Sari la conținut

0759848018 sofia


Postări Recomandate

  • Oras:Tg Mureș
  • Oras:Tg Mureș

Salutări la toată lumea! Văzut anunțul, sunat ,programat ieri la 11,prezentat la fața locului la ora stabilită, blocurile de lângă Fortuna. Întrat în locație, după ușă prezentă una bucățică milf la 40+,brunețică, slim,la 160 și vreo 60 kg după cântarul meu,creolă, păr lung. Facem prezentările, socializam câteva minute după care dușul de împrospătare șiiiiii....trecem la acțiune, nu va mai povestesc acum cum au decurs ostilitățile. Per total fata e de 9,părerea mea,la pretențiile mele,amenda clasică de 150,fata e pro client și ar vrea să aibă viață lungă în Mureș. Sofia îți mulțumesc pt timpul petrecut împreună și sper să ne vedem cât mai des.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mureș
  • Oras:Tg Mureș

Acțiunea, se implică la toate pozițiile cerute,fk am încercat dar refuzat discret,nu am insistat, finalizarea în maț nu am întrebat dacă se poate altfel,puteți să sunați pt informații 

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Salutare tuturor!

Am trecut și eu pe la ea, după ce am sunat la nr. din anunt.

Locație in Tudor, baie ok, cu gel la dus și prosop. Are și colega, dar nu am văzut-o.

Este o matura bruneta, slim, pe la 40+, aproape de 1.70. Drăguță, joviala, calma și atenta.

Face tot ceea ce-i ceri cu răbdare și calm. Am optat pt o finalizare la 150 lei, cu un OP de buna calitate, executat cu calm. Se vede că e veche in meserie, și mai aruncă cite un ochi să vadă cum te simți.

LOT, și m-am jucat cu niste sfircuri masați. De mult nu am mai văzut așa sfircuri. Terminat in balon, doggy, cu o priveliște a unui cur fain, ferm pentru o MILF.

Mai trec? Da. Merita? Da, pentru cine dorește o matura alin.

Note:

Locație ok, 10

Dus 10

Igiena 10, miros plăcut, piele fina pt o MILF

Fata de 9-10 pentru o matura.

Acțiunea ok, hai sa dam un 10.

FK, GFE, nu am cerut, nu am primit.

Spor bun in toate!

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Am trecut si eu pe la ea pe strada infratirii. Sa fiu sincer la fatã nu mi-a placut deloc, eu zic ca are 45-50, e de etnie. Totusi corp ok, fundulet si sani faini. OP bun cu sarutari pe corp, FK nu am avut curaj sã cer, sex ok doggy, chiar foarte ok daca te concentrezi doar pe fundulet. 150 ron 20 min, cand am vazut-o am incercat 100 ron dar nu a acceptat, am zis hai ca stau daca tot am deranjat. Eu zic ca nu a meritat, sunt fetele alea tinere Ewa si Ioana parcã la 100 ron care merita banutii muuult mai mult. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...