Sari la conținut

Ioana 0758 463 631


Postări Recomandate

Din dorinta de a testa ceva nou am zis sa incerc si sa risc. Si a fost ok. 

Locatie 13 decembrie langa Onix nu prea mia placut, nu este asa discreta dupa gusturile mele dar i-am lasat un feddback pe tema asta si am povestit de zonele in care poate activa. 

Pozele sunt reale, este foarte comunicativa prietenoasa am optat pentru o finalizare cu op care a fost de 9, foarte misto, dupa care caprita pe la spate 8. Se umezeste natural si este destul de stramta. 

Tarife 100 finalizarea

250 ora 

50 cim

Este de revenit.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Vizitat si eu domnișoara dupa recenzia colegului . Locatia vis a vis de Casa venus usor - usor peste mana ( suni cand ajungi in fața portii si astepti sa iasa sa te pofteasca înăuntru - si daca ai noroc sa te mai intalnesti cu vreun cunoscut e minunat ) .Locuri de parcare se gasesc pe străduțele adiacente. Intram in locatie - fum de tigara , dezordine usor neprietenos locul  trecem peste . Ma poftește la dus ( am optat pt on ) surpriza nu are prosoape curate :)) . Socializam putin pana ma usuc cat de cat dupa care trece la actiune . Aici totul se schimba - si uti rpd de tot ce era negativ înainte , a execut un oral de exceptie . Amenda 150 cu Cim . 

De revenit pt oral cu siguranță , doar ca locatia nu ajuta deloc . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...