Sari la conținut

Elys Massage 69 & mai mult tel wp 0727910793


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Elys Massage 69 & mai mult tel wp 0727910793

Buna 

Ma numesc Elys si te invit la mine sa incerci un masaj total diferit de ce ai experimentat pana acum.

Experienta mea te va face sa te simti bine si sa ai parte de un tratament corect. 

Sunt noua in oras. Te astept la mine in locatia mea. 

tel & wp 0727910793

🤩💋

Ma gasesti la Universitate vis a vis de Intercontinental ca punct de reper restaurantul Pescarul

Pretul pentru o sedinta de masaj este 100 lei . Sper ca tinand cont de felul meu de a fi si experienta mea, sa ai parte de un masaj pe gustul tau alaturi de mine. 

Screenshot_20210601-144943_WhatsApp.jpg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
11 minutes ago, Elys69 said:

Elys Massage 69 & mai mult tel wp 0727910793

Buna 

Ma numesc Elys si te invit la mine sa incerci un masaj total diferit de ce ai experimentat pana acum.

Experienta mea te va face sa te simti bine si sa ai parte de un tratament corect. 

Sunt noua in oras. Te astept la mine in locatia mea. 

tel & wp 0727910793

🤩💋

Ma gasesti la Universitate vis a vis de Intercontinental ca punct de reper restaurantul Pescarul

Pretul pentru o sedinta de masaj este 100 lei . Sper ca tinand cont de felul meu de a fi si experienta mea, sa ai parte de un masaj pe gustul tau alaturi de mine. 

Screenshot_20210601-144943_WhatsApp.jpg

     Eu sper ca poza sa fie reala..

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759 547 737
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0759 547 737
  • Oras:Bucuresti

Niceee!!

Garantez poze reale si servicii de masaj de calitate cu posibilitate de multe nebunii,in functie de buget bineinteles 😜

Elys e colegutza mea secreta si discreta ;) si ramane sa va relaxeze intr-un fel unic dand dovada de profesionalism si experienta internationala!O gasiti in aceiasi locatie de la Universitate,vis-a-vis hotel Intercontinental!Poate fi contactata si pe whatsapp:0727910793

Program prelungit de lucru!Va asteptam cu drag!

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, 71laciport a spus:

     Eu sper ca poza sa fie reala..

Buna,poza e reala...

Voi posta maine mai multe poze noi!Sunt chiar noua in Ro si inca ma familiarizez cum se face treaba!Intre timp sunt diponibila pana la orele 24 zilnic!

Hai sa ne simtim bine si poti vedea singurel cat sunt de reala.Pupicei ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, uritescu a spus:

Cât durează ședința și prin ce metode "ne storci de puteri"? 😏

 Buna,

Sedinta de masaj dureaza o ora cu dus!Sunt foarte dornica sa iti demonstrez ce inseamna un masaj erotic complet!

Masajul meu te va face sa uiti de stresul cotidian,intr-o ambianta discreta te voi purta pana pe aripile erotismului complet si iti voi oferi o finalizare fericita cand excitat la maxim cu el in statut major aluneca in palmele mele dibace sau zone interzise daca discutam un pic si despre asta....

Da-mi un measj pe whatsapp 0727910793 si hai sa vb mai mult 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, mayaonlyyours a spus:

Niceee!!

Garantez poze reale si servicii de masaj de calitate cu posibilitate de multe nebunii,in functie de buget bineinteles 😜

Elys e colegutza mea secreta si discreta ;) si ramane sa va relaxeze intr-un fel unic dand dovada de profesionalism si experienta internationala!O gasiti in aceiasi locatie de la Universitate,vis-a-vis hotel Intercontinental!Poate fi contactata si pe whatsapp:0727910793

Program prelungit de lucru!Va asteptam cu drag!

 

💋

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Pregateste uleiul cu aroma de castravete verde, si ma las pe mainile tale, am trimis mesaj ieri pe whatsapp dar nu ai raspuns insa, la final 84828

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Greu cu programarea.. Suna când ești aici.. Când ești acolo nu răspunde sau îl are închis.. Și colega ei la fel cu tot cu platforma vieți ajungi suni și nu răspunde.... 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
40 minutes ago, sorindm said:

Greu cu programarea.. Suna când ești aici.. Când ești acolo nu răspunde sau îl are închis.. Și colega ei la fel cu tot cu platforma vieți ajungi suni și nu răspunde.... 

Sunt croite din același material neserios. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759 547 737
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0759 547 737
  • Oras:Bucuresti

Dragilor Elys e noua si nu stie Inca cu raspunsul la telefon....de aceea scrie si in anunt :Mai mult pe WhatsApp..

Aveti poze noi cu colega mea reale facute in locatie azi.Spor la futaceala!

el4.png

el5.png

el1.png

el3.png

el2.png

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Intrati la joaca amandoua?2+1=3 Nu leapsa, ca poate nu reuseac sa va prind si nici va ti ascunselea, pentru ca poate va ascundeti si nu va mai gasesc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
16 hours ago, mayaonlyyours said:

Dragilor Elys e noua si nu stie Inca cu raspunsul la telefon....de aceea scrie si in anunt :Mai mult pe WhatsApp..

Aveti poze noi cu colega mea reale facute in locatie azi.Spor la futaceala!

el4.png

el5.png

el1.png

el3.png

el2.png

Adica nu stie sa vb sau...sa se sexprime??? Ca nu inteleg!! Sau nu stie sa foloseasca telefonu??

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...