Sari la conținut

Bruneta891


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila

A ti laudat o pe fata asta de nu a ti mai stiut, sunt destul de nou si nu contest dar întâmplarea a facut ca sa o vad si eu si da, cum spunea un coleg din Argeș pe aici e tiganca, foarte urâta si foarte mahalagioaica..nu contest calitatile ei in pat pentru ca nu ne am intersectat acolo dar in rest e praf cu P mare si atunci survine întrebarea: Ce a ti vazut dragi colegi la ea????? Prin commentul meu nu vreau sa atac pe nimeni , nici chiar pe ea

  • Like 1
  • Minus 1

NO COMMENT 🤫🤫🤫

Link spre comentariu
Acum 15 minute, Badboyinbed a spus:

A ti laudat o pe fata asta de nu a ti mai stiut, sunt destul de nou si nu contest dar întâmplarea a facut ca sa o vad si eu si da, cum spunea un coleg din Argeș pe aici e tiganca, foarte urâta si foarte mahalagioaica..nu contest calitatile ei in pat pentru ca nu ne am intersectat acolo dar in rest e praf cu P mare si atunci survine întrebarea: Ce a ti vazut dragi colegi la ea????? Prin commentul meu nu vreau sa atac pe nimeni , nici chiar pe ea

Ma-ta e urata care tea facut 🤮‼️Eu nici nu te cunosc esti un gunoi de om ma-ta cu tactu care tea facut is tigani nu eu !!! Esti vrun crocodil 😂😂😂🤮EU NU SUNT Mahalagioaica in nici un caz daca spui ca ai fost la mine si ma faci tiganca , urata si etc spune motivul si fii mai expicit sa inteleaga si oameni (SI IERTATIMA VA ROG DRAGI MEI CARE MA CUNOASTETI CE AM ZIS LA INCEPUT !! ) dar merita va rog care ma cunoasteti spuneti asa sunt eu cum ma descris domnul ??? Multumesc 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
Acum 3 minute, Bruneta891 a spus:

Ma-ta e urata care tea facut 🤮‼️Eu nici nu te cunosc esti un gunoi de om ma-ta cu tactu care tea facut is tigani nu eu !!! Esti vrun crocodil 😂😂😂🤮EU NU SUNT Mahalagioaica in nici un caz daca spui ca ai fost la mine si ma faci tiganca , urata si etc spune motivul si fii mai expicit sa inteleaga si oameni (SI IERTATIMA VA ROG DRAGI MEI CARE MA CUNOASTETI CE AM ZIS LA INCEPUT !! ) dar merita va rog care ma cunoasteti spuneti asa sunt eu cum ma descris domnul ??? Multumesc 

 

Acum 3 minute, Bruneta891 a spus:

Ma-ta e urata care tea facut 🤮‼️Eu nici nu te cunosc esti un gunoi de om ma-ta cu tactu care tea facut is tigani nu eu !!! Esti vrun crocodil 😂😂😂🤮EU NU SUNT Mahalagioaica in nici un caz daca spui ca ai fost la mine si ma faci tiganca , urata si etc spune motivul si fii mai expicit sa inteleaga si oameni (SI IERTATIMA VA ROG DRAGI MEI CARE MA CUNOASTETI CE AM ZIS LA INCEPUT !! ) dar merita va rog care ma cunoasteti spuneti asa sunt eu cum ma descris domnul ??? Multumesc 

Vai de capul tau de tiganca jegoasa si împuțită , nu ma cobor la nivel de wc ce esti tu…marș din orașul asta si nu mai calcă pe aici!!!!

  • Minus 1

NO COMMENT 🤫🤫🤫

Link spre comentariu
Chiar acum, Badboyinbed a spus:

 

Vai de capul tau de tiganca jegoasa si împuțită , nu ma cobor la nivel de wc ce esti tu…marș din orașul asta si nu mai calcă pe aici!!!!

Vaii de capu meu ce ne educat poti fii OAMENI PUNI LUATI PUTIN ATITUDINE CU ASEMENEA SPECIMENU AICI PE BUNE NU SE POATE ASA LE INJURA SI VORBESTE AIUREA DE TOATE FETELE !! PIERDETI ,FETE DIN ORAS DIN CAUZA LUI PROSTU ASTA SI NE EDUCAT DACA MAI COMENTEZI CEVA LA POLITIE MA DUC CU NR TAU !!! ‼️0755114528 ‼️FETE ASTA E NR LUI INDIVIDU ASTA AVETI GRIJA !! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
Acum 6 minute, Bruneta891 a spus:

Vaii de capu meu ce ne educat poti fii OAMENI PUNI LUATI PUTIN ATITUDINE CU ASEMENEA SPECIMENU AICI PE BUNE NU SE POATE ASA LE INJURA SI VORBESTE AIUREA DE TOATE FETELE !! PIERDETI ,FETE DIN ORAS DIN CAUZA LUI PROSTU ASTA SI NE EDUCAT DACA MAI COMENTEZI CEVA LA POLITIE MA DUC CU NR TAU !!! ‼️0755114528 ‼️FETE ASTA E NR LUI INDIVIDU ASTA AVETI GRIJA !! 

