Sari la conținut

Recomandare


Postări Recomandate

11 hours ago, urban07 said:

Eu nu înțeleg astea cu zonele! Fără supărare, nu va lăsa mămică departe de casa sau soția afara din casa doar la alimentara din colt? 

.....hai ca Bucuresti inteleg pierzi ore din stanga in dreapta...dar aici? :))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf
12 hours ago, urban07 said:

Eu nu înțeleg astea cu zonele! Fără supărare, nu va lăsa mămică departe de casa sau soția afara din casa doar la alimentara din colt? 

Nu cred ca asta-i neaparat problema. Eu personal am o problema cu Avangarden. Unu la mână, pentru ca daca nu esti de-l locului, imediat sunt toate privirile pe tine, cartierul fiind si ingramadit si izolat de restul orasului.

Iar doi la mana am 2-3 cunostinte, ceea ce este enorm de mult pentru ce amprenta la sol are cartierul ala.

Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 23 minute, master_blade a spus:

Nu cred ca asta-i neaparat problema. Eu personal am o problema cu Avangarden. Unu la mână, pentru ca daca nu esti de-l locului, imediat sunt toate privirile pe tine, cartierul fiind si ingramadit si izolat de restul orasului.

Iar doi la mana am 2-3 cunostinte, ceea ce este enorm de mult pentru ce amprenta la sol are cartierul ala.

Când eviți o anumita zona, înțeleg, e altceva! Dar când vrei pe strada ta sau următorea sigur e altceva! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...