 si trebuie potrivit timpul de asteptare.

 

Aspect – pai pentru asta am revenit . Curbe Warner spectaculare - 9.

 

Proba practica – Aici a fost un procent mai ridicat de Reiki. Reliefurile par jumatate pt poezie si jumatate pt explorarea tactila  .  Zone colinare  de revista . Preludiu de efect. Nu s-a opus nici la primul, dar acum stia idea si a intrat in joc 10 

 

Igiena 10

 

Atitudine proclient – mai mult indreptata spre politete. In valori absolute 9 - am intalnit si intensitati diferite la  genul jucausa, nebunatica, cunostinta veche, inocenta.  Dar fata de comunitate in general e de 10. Se simte si intentia buna si know-how ul dobandit.

 

One of the best plays of the Newton Stage.

 

Mulțumesc frumos 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
1 hour ago, Mihha said:

Prin Iași mai revii? 🙂

Din ce se vede pe contul ei. Ultima data a fost in Bucuresti si nu s-a mai intors din vacanta dupa 21 decembrie. 
Asteptam sa ne dea un semn.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26524
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 6 ore, lucianpbt a spus:

Hey @giulia.dix cand revii la lucru?

Ai fost la colegii nostri din Bucuresti anul trecut si apoi ai disparut.

O femeie deosebită!

  • Like 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...