Sari la conținut

Indisponibilă


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Toată țara
  • Oras:Toată țara

Vizitat domnișoară... Data trecuta nu am avut parte sa o găsesc ..

Sunat și după ce mi indicat adresa m-am pus la drum ... Ajuns la locație ( str Mihai Viteazu) unde mi-a indicat apartamentul ... La ușă mă întâmpinat într-o ținută sexy ... Fata este cea din poze ... Mica se statura slăbuță fata frumoasa de copila  ... După ce am înmânat cadoul.. mă invitat la dus pentru o igienizare .apoi am ajuns in camera de acțiune ... Unde a inceput cu un oral (bine executat lent umed exact cum am cerut ) apoi am schimbat vreo 2 pozitia unde am și finalizat pe fundul ei în poziția (caprei cu 3 iezi🐐🐐

 Că și note :

Locație -8. 

Igiena -10 prosop curat . Fara alte mirosuri

Că și oral 8.5-9 ( 10 daca faci și deep) 

Normal 9 .

Cadou 200 lei ...

Părerea mea la momentul actual la ce avem pe meleagurile noastră 80%falsuri și tepe . Merita de vizitat ... 

Acum fiecare cu plăcerea și opinia lui ... Sper că a ajuta recenzia mea ... Si spor pe viitor.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Am vizitat-o zilele trecute ... Fata nu este pe fastfuck, este slăbuță miniona. Glumeață  . Eu unul m-am simțit bine cu ea ... Glumește cu tine nu sta cu ochii pe ceas , pozele sunt reale se implica încearcă să se facă plăcută ... Eu unul am sa mai revin ... Am văzut la colegii anteriori că au recenzii diverse. 

Că note 9 general ..... Acum contează și în ce stări o prindeți ... In rest frațiilor va urez spor la ciocane ...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

După mai bine de 1 an de cand am fost la domnița Nikol , m-am hotărât să o revizitez , să văd dacă s-a mai schimbat în atitudine și servicii fata de ultima dată ( la ultima întâlnire totul a fost mecanic și pe repede înainte)

Dar , nu am făcut deloc rău să o revizitez

O miniona frumușică , sâni micuți, subțirică in talie , pusă pe glume , vorbăreață și serviabilă , atitudine pro client , nu e pe grabă - nota 8

Locație pe 22 decembrie, curată , fara mirosuri , scârție un pic patul - nota 9

Ca și servicii

ON , aici am lăsat-o să-și facă de cap cu șurubelul , la alintat și la dezmierdat in stilul ei , ce mi-a plăcut că a fost atentă și cu zonele adiacente, nu reușește să facă Deep, dar a fost un oral plăcut - nota 8,5

NP , am inceput cu LOT se mișcă bine și dacă o ajuți puțin păstrează ritmul cu tine , când mai soft , când mai hard , după care am schimbat în doggy , unde se arcuiește de spate și ai o priveliște asupra juniorului când o penetrează , ceea ce l-a făcut să dezerteze - nota 9

De revizitat/recomandat cu siguranță, până nu ne părăsește

Spor să avem în tot și toate 

  • Like 2
  • Inimioara 1

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu

Hai noroc,

Vizitata si de mine domnisoara si vorba lu @florinbidi, bine am facut.

Exact cum zic si colegii mai sus, fata nu e pe graba si e pro client.  E pentru cei care cauta skinny.

La servicii e calitate cam peste tot. 
Ce bine ca nu te cunosc Florin ca te-am pomenit cu scartaitul patului 😂.

Un singur lucru as schimba, locatia, pentru cei care sunt din zona nu e chiar ok. 
Recomand si voi mai trece pe la domnita. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

De 8 Martie senin, 

Într-un cadru anonim

 Primăvara a sosit

 În al iernii asfinţit.

 Primăvară-n suflet vă doreşte …''

''În sufletele voastre-i mereu primăvară,

 Iar ziua de 8 MARTIE soseşte iară,

 Această zi să vă aducă,

 Un mărţişor şi viaţa lungă,

 Iar mie, cel care compuse… O pizda şi… vreo două buze!''

''Sunte-ti veriga firului de aţă

 A fiecărui lanţ făcut din doi,

 E greu cu voi, femeile, în viaţă,

 Dar e şi imposibil fără noi

🤣🤣🤣🤣🤣😘😘😘😘😘

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
La 15.03.2023 la 11:12, Girex a spus:

Foarte interesant.

Te astept cu interes, sa nu uiti costumatia asta te rog, altfel nu ne vedem. 
 

Tranșant și la obiect 🤣🤣🤣

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
1 oră în urmă, Girex a spus:

Altfel nu se poate, daca nici cu fetele astea nu merge cum vrem noi atunci ma intorc acasa 😂🤣😂

Daaaa , vezi că de luni avem la noi o asistenta fierbinte.... știi tu cine .....am avut și eu surpriza vineri....doar că a lipsit seringa și cu acul 🤣🤣🤣

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

Din cate observ nu are contul platit , așa că nu poate să-ți răspundă momentan

Dar poate ne satisfaci și noua curiozitatea , mergi la ea și ne spui daca a adus și costumația 🤣🤣🤣

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Văzând că sa reîntors în oraș am zis sa ii refac o vizita ... Am luat legătura cu Niko prim WhatsApp și circa după 40 minute am ajuns unde mi-a indicat... Când am ajuns am afla de la ea că are și colega practicând și show lesbi cu colega ... Am optat o finalizare cu amândoua... 

