Sari la conținut

Maria 0734183032


Postări Recomandate

  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat

Am fost. Locatie G3... Doamne, evit sa mai merg la G-urile din Mazepa, numai prastii de tepe acolo. Dar buleala rau de fiecare data, serios.

Aspect - 6. E mamica la 20 ani. solduri. Ochi albastri.

Igiena - 8. Fire de par, stinky, si nu a stat deloc sa-i fac oral, parca fugaream o zebra la sprint. Unul din cele mai boschetare 69 ever.

Oral - 1. M-a sters cu servetelul din 5 in 5 sec. Mai mult facea cu o mana si cealalta pe tel. Intreb, de ce ma tot sterge din 5 in 5 sec cu servetel, raspuns: "pai, uite, vezi, iti curge ca te exciti, nu pot sa-ti inghit eu tie excitatia". Mdap :)) 

Normal - 6. Stramta, dar, fara nicio treaba. Surdu-n toba.

Atitudine - 0. Tiganie cu piele alba. As da o nota mai mica de 0 daca as putea. Am venit fericit ca fut, si am plecat trist ca iar dau de o prastie. 

GFE - 0. O intreb daca saruta, zice da, cand ajung, doar pupici. Oh, da.

M-a anuntat ca daca nu-i place igiena pune prezervativul. Ok. Dar lasa dracu' servetelul in timpul oralului. Retard. Cam retarda pe bune, si in conversatie :)) 

De revenit? De evitat pentru mine.

De recomandat? De evitat si pentru altii. Sau desigur, daca sunteti masochisti si va plac pacanelele puteti sa mergeti sa ii dati degeaba, toate vor bani moaca.

Da-mi-as foc, iar am bagat la pacalele, dar nu-mi cad si mie odata septarii, fmm.

Tarif 100

  • Like 7
  • Haha 5
Link spre comentariu

  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti
Acum 10 ore, kitkatlove a spus:

Am fost. Locatie G3... Doamne, evit sa mai merg la G-urile din Mazepa, numai prastii de tepe acolo. Dar buleala rau de fiecare data, serios.

Aspect - 6. E mamica la 20 ani. solduri. Ochi albastri.

Igiena - 8. Fire de par, stinky, si nu a stat deloc sa-i fac oral, parca fugaream o zebra la sprint. Unul din cele mai boschetare 69 ever.

Oral - 1. M-a sters cu servetelul din 5 in 5 sec. Mai mult facea cu o mana si cealalta pe tel. Intreb, de ce ma tot sterge din 5 in 5 sec cu servetel, raspuns: "pai, uite, vezi, iti curge ca te exciti, nu pot sa-ti inghit eu tie excitatia". Mdap :)) 

Normal - 6. Stramta, dar, fara nicio treaba. Surdu-n toba.

Atitudine - 0. Tiganie cu piele alba. As da o nota mai mica de 0 daca as putea. Am venit fericit ca fut, si am plecat trist ca iar dau de o prastie. 

GFE - 0. O intreb daca saruta, zice da, cand ajung, doar pupici. Oh, da.

M-a anuntat ca daca nu-i place igiena pune prezervativul. Ok. Dar lasa dracu' servetelul in timpul oralului. Retard. Cam retarda pe bune, si in conversatie :)) 

De revenit? De evitat pentru mine.

De recomandat? De evitat si pentru altii. Sau desigur, daca sunteti masochisti si va plac pacanelele puteti sa mergeti sa ii dati degeaba, toate vor bani moaca.

Da-mi-as foc, iar am bagat la pacalele, dar nu-mi cad si mie odata septarii, fmm.

Tarif 100

Au căzut de prea multe o jockerii? 🙄

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...