Ma ameninți, Imi dai numărul pe topic, nu e decat disperarea care o ai in tine, eu nu vorbesc urat cu fetele, nici cu tine Macar, in primul meu comment scrie clar ca nu te atac nici pe tine dar esti fiarta, te crezi miss Tg jiu, eu sunt realist, ca sa ajungi la valoarea mea trebuie  sa muncești, si nu la supt pule, orice om are dreptul la o părere, Daca celalalt se simte cu musca pe căciula si reacționează nu e decat realitatea. 

  • Like 1
  • Minus 1

NO COMMENT 🤫🤫🤫

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
Acum 1 minut, Bruneta891 a spus:

A zis ca ma baga la parnaie domnul si ca ma aresteaza in privat 😂😂😂‼️Si eu iam raspuns sa vin sa ma areste in pat ! A zis ca imi trimite oameni ca ma omoara  ca sa parasesc orasu pentru binele meu 🥱😂😂😂

Minti in ultimul hal, vreau dovada a ce ai zis, numărul meu nu il ai ca nu ne am intersectat, ala e Numaru vreunui baiat care a fost la tine si a fost cred nemulțumit .Nu mai minti te rog frumos,Esti penibila, cerșești mila la Targu Jieni prin ceea ce faci, e ultimul coment care l mai scriu despre tine si te rog si pe tine sa încetezi .A fost părerea mea personală azi cand te am vazut despre tine,Atâta tot. Nu sunt eu Atat de interlop sa trimit oameni.Esti disperata ca nu mai ai obiectul muncii si arunci cu noroi in oameni care habar nu ai cine sunt, O seara buna!

NO COMMENT 🤫🤫🤫

Link spre comentariu
Acum 3 minute, Badboyinbed a spus:

Minti in ultimul hal, vreau dovada a ce ai zis, numărul meu nu il ai ca nu ne am intersectat, ala e Numaru vreunui baiat care a fost la tine si a fost cred nemulțumit .Nu mai minti te rog frumos,Esti penibila, cerșești mila la Targu Jieni prin ceea ce faci, e ultimul coment care l mai scriu despre tine si te rog si pe tine sa încetezi .A fost părerea mea personală azi cand te am vazut despre tine,Atâta tot. Nu sunt eu Atat de interlop sa trimit oameni.Esti disperata ca nu mai ai obiectul muncii si arunci cu noroi in oameni care habar nu ai cine sunt, O seara buna!

Noapte buna azi nu am lucrat cum facem 😂😂am fost plecat !! Eu nu arunc in nimeni cu nimic ‼️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
  • Oras:Tg Jiu
  • Disponibila
Acum 10 minute, Bruneta891 a spus:

Noapte buna azi nu am lucrat cum facem 😂😂am fost plecat !! Eu nu arunc in nimeni cu nimic ‼️

Noapte buna si tie si nu uita ca e decat o opinie personală. Nu te am atacat, nu te atac , nu te voi ataca, in schimb tu ai tras in mine din toate pozițiile cu calificative avertismente, etc, Din punctul meu de vedere iti doresc sa ti iei un Ferrari din munca pe care o depui-legală sau ilegală -eu nu te am vazut la locul de prestare- cineva mi te a arătat -oricum nu conteaza-eu chiar nu am nimic personal cu tine dar opinii cred ca putem avea toții 

NO COMMENT 🤫🤫🤫

Link spre comentariu
Acum 6 minute, Badboyinbed a spus:

Noapte buna si tie si nu uita ca e decat o opinie personală. Nu te am atacat, nu te atac , nu te voi ataca, in schimb tu ai tras in mine din toate pozițiile cu calificative avertismente, etc, Din punctul meu de vedere iti doresc sa ti iei un Ferrari din munca pe care o depui-legală sau ilegală -eu nu te am vazut la locul de prestare- cineva mi te a arătat -oricum nu conteaza-eu chiar nu am nimic personal cu tine dar opinii cred ca putem avea toții 

Daca nu ai fost la mine dc vorbesti si te ei dupa alti rau poti face ori cand da bine nu ,,vezi ca lumea de le aicea e de mult si nu prea crede de la unu care este de eri aici ! TE ROG INCETEAZA SA MAI SCRII ! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0724110119
  • Oras:Gorj
  • Telefon: 0724110119
  • Oras:Gorj

Majoritatea vad ca e țigancă,ca e nu mai știu cum ...cu voi nici cum nu e bine dacă va da teapa nu e buna..dacă e prea scumpa nu e buna..dacă nu o suge de nota 10 nu e buna ....Sincer eu am fost la ea de 2 ori și am fost mulțumit si eu sunt un tip mai pretențios și nu am avut treaba cu ea asa ca de-aia am ajuns ca în targu jiu sa futem boscheti în loc de ce trebuie ....o simpla parere

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...