Sari la conținut

Elys Massage 69 & mai mult tel wp 0727910793


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 15 minute, Elys69 a spus:

Poate incerci tu apoi poti spune cum am fost 😘

Ce inseamna o....Elysterapie 69 la 200 Lei ora ? O foxy lady gen felina este ceva destul de ....dangerous.☺😚🤗

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 23 ore, derwall a spus:

Ce inseamna o....Elysterapie 69 la 200 Lei ora ? O foxy lady gen felina este ceva destul de ....dangerous.☺😚🤗

da foarte periculoasa s-ar putea sa te devorez de placere

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 10 minute, Elys69 a spus:

da foarte periculoasa s-ar putea sa te devorez de placere

Aha, ai si gherute🐱🐯

De unde stiu eu cine ma asteapta in spatele usii....plus ca de inceput as dori 😘🤔😋un masaj erotic...fara sex.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, spablo35 a spus:

elys te rog, poti sa ne explici ce se a intemplat?

 

Maya este super 

A fost vina mea ca nu ne-am potrivit la program la 2 rezervari la dublu pe care le a avut ea cu mine 

Nu a fost vina ei 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, derwall a spus:

Aha, ai si gherute🐱🐯

De unde stiu eu cine ma asteapta in spatele usii....plus ca de inceput as dori 😘🤔😋un masaj erotic...fara sex.

Se poate cred ca o sa iti placa masajul meu 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 24 minute, Elys69 a spus:

Se poate cred ca o sa iti placa masajul meu 

Doar 100 de ragete ale leului nou un masaj erotic cu tine? De o ora ?😉🤔😚🤭

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, Elys69 a spus:

Maya este super 

A fost vina mea ca nu ne-am potrivit la program la 2 rezervari la dublu pe care le a avut ea cu mine 

Nu a fost vina ei 

 

multumesc frumos pentru raspuns 😊

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
2 hours ago, Elys69 said:

Maya este super 

A fost vina mea ca nu ne-am potrivit la program la 2 rezervari la dublu pe care le a avut ea cu mine 

Nu a fost vina ei 

 

Si a asumat doamna vina, felicitari!! Ai inceput sa te descurci cu telefoanele cu ecran tactil? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare d-nilor ! 🙋‍♂️
 

Pe acurt : Vizitat aseara titulara....

Locatia :vis-a-vis de Inter, la parter

OP- alegerea  mea

NP

Se ofera sa faca masaj....ea stia de care/cum, eram cam pe fuga oricum si am refuzat.

Mai avea o colega care spunea ca este pe stop si nu lucreaza. O tigancusa micuta, dragutica, slim/skinny. Am pus-o pe lista.

Poate pune cateva poze si serviciile colegei.

Vorbeste foooarte mult 😂

Achitat 150 lei.

Recomand daca esti prin zona si vrei diversitate....de pus in agenda, nu.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 minute, hennesy a spus:

Salutare d-nilor ! 🙋‍♂️
 

Pe acurt : Vizitat aseara titulara....

Locatia :vis-a-vis de Inter, la parter

OP- alegerea  mea

NP

Se ofera sa faca masaj....ea stia de care/cum, eram cam pe fuga oricum si am refuzat.

Mai avea o colega care spunea ca este pe stop si nu lucreaza. O tigancusa micuta, dragutica, slim/skinny. Am pus-o pe lista.

Poate pune cateva poze si serviciile colegei.

Vorbeste foooarte mult 😂

Achitat 150 lei.

Recomand daca esti prin zona si vrei diversitate....de pus in agenda, nu.

Iti multumesc 😍

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Va salut. Eu unul pot spune ca am avut putin ghinion am fost la Elys, locatia este curata Ea arata bine dar nu am putut face mare lucru, Elys era pe alta lume probabil beata sau ceva. Nici nu ma cunostea  nu stia ce am vbt cu ea la tel sau wpp. Deci fata nu stie cine vine la ea. Ea nu vorbeste cu nimeni. Eu unul m-am simtit prost  ma rezolvat foarte greu. Probabil alti au avut mai mult noroc . Eu am prins o zi proasta

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
2 hours ago, olaf11 said:

Ea arata bine dar nu am putut face mare lucru, Elys era pe alta lume probabil beata sau ceva.

