Sari la conținut

Elys Massage 69 & mai mult tel wp 0727910793


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt disponibila pentru programari 0727910793

la mine totul este diferit 

french kiss GFE

va astept pentru un Massage 69 & mai mult whatsapp me

 

vom trai momente fierbinte cu finalizari explozive spune-mi ce fantezii ai astazi vreau sa le punem in practica impreuna

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt disponibila pentru programari 0727910793

la mine totul este diferit 

french kiss GFE

va astept pentru un Massage 69 & mai mult whatsapp me

 

vom trai momente fierbinte cu finalizari explozive spune-mi ce fantezii ai astazi vreau sa le punem in practica impreuna

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 minute, hedonis91 a spus:

Să mănânc, să dorm, să mi se facă masaj, să stau într-un loc răcoros, să beau bere, mai multee..

asta cred ca o sa iti placa la mine putem bea o bere impreuna cheers

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Elys69 a spus:

Sunt disponibila pentru programari 0727910793

la mine totul este diferit 

french kiss GFE

va astept pentru un Massage 69 & mai mult whatsapp me

 

vom trai momente fierbinte cu finalizari explozive spune-mi ce fantezii ai astazi vreau sa le punem in practica impreuna

😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt disponibila pentru programari 0727910793

la mine totul este diferit 

french kiss GFE

va astept pentru un Massage 69 & mai mult whatsapp me

 

vom trai momente fierbinte cu finalizari explozive spune-mi ce fantezii ai astazi vreau sa le punem in practica impreuna

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, hedonis91 a spus:

„te-a ajutat” adică scria ea în locul tău ? Dar ce, tu nu erai în stare ?

cand nu stiam cum se foloseste site-ul eram proaspat venita in tara

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt disponibila pentru programari 0727910793

la mine totul este diferit 

french kiss GFE

va astept pentru un Massage 69 & mai mult whatsapp me

 

vom trai momente fierbinte cu finalizari explozive spune-mi ce fantezii ai astazi vreau sa le punem in practica impreuna

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt disponibila pentru programari 0727910793

la mine totul este diferit 

french kiss GFE

va astept pentru un Massage 69 & mai mult whatsapp me

 

vom trai momente fierbinte cu finalizari explozive spune-mi ce fantezii ai astazi vreau sa le punem in practica impreuna

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt disponibila pentru programari 0727910793

la mine totul este diferit 

french kiss GFE

va astept pentru un Massage 69 & mai mult whatsapp me

 

vom trai momente fierbinte cu finalizari explozive spune-mi ce fantezii ai astazi vreau sa le punem in practica impreuna

Link spre comentariu

Am fost la Elys. Chiar acum am plecat. Haide sa elucidam misterul Elys odata pentru totdeauna. Am optat pt masaj de relaxare cu masaj erotic si apoi sex, 90 de minute de la 19:00 la 20:30. M-a pus sa astept 10 minute ca sa isi faca ea parul, am zis okay. Mai astept apoi 5 min la usa pana deschide. Intru, am cumparat o sticla de vin rosu demidulce cum a cerut stimabila. O deschdem, bem putin, pana aici okay. Camera este interesanta, in stil mai vintage, dar curata, nimic de reprosat aici. Ea a tras de timp 40 de minute cu discutii si alte chestii de care chiar nu eram interesat. Mi-a aratat buletinul ei si toate actele de pe unde a lucrat in afara. Pot macar sa confirm ca pe baza acelor acte are 28 ani, daca nu sunt acte false.

Note:

Aspect: 

Fata: 7.5 pare mai batrana

Corp: 8 are sanii tari, medii, fundul e okay

Tinuta: 9.5 e sexy intr-adevar cu port jartiere and stduff, nimic de reprosat aici.

Masaj de relaxare: 9 - foloseste ulei, se pricepe, apasa bine pe contracturi

Masaj erotic body: 7.5 nimic wow ca la orice salon de masaj erotic

Handjob: 8.5 nu e o laba plictisita

ON: 8 nimic wow, dar are rabdare, o suge lent cu grija

DT: nota 3 a vrut sa i-o bag in gat. Nu tineam neapararat, dar zic hai. Nu mi-a placut sincer, m-a durut putin, i-am zis doar ca sa nu mai incercam. Ea nu asculta nimic din ce ii zici, ba chiar te si cearta ca nu faci bine nu stiu ce. Poate pentru fani e okay, pentru mine nu a fost.

NP: nu am mai vrut ca deja ma enervase cu prea multa vorbaraie si se culcase. Efectiv e in lumea ei. Cica e sexoloaga si psiholoaga si lalala. Mi-a explicat ea mie cum nu am fost eu cu nicio virgina, cand eu stiu ce am facut in viata mea mai bine ca oricine. Ca nu dau palme la fund cum trebuie. Ca sa o musc nu stiu cum de sfarcuri, ca nu e bine. Ii zic ca mie nu imi place sa fiu muscat, ea nu asculta.

Poate cu unii dintre voi are chimie. Inteleg ca a fost cateva saptamani maseuza pe Victoriei la Eros. Mie deja dupa o ora de vorbit mai mult si certat si vorbit aiurea in tramvai m-am ridicat si am plecat.

Nu am putut ramane 1h jum pt ca ma aveam alta treaba dupa, si cum a tras de timp 40 de min am ramas doar o ora.

De revenit: pentru mine nu

Amenda: 300 lei pentru cele mentionate mai sus, cica ea calculeaza la finalizari, nu pe timp. La mine nu a fost nicio finalizare. S-a oferit sa imi dea banii inapoi, i-am zis ca poate sa ii pastreze ca nu ma fac bogat 300 de lei.

Concluzia o trageti singuri.

  • Mersi 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...