Sari la conținut

katalyna 0742962897


selectivul

Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Am observat ca a aparut impreuna cu o multitudine de anunturi pe nimfomane.com, la sectiunea anunturi iasi, nu stiu cat de reale sunt...

Cam jumatate dintre anunturi are deja thread deschis, deci sunt reale.. restul raman pt testare, dar par reale, ca am gasit anunturi pt acele numere si in alte parti.

Pt cele care au deja thread am lasat in coment linkurile aferente..

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Anuntul depe nimfomane.com "tanara deosebita ofer relaxare prin masaj.....0742962897"

Am contactat-o pe dra inainte de sarbatorile de iarna si am stabilit o programare pentru ora 16:30, nu ca ar fi fost necesară, însă vroiam sa ma asigur ca nu ard gazul aiurea.

Am fost punctual, la 16Ș25 am revenit cu telefonul din parcare de la Lidl Tatarasi, de unde am fost condus spre locatie cca 50 m

La 16,35 terminasem de facut dusul.

 

Nr. 1 mangaieri, crema, masaj, atentie mare la cel mic inslusiv ousoarele și totata zona adiacenta, diferite poziții.....dupa 15 min de oral si simtinduii la manuta vaginul umed, ii propun sa-i punem o caciulita doritorului iar ea m-a refuzat elegant spunand ca nu ofera decat masaj, abtand insa apropoul de un supliment ceva de genul cu ce ma surprinzi?.. dupa cateva tentative esuate de a o convinge am rentat a mai insita si m-am relaxat pe spate lasand fata sa faca ce stie mai bine. finalizarea a fost fara graba, orala,  dupa cca 30 min + 1 minut dupa eruptei.

Multumit de prestatie am procedat la o igiena sumara si am trecut la imbracat, aprope de plecat la 17:10 complet echipat dra precizeaza ca mai e loc de un masaj.

 

Nr. 2. salt in pat am ales una din cele 2 lotiuni de masaj puse la dispozitie și s-a trecut la treaba, relaxat, dupa 15 minute de masaj s-a infipt cu gurita in cel mic si la facut mare astfel ca la 17:30 sa petrecut a doua finalizare.

 

Locatia: 10 - Tatarasi -Lidl, un ap cu 2 camera renovat integral nu de foarte mult timp, avand lucruri de calitate in el

Condiții: 10 - atmosfera primitoare, apa calda, prosop mare si curat, gel, cearceaf curat pe pat.

Aspect: cca 24 ani, pana in 60 kg dar bine proportionate, 1,70, sani mari si Fermi.

Masaj: bunisor

Oral: 9 pentru implicare in primul rand

Normal: doar daca ii faci surprise....

Atitudine: 2 pentru că a solicitat suplimnetul pentru normal, lucru care nu m-a deranjat, deoarece are un 10 pentru modul in care prezinta oferta.

 

DE revenit? in cazul meu nu datorita notei mici data mai sus.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am sunat katalyna. Deoarece mg românesc este slabă, am întrebat-o în română, dacă ea vorbea limba engleză și a trântit telefonul jos de pe mine. Arată foarte săraci. Acest lucru se întâmplă de multe ori mai ales in iasi. Mai degrabă dezamăgitoare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Iasi
  • Telefon: -
  • Oras:Iasi

          Salutare dragi colegi pofticiosi, acum cateva zile am ajuns pe la domnisoara Katalyna, din recenzia "selectivului" nu prea am inteles cine stie ce si curios din fire am sunat.A raspuns promt am intrebat-o daca e libera si daca pot ajunge,cu o voce calda si placuta mi-a spus ca este disponibila si in cat timp ajunge, Zona Lidl Tatarasi, ajuns in parcare am sunat din nou unde am fost ghidat catre locatie. Am ajuns la domnisoara si nu stiam de unde o cunosc iar in pauza de relaxare dintre nr. mi-am adus aminte. Ne-am asezat putin, am discutat de preturi si servicii. Am luat un prosop si am plecat la dus, revin de la dus si domnisoara ma astepta in camera gata de actiune. Am cerut primul nr fara prea mult msg, Katalyna s-a conformat si-a inceput sa ajunga usor, usor spre Mitrut,la luat la smotocit putin cu niste DT, linsuri de oo si jocuri divetse cu limba, iar cum am stabilit cu ea recenzia la primul nr. o incei aici, pt mai multe detalii astept intrebari private PM, merg la dus, revin si incepe cu un msg cu ulei bunicel apoi iar cu oral cu DT, lins,supt de oo, se vede ca nu e noua in arta oralului dar pacat ca nu am mai finalizat si a doua oara cu toate ca a fost destul de silitoare.