Me gusta marijuana, me gustas tu,

Me gusta Colombiana, me gustas tu 😇

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare! Am fost si eu in vizita la Elys weekendul trecut, confirm cele spuse de olaf mai sus cu privire la starea domnisoarei, in schimb, eu m-am simtit ff bine cu ea.

Programarea: whatsapp cam cu o ora si ceva inainte, ora era oricum tarzie, posibil sa fi fost ultimul client.

Locatia: universitate, vis-a-vis de inter, pe bulevard.

Igiena: 10 (prosop mare curat, multe geluri de dus, papuci de unica folosiinta)

Intalnirea: am fost primit de colega ei mai mica, elys era in dus cand am ajuns. Am stat putin de vorba cu ambele, dupa care colega a iesit din apartament si am ramas noi 2. La propunerea ei, am servit un pahar de vin, dupa care mi-a pus prosopul si papucii in brate si m-a trimis la dus :). Actiunea nu o voi descrie si nici note nu voi da, deoarece nu a decurs pe tiparul clasic, am avut parte si de masaj, si ea a avut parte de masaj :)), ON, NP etc... dar haotic, saream de la una la alta, am dansat, m-a rugat sa facem pauza si in timp ce fumam, ea imi facea un oral..Tipa e ff lipicioasa, sare pe tine, fk, dfk la greu, nu te lasa 10 secunde in pace. Una peste alta a fost o experienta tare. Clar atitudinea/comportamentul ei nu este pentru toata lumea, dar pentru mine si ce aveam eu nevoie in acea seara a fost perfect. Durata DTD a fost putin peste 90 min, cadoul a fost 400 ron all-inclusive. De revenit? pentru mine da!, repet, este o parere subiectiva.

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 ore, dani123456 a spus:

Salutare! Am fost si eu in vizita la Elys weekendul trecut, confirm cele spuse de olaf mai sus cu privire la starea domnisoarei, in schimb, eu m-am simtit ff bine cu ea.

Programarea: whatsapp cam cu o ora si ceva inainte, ora era oricum tarzie, posibil sa fi fost ultimul client.

Locatia: universitate, vis-a-vis de inter, pe bulevard.

Igiena: 10 (prosop mare curat, multe geluri de dus, papuci de unica folosiinta)

Intalnirea: am fost primit de colega ei mai mica, elys era in dus cand am ajuns. Am stat putin de vorba cu ambele, dupa care colega a iesit din apartament si am ramas noi 2. La propunerea ei, am servit un pahar de vin, dupa care mi-a pus prosopul si papucii in brate si m-a trimis la dus :). Actiunea nu o voi descrie si nici note nu voi da, deoarece nu a decurs pe tiparul clasic, am avut parte si de masaj, si ea a avut parte de masaj :)), ON, NP etc... dar haotic, saream de la una la alta, am dansat, m-a rugat sa facem pauza si in timp ce fumam, ea imi facea un oral..Tipa e ff lipicioasa, sare pe tine, fk, dfk la greu, nu te lasa 10 secunde in pace. Una peste alta a fost o experienta tare. Clar atitudinea/comportamentul ei nu este pentru toata lumea, dar pentru mine si ce aveam eu nevoie in acea seara a fost perfect. Durata DTD a fost putin peste 90 min, cadoul a fost 400 ron all-inclusive. De revenit? pentru mine da!, repet, este o parere subiectiva.

😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep
21 hours ago, passenger99y said:

Salutare, am incercat si eu sa dau de domnisoara, insa nu am primit niciun raspuns la mesajul de pe Whatsapp.

Mai incerc...?!

Și dacă îți răspunde că te programează la o anume oră, tot nu înseamnă nimic, pentru că dă țepe

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 ore, rafa121 a spus:

Și dacă îți răspunde că te programează la o anume oră, tot nu înseamnă nimic, pentru că dă țepe

imi cer scuze cand ma incurc cu programarile incerc sa am grija

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...