Sari la conținut

Cristina poze reale 0757631178


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 9 ore, password a spus:

Puteți să vă luați gândul , astăzi și mâine nu mai are disponibil :)) 

cine vrea ma frate sa mearga la fata asta uratica si aroganta rau cum este?? tu crezi ca ne impresioneaza poza cu sfarcul ala misto si tzapan si gustos ca o bonboana??? ehyyy???

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

Salutare confraților! 

Am reușit și eu sa ajung la simpatica asta mica și nu am decât cuvinte de lauda la adresa ei. 

Acțiunea s-a desfășurat sambata dimineața în jur de 08:30-09:00 cu toate ca a avut o zi încărcată cu programari m-a primit în afara programului ( @Cristinaa27 iti mulțumesc ca te-ai trezit mai devreme 😘⬇️

Locația destul de accesibila și locuri de parcare destule sambata dimineața. 

Simpatica asta mica mi-a plăcut maxim, ziceai ca ne cunoaștem din totdeauna. 

Oral superb nota 9 (lipsa CIM) 

Normal 10 (din păcate la prima vizita doar LOT)

GFE nota 11 (FK la discreție și te simți ca și cum ai fi cu o fosta iubita) 

Cristina nota 10,dezinvolta și ai ce vorbi cu ea. 

PS Abia aștept sa ne revedem 😘

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

buna seara tuturor!

azi am avut un chef de dat la tobe, si cum nu aveam mai nimic de facut la momentul respectiv, am zis sa-mi incerc norocul si sa o intreb pe Cristina daca are liber azi, eu avand programul flexibil... a spus ca are disponibil la ora x, asa ca fara a mai sta pe ganduri am rezervat acea ora... ajuns in locatia ei din zona Ciresica, i-am cerut share location, si mi-a dat, am venit cu taxiul caci stiind zona inghesuita nu m-am incumetat, in fine intrat in casa, m-a primit intr-o costumatie sexy, ne-am imbratisat de bun venit, am schimbat 2-3 vorbe si ne-am amuzat putin caci avea deschis tv-ul la "ce spun romanii"... am fugit eu la dus, cand am intrat in camera, ea deja m-a asteptat intinsa pe pat, in costumul Evei, cu spatele catre mine, dar privindu-ma din oglinda... am urcat usurel in pat langa ea, de teama sa nu fie vreun pat nasol, dar de unde, are un pat zdravan... preludiu cateva minutele, trecut ea la oral, bun, cu atentie la oute si cu priviri si toate cele... apoi a pus gumita si a urcat calare... imi place maxim ca stie sa te futa fratilor, te fute bine de tot cand e deasupra, este in control... o mai tineam de sold sa-i dau si eu de sub ea, dar tot ea era in control, dictandu-mi miscarile... bun de tot futaiul, cu schimbari de ritm... am schimbat cateva pozitii, cand ea deasupra, cand eu, si invers... dupa am luat-o in brate cum era deasupra mea, caci e tare micuta si usoara si ne-am strans reciproc unul pe altul in brate si am dat eu din acea pozitie, timp in care am si finalizat tot din pozitia aceea... a parut usor surprinsa de data asta, ce-i drept am venit cu un chef mare de sex...

interludiu...

am luat o pauza de tigara, si ne-am amuzat iar un scurt timp de ce spuneau romanii, si dupa un scurt refresh la baie, amandoi, dar separat, am revenit in teren...

din nou un scurt preludiu cu de toate, apoi iar oral, sculat juniorul, pus gumita si urcat pe el... schimbat inca o pozitie, cu mine deasupra, nu pana sa schimbe ea tot deaspura dar reverse... juniorul cam obosise dupa atata efort, si a trecut iar la oral, dar am ajutat-o eu putin, caci nu face CIM, si eu m-am autosatisfacut in timp ce ea cu gurita pe outele mele... 

am apucat sa vedem si sfarsitul emisiunii, imbracat, decartat suma aferenta, luat ramas bun si plecat... dtd- o ora

notele

locatie 10, are tot ce trebuie, e primitoare, prosoape curate, geluri la alegere, apa de gura, pat mare si zdravan, deci nimic de reprosat...