 

       Locatie  9   -  ap 2 cam, mirosuri suspecte la baie, pat matrimonial, curat si nimic suspect

     Katalyna 8,5- in jur de 1.70m, 60 kg, sani mari frumosi si putin lasati, fund frumos, poze 100% reale fata comuna, GF10, foarte respectoasa, fara mirosuri suspecte,corpolenta, masiva

         Oral    8.5- te ia usor, fara graba, lins, supt oua, DT, diferite jocuri cu limba, se vede ca are multa experianta in domeniu 

       .........     9 - destul de activa, fara mirosuri suspecte, (intrebari pe privat PM)

 

                                                       Achitat pentru masaj 200 RON pt masaj +                

        

                                                                                                                                                     Succes si spor in toate !!!

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

ai zis ca la pauza dintre nr ai aflat de unde ti se parea cunoscuta, a mai fost pe undeva fata in alta locatie spune-ne si noua sa ne facem o ideee merci

Iar pui intrebari fara sens? Nu mai bine te duci tu frumos la ea si vezi de unde ti se pare cunoscuta ?

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

ca sa fim ok e bine sa dam informatii cat mai detaliate si correct> fatuca a lucrat la salanul de masaj de la ANAF. Referitor la supliment e vb de 50 ron

 

Ca sa nu mai pierdeti timpul cu PM d-lui coldfusi tariful e 200 masajul +50 siplimentul pentru normal