Că și acțiune a fost ceva wow , cel puțin pentru mine fiind prima data într-un 3some o experiență plăcuta... Cu implicarea din ambele părți aici referindu-ma la Niko și colega ei Raysa... 

 După ce am finalizat am mai stat la un cana de suc la o țigare  de vorbă am și intrebat-o pe Niko de acea costumație rosie daca o are , ieri neavând-o pe ea ... 

Că și experiența repet a fost ceva neașteptat dar totuși pentru cei cu fantezii de 3some eu zic că merită încercat ... Repet la mine a fost prima data dar a fost ceva plăcut pentru mine . 

Că și halat cu ambele achitat 500 lei... C-am scump părerea mea dar merită... In rest confraților spor la ciocane 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

Că să îi fac in ciuda domnului @colericul , uite că îi fac o recenzie ( promovare fatisa, contra extraservicii ) și domniței.....😮💨😮💨😮💨 , chiar daca mai are vreo cateva făcute de mine până acuma

Contactat domnița pe WhatsApp, stabilit detalii și făcut programare pentru un trio cu show lesbi cu participare activă din partea mea 🤣🤣🤣 , pentru promptitudine nota 10

Fetele , că acum vorbim de amândouă , minione , undeva la 160 amândouă, Nikol slăbuță, la vreo 45 kg ,  sâni micuți dar dezinvoltă, glumeață și lipicioasă . Colega Raysa , cam aceași înălțime , dar la vreo 55 kg , sâni medii și fermi , mai timida de fel , fiind și începătoare, amândouă (fiindcă le-am luat la pachet) nota 8

Ca și acțiune , ar fi prea multe de povestit (a durat mai mult de 1h toată acțiunea) , dar am incercat vrute și nevrute cu ele , nu au comentat la nimic , chiar au fost și unele momente mai comice la care am făcut haz de necaz (tot la pachet) , mai au ele de învățat , dar sunt pe drumul cel bun nota 8 

Locatie pe Ana Ipătescu, ceva mediocru fata de ultima , dar cum spunea un coleg, mergem sa ne simțim bine , nu sa studiem locațiile nota 7 

P. S. @Girex , am avut onoarea sa fiu așteptat în acea costumație , tocuri și bineînțeles nu putea lipsi rujul 🤣🤣🤣

Spor să avem în tot și toate și în arta sexului frumos

  • Like 1

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
Vizitator gigel_futici
Reputație: 0
Acum 59 minute, florinbidi a spus:

Că să îi fac in ciuda domnului @colericul , uite că îi fac o recenzie ( promovare fatisa, contra extraservicii ) și domniței.....😮💨😮💨😮💨 , chiar daca mai are vreo cateva făcute de mine până acuma

Contactat domnița pe WhatsApp, stabilit detalii și făcut programare pentru un trio cu show lesbi cu participare activă din partea mea 🤣🤣🤣 , pentru promptitudine nota 10

Fetele , că acum vorbim de amândouă , minione , undeva la 160 amândouă, Nikol slăbuță, la vreo 45 kg ,  sâni micuți dar dezinvoltă, glumeață și lipicioasă . Colega Raysa , cam aceași înălțime , dar la vreo 55 kg , sâni medii și fermi , mai timida de fel , fiind și începătoare, amândouă (fiindcă le-am luat la pachet) nota 8

Ca și acțiune , ar fi prea multe de povestit (a durat mai mult de 1h toată acțiunea) , dar am incercat vrute și nevrute cu ele , nu au comentat la nimic , chiar au fost și unele momente mai comice la care am făcut haz de necaz (tot la pachet) , mai au ele de învățat , dar sunt pe drumul cel bun nota 8 

Locatie pe Ana Ipătescu, ceva mediocru fata de ultima , dar cum spunea un coleg, mergem sa ne simțim bine , nu sa studiem locațiile nota 7 

P. S. @Girex , am avut onoarea sa fiu așteptat în acea costumație , tocuri și bineînțeles nu putea lipsi rujul 🤣🤣🤣

Spor să avem în tot și toate și în arta sexului frumos

Mai lasă-ne cu recenziile tale,că nu te mai crede nimeni.

M-am luat și eu după tine de câteva ori și numai prost am nimerit.

Dacă tot n-ai ce face,du-te în parc și joacă șah cu pensionarii.

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
Acum 9 ore, gigel_futici a spus:

Mai lasă-ne cu recenziile tale,că nu te mai crede nimeni.

M-am luat și eu după tine de câteva ori și numai prost am nimerit.

Dacă tot n-ai ce face,du-te în parc și joacă șah cu pensionarii.

🤣🤣🤣 Și unde sunt recenziile , daca tot prost ai nimerit... te-am oprit eu sa le faci....

Și ce crezi că ai rezolvat cu toate cele 20 și ceva de dislike-uri.....îți spun eu , nimic..... rămâi la fel , " ești cel mai tare din parcare , din păcate parcarea e goală"

Și tu și încă vreo câțiva, nu apăreți pe forum decât în "momentul oportun" 👏👏👏 , felicitările mele....you are the best

  • Like 1

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...