Sari la conținut

0734706417


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
  • Oras:Br
  • Oras:Br
La 03.06.2021 la 16:58, rechinu00 a spus:

Ultimul anunț e cu poze reale,interesant daca nu o confund, dacă E tipa cu ochii verzi interesant ca abea a împlinit vârsta legala 

Link spre comentariu
Acum 20 ore, kamikaze93 a spus:

Ultimul anunț e cu poze reale,interesant daca nu o confund, dacă E tipa cu ochii verzi interesant ca abea a împlinit vârsta legala 

Ai fost la ea?

Detalii, ne poti spune ceva? 🧐

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Br
  • Oras:Br
La 13.06.2021 la 9:42, boicot a spus:

Ai fost la ea?

Detalii, ne poti spune ceva? 🧐

Daca este tipa cu ochii verzi slim, am fost la ea și m am speriat ca e copil și mi a arătat buletinul, 150 nr 200 h totul mecanic am stat doar un nr pentru ca zicea ea ca nu se simte foarte bine și e obosita, cred ca am scoso din after 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, kamikaze93 a spus:

Daca este tipa cu ochii verzi slim, am fost la ea și m am speriat ca e copil și mi a arătat buletinul, 150 nr 200 h totul mecanic am stat doar un nr pentru ca zicea ea ca nu se simte foarte bine și e obosita, cred ca am scoso din after 

Mersi.

avea cumva si colega?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 12.06.2021 la 23:08, baietzelul12 a spus:

0752787406

Nu e aceeasi , e doar o ciordeala de poze , probabil ambele madame au "imprumutat" acelasi set .... :lol:   ....  si pe mine ma incurcasera pozele, dar am vz ca 0752787406 presteaza in continuare in Galati, are anunt valabil azi (are si un topic cu o recenzie) , in vreme ce madama din titlu are azi anunturi pe Constanta , o fi plecat sa se bronzeze  ... :lol:

 

  • Like 4

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

hai sa mai scot din joben o mini - recenzie :D   de data asta una mai nasoala, ca sa nu zica lumea ca le tinem palma la madame mai mult decat trebuie  ..... :lol:

Pe numarul din titlu mi-am adus aminte ca am lovit-o si eu, sincer mai mult fiindca aveam un semn de intrebare, cum plm de nu apare cu recenzii pe nicaieri la cat s-a plimbat prin zona Buc-Gl-Constanta....   si am zis sa imi satisfac curiozitatea.... :D 

Fizic nu arata rau, cam de 7.50- 8 , e dragalasa la moaca, iar ca semn distinctiv are un tatuaj sub balcoane, care sunt bine dezvoltate si ferme...  Atitudinea insa nu prea e ceea ce trebuie, cam plictisita si nu prea vorbareata dar per ansamblu merge, e cam de un 6 asa
Nici serviciile in sine nu sunt foarte stralucite , la ambele capitole e cam mecanica si fara implicare , am rezolvat totusi "problema" pana la urma asa ca pot nota ambele servicii cu un 7
Media generala nu e grozava  ( Fizic 7.75 + GFE 6 + Oral 7 + Normal 7 ) / 4 = 6.93, dar fiindca a rezolvat problema pot spune ca a trecut totusi clasa ..... :D 

Tarifele sunt standard 100/200, si ar mai fi un aspect de mentionat , anume ca face(facea) si deplasari pentru cei interesati , dar la tarifele mentionate se mai adauga ceva extra, 200/300 la deplasare

 


 

  • Like 5

 

Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
La 21.06.2021 la 13:23, kamikaze93 a spus:

Daca este tipa cu ochii verzi slim, am fost la ea și m am speriat ca e copil și mi a arătat buletinul, 150 nr 200 h totul mecanic am stat doar un nr pentru ca zicea ea ca nu se simte foarte bine și e obosita, cred ca am scoso din after 

Voi chiar aveti impresia ca daca e 18 ani proaspat impliniti, nu e plictisita de gog? 😂😂 aveti visuri mari, voi...

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat

Tutorial: how to become rich?

Answer: become gay.

Save a lot of money 😂

Acum 1 oră, alexanderklimk a spus:

Și noi de ce dreaq ajungem la 70, dar de pzdă tot nu ne săturăm?!

Pai, cand te saturi de o gaura, o incerci pe cea de langa 😂😂

Ce gluma de cacat 💩

  • Like 2
  • Haha 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...