Sari la conținut

Help me cu o recomandare


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutari! 
Eu si un tovaras ajungem pe plaiurile Oradei cat de curand si voiam sa va cer ajutorul cu o recomandare. Ceea ce ma intereseaza in mod deosebit, daca este cu putinta:

- o fata (de preferat doua) cu tarif 200-250lei ora;

- rugamintea este sa mai aiba o colega;

- daca exista detalii despre calitate GFE (prietenoasa, glumeata, FK, pe graba sau nu etc.), va rog sa-mi mentionati…alte pretentii deosebite nu am (gen anal, uro, atentie la zonele invecinate etc.).

Atunci cand am mai fost in Oradea, din pur noroc nu am dat chix, de aceea nu-mi doresc sa incep acum si va cer ajutorul pentru a fi sigur ca aleg ceea ce trebuie 🙏

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
13 hours ago, bob123 said:

Salutari! 
Eu si un tovaras ajungem pe plaiurile Oradei cat de curand si voiam sa va cer ajutorul cu o recomandare. Ceea ce ma intereseaza in mod deosebit, daca este cu putinta:

- o fata (de preferat doua) cu tarif 200-250lei ora;

- rugamintea este sa mai aiba o colega;

- daca exista detalii despre calitate GFE (prietenoasa, glumeata, FK, pe graba sau nu etc.), va rog sa-mi mentionati…alte pretentii deosebite nu am (gen anal, uro, atentie la zonele invecinate etc.).

Atunci cand am mai fost in Oradea, din pur noroc nu am dat chix, de aceea nu-mi doresc sa incep acum si va cer ajutorul pentru a fi sigur ca aleg ceea ce trebuie 🙏

Ele is impreuna, colege fiecare la 250 de lei/h cu CIM inclus. ambele au recenzii bune😉 spor sa aveti

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
3 hours ago, ttm said:

cred ca elle s-ar incadra cel mai bine in cerintele tale, despre colega-sa nu stiu sa iti zici multe... dar pare oke

 

 

Catty nu a revenit de data asta din pacate😔

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Multumesc pentru recomandari! Nu am avut noroc cu cele mentionate de voi, am cautat de m-am plictisit si a dat norocul peste mine cu Bettyna si colega ei. O sa fac recenzie pe pagina lor. 
Ramane sa ne mai vedem!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...