Sari la conținut

Indisponibilă


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 6 ore, Nikol-Nik a spus:

Buna dragilor …Vin și eu cu o întrebare cu se pare ca lucrez cumva prețuri prea mari in serviciile pe pare le ofer ?Ca poate sunt eu nebuna îmi vine un domn in aceasta dimineața ma uit sa văd dacă deține igiena pentru oral neprotejat văd ca este ok și înainte de a începe ii specific fără finalizare orală dacă îți vine sa finalizezi din oralul acesta ma anunți ca sa nu fie orală a dat din cap ok și am început ce sa credeți a finalizat oral domnul și i am spus pai este extra acest lucru ți am spus de la bun început ca itu fac oralul neprotejat dar fără finalizare …spuneți-mi voi acum ce sa fac numai fac domnilor care li se cuvine oralul ne protejat din cauza unor specimene ca numai înțeleg câte nesimțire pentru 150 de lei cât era o finalizare cu finalizare orala 🤦‍♀️Mai avea și tupeul sa ma întrebe dacă m am supărat 

Ierta-ta fie-m curiozitatea. :D 

La-i terminat numai din oral....in cateva minute(putine)... si domnul nu a vrut sa plateasca tariful extra pentru CIM? 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 14.12.2021 la 18:13, ffsdnd a spus:

Ierta-ta fie-m curiozitatea. :D 

La-i terminat numai din oral....in cateva minute(putine)... si domnul nu a vrut sa plateasca tariful extra pentru CIM? 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 14.12.2021 la 22:04, haibacau a spus:

Daca nu faceai cim absolut deloc era mai rău,da așa.....ai făcut și tu o pomană....uneori mai pierzi....uneori mai câștigi.....

 

 

Link spre comentariu

Disponibila într-adevăr, dar nu pentru fraierii punctuali. Am incercat de mult timp sa te vizitez. Mi ai spus ca nu lucrezi pe baza de programări si am inteles. Intr un final cand am avut it timp si mi am propus sa te vizitez, sa vezi surpriza, nu se poate. Ti am spus daca la 1 jumate ar fi ok, mi ai zis c mu stii, sa revin atunci cu mesaj. Ti am scris atunci, ajung in 20 25 de min, atat fac de la autogara pana la tine

Ce sa vezi, nu e ok, ca tu nu lucrezi asa. Am inteles, hai sa facem altfel, te sun cand ajung acolo in fata si daca e ok bine, daca nu, aia e, nu am sa mor daca bat drumu pana acolo. Mi ai spus ca nu, sa caut mai departe si nu stiu ce. N ai răspuns nici la apel mi ai dat ocupat, te. Am rugat macar sa discutam la tel, sa vezi ca nu s vreun diliu care cauta sa te bata sau mai stiu eu ce, pe WhatsApp, sa vezi ca am si poza mea acolo... Nimic, m ai lasat pe seen cum sr veni. 

Frumos, ce sa zic, încredere totala

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 15.12.2021 la 14:02, Marinachio a spus:

Disponibila într-adevăr, dar nu pentru fraierii punctuali. Am incercat de mult timp sa te vizitez. Mi ai spus ca nu lucrezi pe baza de programări si am inteles. Intr un final cand am avut it timp si mi am propus sa te vizitez, sa vezi surpriza, nu se poate. Ti am spus daca la 1 jumate ar fi ok, mi ai zis c mu stii, sa revin atunci cu mesaj. Ti am scris atunci, ajung in 20 25 de min, atat fac de la autogara pana la tine

Ce sa vezi, nu e ok, ca tu nu lucrezi asa. Am inteles, hai sa facem altfel, te sun cand ajung acolo in fata si daca e ok bine, daca nu, aia e, nu am sa mor daca bat drumu pana acolo. Mi ai spus ca nu, sa caut mai departe si nu stiu ce. N ai răspuns nici la apel mi ai dat ocupat, te. Am rugat macar sa discutam la tel, sa vezi ca nu s vreun diliu care cauta sa te bata sau mai stiu eu ce, pe WhatsApp, sa vezi ca am si poza mea acolo... Nimic, m ai lasat pe seen cum sr veni. 

Frumos, ce sa zic, încredere totala

 

Link spre comentariu

Pai e ok, m am oferit sa vin acolo si sa tr sun cand sunt la fata locului, n aveam cum sa ajung in 5 max 10 min, nici macar cu masina, era imposibil. Si ajumg acolo te as fi sunat, aia e, nu se putea noroc bun, nu era moarte de om. Si ti am scris asta urmand următorul mesaj: '' te pot suna, imi dai voie sa explic? Nimic, nicijm raspums, mi ai dat ocupat. Asta denota neseriozitate. Imi pare rau, nici nu stiu cum ajunge lumea la tine. In fine, deja o dam in penibil. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 15.12.2021 la 14:12, Marinachio a spus:

Pai e ok, m am oferit sa vin acolo si sa tr sun cand sunt la fata locului, n aveam cum sa ajung in 5 max 10 min, nici macar cu masina, era imposibil. Si ajumg acolo te as fi sunat, aia e, nu se putea noroc bun, nu era moarte de om. Si ti am scris asta urmand următorul mesaj: '' te pot suna, imi dai voie sa explic? Nimic, nicijm raspums, mi ai dat ocupat. Asta denota neseriozitate. Imi pare rau, nici nu stiu cum ajunge lumea la tine. In fine, deja o dam in penibil. 

 

Link spre comentariu

Apreciez ca imi vorbești cu dumneavoastră, desi nu ma încălzește cu nimic, am doar 23 de ani. Ai vrut sa faci o fapta buna, sa nu ma pui pe drumuri.doamne cat de prostesc suna. Într-adevăr, ai dat răspunsul fosrtr clar si răspicat, nu ai vrut sa ma primești. Puteai sa imi scrii un amarst de mesaj, da nu te primesc, sau am alta programare, nu vezi dom'le sa nu te pun pe drumuri, asta r vrăjeală ieftina. Atat am avut dr spus, imi pare rau ca n a fost sa fie si aia e. O zi buna! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...