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salutare.Ieri am fost la Catalina,programare facuta cu o zi inainte ptr ora 17.Am parcat masina in parcarea de la Lidl tatarasi,sunat la 16.50 si urmat ulterior indicatiile ptr a ajunge la locatie(aproape si usor).Am ajuns in fata usii care s-a deschis si dupa ce am intrat,in spatele usii se afla Katalyna,o fata buna de pula,inalta cam 1.70(poate si un pic) cu niste   :boob     beton(mari si frumoase,fata de ce am vazut prin viata,dar naturale) si cu un corp fain(lucrat,face sport).Era in costumul Evei,cu pantofi cu toc :crazylove si la cum arata,am simtit un strop de saliva in coltul gurii,iar pula ma gadila si-si facea loc prin chiloti :laugh2 In fine,m-am facut comod(papuci de casa),m-a invitat in sufragerie,unde am purtat o conversatie naturala,am fost servit cu cola(2 cutii ptr ca saliva isi facea efectul :laugh2 )  Printre altele Katalyna stie de forum,dar nu o intereseaza in mod deosebit,are clientela,nu se plange :)  Asa cum a zis un antecoleg mai sus,ea este fata care a lucrat la salonul din spate de la orange.Dupa conversatia de "cunoastere",am trecut la un dus scurt(doar veneam de acasa).Apartamentul arata foarte bine,dotat (aproape lux),baia foarte curata,frumoasa,fara mirosuri deranjante,prosop curat,gel de dus,apa calda la discretie :) Dupa dusul rapid,am trecut in dormitor,lenjerie curata.M-a intrebat cum sa incepem si i-am replicat ca doresc sa inceapa cu un oral mai intai,apoi mai vedem,discutam la "pauza".S-a conformat,a inceput cu sarutari pe gat,abdomen si pe urma s-a oprit si axat pe smotocirea lui "micro" care pana la urma,dupa emotii s-a transformat in "macro".Katalyna este o fata cu destula experienta in spate,se vede si se simte pe pula fiecaruia care va trece pragul :138x   Face DT,lins oua,multa saliva si muta atentie zonei,experienta si-a pus amprenta pe pula si nu numai.Am schimbat mai multe pozitii,fata arata foarte bine,pe langa sani are si o pizda foarte faina si umeda.Am ajuns printre altele si la 69,care este unul de vis,ai o priveliste mai buna decat de pe "transfagarasan" :laugh2  Buci de buci,posterior si pizda mai faina decat a multora.Eu sunt adeptul sa dau un ban ptr pizda de care am parte,deoarece eu nu ma FUT sau ma simt bine cu LOCATIA,ci cu PIZDA ce presteaza.Poate fi o fata belea si curata dar,intr-un apartament mai "modest".In fine,primul numar s-a finalizat prin 69,fata a mai stat cu el in gura cateva secunde bune,apoi a decartat tot intr-un servetel.M-am igienizat si eu cu un servetel umed,dupa care am fost invitat din nou in sufragerie unde am mai dialogat mai multe.Ai cu cine vorbi,fata are facultate si este dezinvolta(GFE 10++).Am vorbit mai mult,in tot acest timp telefonul ei era pe silent(se vedea cu lumineaza-suna),dar nu a raspuns(fata este foarte cautata).Dupa conversatia de pauza am trecut din nou in dormitor,unde mi-a facut masaj corporal cu o crema care o vrea ea(nu ma deranjeaza ce alege).Personal mi-a placut masajul,m-am simtit foarte bine,nu a mai avut loc si a doua finalizare(eram obosit).Pe mine nu ma intereseaza numarul de finalizari,ci pizda la care ma duc sa fie pizda buna de futut(nu ma fut cu locatia de lux) sau ptr masaj,sa presteze (ceea ce face sex sau masaj) sa fie de nota 10 si sa ma simt bine in compania ei pe banii mei(sa nu-mi para rau ca nu merita dupa o ora).Inchei aici recenzia,s-au discutat mai multe,nu ma intrebati despre sex normal.De revenit,am sa mai revin cu siguranta,tipa merita banii pe deplin si m-am simtit foarte bine in compania ei.Cu banii mei ma duc doar unde vreau eu si s-a meritat :clapp   Acum notele: LOCATIE: 9.9 frumos,elegant,lux,2 camere,exact cum trebuie sa fie un ap de acest gen,linistit      GFE: 10 ++ M-am simtit degajat,foarte bine,ai cu cine discuta,studii superioare      Igiena:10,lenjerie,prosop curat,fara mirosuri urate     Aspect fizic:10,pe gustul meu,inalta,sani mari si frumosi,cur superb,carne tare,face sport(printre altele,nu ma intereseaza ochii la o fata)     Oral:10,cu saliva,umed,DT,atentie foarte mari oualor,in jur,are experienta     Halatul:200 lei meritati pe deplin(companie si tot ceea ce a facut)   Bineinteles ca o recomand pe Katalyna,se merita.De revenit? Am sa revin,m-am simtit foarte bine,se merita,asta asa ca sa ma repet!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

ca sa fim ok e bine sa dam informatii cat mai detaliate si correct> fatuca a lucrat la salanul de masaj de la ANAF. Referitor la supliment e vb de 50 ron

 

Ca sa nu mai pierdeti timpul cu PM d-lui coldfusi tariful e 200 masajul +50 siplimentul pentru normal

 

Poate sa-mi spuna cineva ce nume de "scena" avea domnisoara pe vremea cand presta la salonul sus mentionat?

