Sari la conținut

Indisponibilă


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator gigel_futici
Reputație: 0
La 02.06.2021 la 10:43, Nikol-Nik a spus:

Bună baieti de mâine as dori sa va vizitez orașul și as dori sa știu și eu ce zone este buna pentru a găsi o locație la voi în oraș 

Mulțumesc frumos pentru răspunsuri 

Bună,faci anal?

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 30 minute, Lupulsingur a spus:

Am fost eu la ea.Nu are nici o treaba cu pozele,dar e ok pentru o muie rapida.Nu recomand pentru stat mai mult,dacă vrei sa te descarci și estivale fuga e ok.Doar atât .Nu mai revin .

Salut în primu rand țin sa te contrazic eu am vizitat-o la brasov și este cea din poze 

În al doilea rand nu înțeleg cum zici ce nu e cea din poze 

Mie unu înainte de a ma duce la ea mi-a făcut confirmare video 

Când am ajuns la ea era îmbrăcată in acea costumație roși plus ca mi-a arătat același tatuas . 

Eu ce sa înțeleg de tine ți-ai creat de 2-3 zile contul și dai un comentariu care este total neadevărat.  Iam urmărit fetei și topicul de pe alte orașe și nimeni nu a zis ca nu este cea din poze .

Părerea mea este următoarea. 

Ori ești vreun peste și încerci sa scazi concurenta 

Ori ai probleme cu capu sau nu vezi bine asta sper sa ma lămurești tu ..

O sa ma uit atent pe tine domnule Lupusor-singuratic sa vad poate poate ii dai și lu gagicata vreun comentariu bun și ma duc sa o probez și eu sa vad dacă și atunci minți ca și acum .

Link spre comentariu
  • Oras:Toată tara
  • Oras:Toată tara

După mai multe căutări și multe tepe luate de la.alte anunturi unde te duci la una și iese alt ceva decât în poze . Aici chiar sa nimerit mănușă pentru ce am cautat , am decis sa ii fac o vizita domnișoarei.  Sunat programat întâlnirea telefonic.

După 20 de minute ajung la locație  la ușa ma întâmpină  o fata la 1.50m 1.60 m slim maxim 45-50 kg  într-o ținută sexy,  fata este ok și este cea din poze puțin copilărosă , am optat pentru o finalizare  . Preț 100 lei.+ 50 lei  extra. COM.

După ce am făcut un dus a început distracția cu un oral apoi poziția capra apoi oral cu finalizare . Menționez ca face  sex protejat per total o experienta ok ținând cont de preț/ calitate .

Oral 9 se putea mai adânc dar merita .

Normal 9 sa mișcat bine .

Locație 10 .( dus cu prosoape curate o garsoniera mica și drăguță. )

De revenit da da da ( pt mine ) 

Sper ca nu ajutat recenzia mea ținând cont  ca aceasta e prima mea recenzie . 

Spor la ciocănit fraților. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Toată tara
  • Oras:Toată tara
Acum 3 minute, Playboyblood a spus:

După mai multe căutări și multe tepe luate de la.alte anunturi unde te duci la una și iese alt ceva decât în poze . Aici chiar sa nimerit mănușă pentru ce am cautat , am decis sa ii fac o vizita domnișoarei.  Sunat programat întâlnirea telefonic.

După 20 de minute ajung la locație  la ușa ma întâmpină  o fata la 1.50m 1.60 m slim maxim 45-50 kg  într-o ținută sexy,  fata este ok și este cea din poze puțin copilărosă , am optat pentru o finalizare  . Preț 100 lei.+ 50 lei  extra. COM.

După ce am făcut un dus a început distracția cu un oral apoi poziția capra apoi oral cu finalizare . Menționez ca face  sex protejat per total o experienta ok ținând cont de preț/ calitate .

Oral 9 se putea mai adânc dar merita .

Normal 9 sa mișcat bine .

Locație 10 .( dus cu prosoape curate o garsoniera mica și drăguță. )

De revenit da da da ( pt mine ) 

Sper ca nu ajutat recenzia mea ținând cont  ca aceasta e prima mea recenzie . 

Spor la ciocănit fraților. 

Sper ca a ajutat recenzia mea ținând cont  ca aceasta e prima mea recenzia data .

Scuzi-mi greșelile de gramatica dar intervine și corectorul. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 30.06.2021 la 21:20, Playboyblood a spus:

După mai multe căutări și multe tepe luate de la.alte anunturi unde te duci la una și iese alt ceva decât în poze . Aici chiar sa nimerit mănușă pentru ce am cautat , am decis sa ii fac o vizita domnișoarei.  Sunat programat întâlnirea telefonic.

După 20 de minute ajung la locație  la ușa ma întâmpină  o fata la 1.50m 1.60 m slim maxim 45-50 kg  într-o ținută sexy,  fata este ok și este cea din poze puțin copilărosă , am optat pentru o finalizare  . Preț 100 lei.+ 50 lei  extra. COM.

După ce am făcut un dus a început distracția cu un oral apoi poziția capra apoi oral cu finalizare . Menționez ca face  sex protejat per total o experienta ok ținând cont de preț/ calitate .

Oral 9 se putea mai adânc dar merita .

Normal 9 sa mișcat bine .

Locație 10 .( dus cu prosoape curate o garsoniera mica și drăguță. )

De revenit da da da ( pt mine ) 

Sper ca nu ajutat recenzia mea ținând cont  ca aceasta e prima mea recenzie . 

Spor la ciocănit fraților. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

După ce am văzut recenzia colegului am  fost sa o vizitez și eu pe  Nikol o prezenta placuta,  pozele sunt reale, dupa ce am trecut pe la baie am inceput cu un oral neprotejat si apoi doggy la marginea patului am mai schimbat cateva pozitii si am finalizat,  nu mi s-a parut grabita. Am stat doar un numar, eu ma grabeam oarecum sa ma duc la masa.

 

Aspect: 9 e slim, sanii micuti, fundulet jucaus

Normal: 8 se implica, geme, daca stii cum sa o iei obtii ce vrei

Oral: 8 mai are de învățat la biluțe 

Anal: nu vrea .

Igiena: 10 nu am ce comenta, totul corect.

 

100 nr/ 200 ora

 

Concluzie:  Eu  voi mai reveni poate reusesc sa obtin note mai mari, per total o recomand. 

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...