Sari la conținut

Incercat senioarele


Postări Recomandate

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Am fost la mai multe doamne mai in varsta decat mediu, nu-mi place sa nominalizez si sa ma laud sau nu ce am facut si ce nu. Nu pot decat sa spun ca am tot respectul pentru ele prin modul de comportare fata de client. Fetele tinere au de invatat multe in privinta asta. Nu generalizez, am intalnit si fete tinere care stiu si se implica in ceea ce fac. Sfatul meu e pentru cele cu nasul pe sus , nu e vina clientului ca ai o zi proasta, mai bine inchizi telefonul, nu clientul e vinovat pentru ceea ce s-a intamplat in viata ta sau nu, daca ati ales aceasta meserie banii care ii primiti nu vi se cuvin , trebuie sa cautati ca si clientul sa fie multumit. Asta e un sfat.sper ca ajut  nu vreau sa fiu fitos sau criticat , e doar o parere personala, multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Inca o concluzie: de ce nu raspund fetele la sms: 1.multe nu stiu sa scrie, 2. Se deranjeaza si pierd timp cu sms. 3. Costa 0.001 centi . 4.  Au cartele diferite pentru fiecare oras, 5. Au poze false si se demasca identitatea.

Link spre comentariu
Acum 10 ore, Dracula112 a spus:

Am fost la mai multe doamne mai in varsta decat mediu, nu-mi place sa nominalizez si sa ma laud sau nu ce am facut si ce nu. Nu pot decat sa spun ca am tot respectul pentru ele prin modul de comportare fata de client. Fetele tinere au de invatat multe in privinta asta. Nu generalizez, am intalnit si fete tinere care stiu si se implica in ceea ce fac. Sfatul meu e pentru cele cu nasul pe sus , nu e vina clientului ca ai o zi proasta, mai bine inchizi telefonul, nu clientul e vinovat pentru ceea ce s-a intamplat in viata ta sau nu, daca ati ales aceasta meserie banii care ii primiti nu vi se cuvin , trebuie sa cautati ca si clientul sa fie multumit. Asta e un sfat.sper ca ajut  nu vreau sa fiu fitos sau criticat , e doar o parere personala, multumesc!

Salut ai putea da și exemplu, care sunt aceste doamne, mai suntem doritori de doamne mature

Link spre comentariu
Acum 10 ore, Dracula112 a spus:

Nu sunt greu de gasit, sunt doar cateva, doamna e noua in oras. 

NU e vorba de găsit, e vorba sa ofere ceea ce spun... Cat despre doamna am văzut ca avea topic pe Focșani, dar nu mai știu ce spuneau colegii despre ea, oricum ms

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti
Acum 20 ore, iancujianu85 a spus:

NU e vorba de găsit, e vorba sa ofere ceea ce spun... Cat despre doamna am văzut ca avea topic pe Focșani, dar nu mai știu ce spuneau colegii despre ea, oricum ms

După numerele de telefon nu reușesc sa găsesc topicele zic numerele pentru ca pe poză e unul iar la contact altul. Și am zis topice pentru ca și pe mine ca și pe colegul ma dus gândul la cea care a prestat mai întâi pe Focșani iar după pe Braila. Eu unul la ea nu am fost dar colegii nu prea,, spuneau de bine''din ce îmi aduc eu aminte. 

Link spre comentariu

  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti
La 10.06.2021 la 20:43, Dracula112 a spus:

Eu zic sa suni 

Eu zic cel mai bine ar fi dacă tot ai fost încearcă și tu sa povestesti cu a fost. Adică încearcă sa faci o recenzie altfel o să riști să fii considerat patron. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...