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salutare! Ieri dimineata mi-am facut din nou o programare ptr ora 13 la Katalyna,programare(ca sa ma repet) s-a meritat din nou.Am ajuns la ora stabilita,m-a asteptat de data aceasta intr-o lenjerie sexy,pe tocuri.Am stat cateva minute in sufragerie unde am fost servit cu o sticla de apa plata,timp in care am discutat vrute si nevrute.Dupa,am plecat la un dus scurt,deorece venisem direct de acasa.In apartament este cald,placut,ambianta 5 stele,fara mirosuri suspecte de tigara si altele.Fetita ma astepta in dormitor,asa cum a facut-o mamica ei si m-a intrebat cum doresc sa incepem.I-am zis din nou ca doresc sa inceapa cu sex oral si apoi mai vedem la pauza.Dar aceasta pauza nu a mai avut loc deoarece am schimbat multe pozitii in pat si la marginea patului,alternand de cateva ori cu 69.Oralul este foarte bine executat(iti mai trage priviri),umed,cu multa saliva,scuipat,atentie coaielor cu DT-uri reusite.La un moment dat,era la marginea patului,iar eu eram in picioare si practic am futut-o minute in sir in gura(fast fuck),timp in care ma mai jucam cu sanii ei mari si frumosi.Normal ca arata bine la tulpina,carne frageda tare,fund bombat,sani frumosi,toate cu fitness-ul ce-l practica se intretin.Se umezeste natural,pizda fiind perfect epilata si fara mirosuri suspecte,degetul meu patrunzand finut si alunecand in "tunel"(se simte ca este stramta in pizda),un dute-vino.Katalyna este o tipa ce nu comenteaza la anumite pozitii,nu a dat rateuri(ca oboseste) si am obervat ca-i place chiar sa suga pula cu placere,fapte ce m-au determinat sa revin in scurt timp :))  La un moment dat m-a uns cu ulei de corp cu un miros fain(parca de lavanda,dupa care s-a dat si ea pe piept si pe sani.Apoi a alunecat pe "mine" si pe "gicutza",creand senzatii placute atat mie,cat si pulei.Unica finalizare a avut loc(nu sunt adeptul numarului de finalizari,ci a calitatii) din nou printr-un superb 69,aluneca pe mine,dar se tinea de "gicuta" si-l smotocea,pana cand am explodat in gurita ei sexoasa si cu experienta.A mai stat infipta cu gura in el cam 30 sec,dupa care a decarcat totul intr-un servetel.Eu am fugit la un dus,ai multe geluri de dus pe alese,iar apoi m-am intors din nou la o mica conferinta.Ulterior,imbracat,salutat si plecat,nu inainte ca "radarul" sa intre in actiune.Notele,se repeta(aproape) ca in cealalta recenzie,dar ma voi repeta "din nou" asa ca:    Locatie: 9.9 -frumos,curat,fara mirosuri,aranjat cu gust,exact cum trebuie ptr asa ceva      Gfe: 10 (dpmdv),m-am simtit din nou relaxat   Aspect: 10(poze reale),arata foarte bine(dpmdv),are ce-ti "trebuie",ai pe ce pune mana,carne tare si sani frumosi,mari,te joci cu ei(nu silicoane sau alte operatii),abdomen frumos.     Oral:9.5 (buzele se muleaza foarte bine,supt,scuipat,limba jucausa)    Halatul:200 lei     De revenit,voi mai reveni,se merita banutii.   Bafta!

  • Like 8
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Acum cateva zile mi-am facut o programare la Katalyna. Am ajuns la ora stabilita la locatie. Cand a deschis usa, surpriza totala, o domnisoara cat se poate de frumoasa, chip, corp si mai tarziu am constatat ca are si o atitudine deosebita. Este o persoana cu care poti lega usor cateva cuvinte. Dupa ce am baut un suc, timp in care ne-am cunoscut, am mers la dus unde am gasit tot ce trebuie, prosop curat, geluri de dus, curatenie. Domnisoara ma astepta intinsa pe pat, goala, etalandu-si formele voluptoase special ca sa ma inspiteasca. Sunt primit in cuibusorul ei cu mangaieri, sarutari si vorbe dulci. Pe parcursul sedintei noastre am avut o singura finalizare, nici nu am vrut mai mult, a fost perfect, pozitii diverse, celebrul 69, ia finalizarea s-a materializat printr-un masaj strans intre sanii ei.

Locatia este de nota 9+

Domnisoara fara dar si poate este de nota 10 (corp frumos deosebit, sani mari naturali, igiena ireprosabila si nu in ultimul timp atitudine placuta)

Oral 9

Masaj 9

Tariful a fost de 200lei ora.

Ca si o concluzie finala - experienta trebuie neaparat repetata.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...