Cristina- aspect 9

              corp 8

              O/N 10

              N/P 10, mai ales pentru LOT

              FK 10, din abundenta

              igiena 10

             primire 10

 halat 250 RON 

de recomandat, da cant inca mai este ca in decembrie ia vacanta... de revenit, cu prima ocazie... am trecut-o la favorite...

auf wiedersehen!

              

 

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 2 ore, nicieu a spus:

... a spus ca are disponibil la ora x, asa ca fara a mai sta pe ganduri am rezervat acea ora...

ne-am amuzat putin caci avea deschis tv-ul la "ce spun romanii"... ,

 

... am apucat sa vedem si sfarsitul emisiunii,

 

Am aflat si care este ora x!

Te-ai turnat, este? :))))

Eu as fi finalizat putin si pe A. Esca!:))

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743 988 881
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0743 988 881
  • Oras:Constanta
12 hours ago, alibaba6918 said:

Salutare confraților! 

Am reușit și eu sa ajung la simpatica asta mica și nu am decât cuvinte de lauda la adresa ei. 

Acțiunea s-a desfășurat sambata dimineața în jur de 08:30-09:00 cu toate ca a avut o zi încărcată cu programari m-a primit în afara programului ( @Cristinaa27 iti mulțumesc ca te-ai trezit mai devreme 😘⬇️

Locația destul de accesibila și locuri de parcare destule sambata dimineața. 

Simpatica asta mica mi-a plăcut maxim, ziceai ca ne cunoaștem din totdeauna. 

Oral superb nota 9 (lipsa CIM) 

Normal 10 (din păcate la prima vizita doar LOT)

GFE nota 11 (FK la discreție și te simți ca și cum ai fi cu o fosta iubita) 

Cristina nota 10,dezinvolta și ai ce vorbi cu ea. 

PS Abia aștept sa ne revedem 😘

Multumesc frumos te pup și sper sa ne mai sincroniza 🙈🙈🙈

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743 988 881
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0743 988 881
  • Oras:Constanta
12 hours ago, nicieu said:

buna seara tuturor!

azi am avut un chef de dat la tobe, si cum nu aveam mai nimic de facut la momentul respectiv, am zis sa-mi incerc norocul si sa o intreb pe Cristina daca are liber azi, eu avand programul flexibil... a spus ca are disponibil la ora x, asa ca fara a mai sta pe ganduri am rezervat acea ora... ajuns in locatia ei din zona Ciresica, i-am cerut share location, si mi-a dat, am venit cu taxiul caci stiind zona inghesuita nu m-am incumetat, in fine intrat in casa, m-a primit intr-o costumatie sexy, ne-am imbratisat de bun venit, am schimbat 2-3 vorbe si ne-am amuzat putin caci avea deschis tv-ul la "ce spun romanii"... am fugit eu la dus, cand am intrat in camera, ea deja m-a asteptat intinsa pe pat, in costumul Evei, cu spatele catre mine, dar privindu-ma din oglinda... am urcat usurel in pat langa ea, de teama sa nu fie vreun pat nasol, dar de unde, are un pat zdravan... preludiu cateva minutele, trecut ea la oral, bun, cu atentie la oute si cu priviri si toate cele... apoi a pus gumita si a urcat calare... imi place maxim ca stie sa te futa fratilor, te fute bine de tot cand e deasupra, este in control... o mai tineam de sold sa-i dau si eu de sub ea, dar tot ea era in control, dictandu-mi miscarile... bun de tot futaiul, cu schimbari de ritm... am schimbat cateva pozitii, cand ea deasupra, cand eu, si invers... dupa am luat-o in brate cum era deasupra mea, caci e tare micuta si usoara si ne-am strans reciproc unul pe altul in brate si am dat eu din acea pozitie, timp in care am si finalizat tot din pozitia aceea... a parut usor surprinsa de data asta, ce-i drept am venit cu un chef mare de sex...

interludiu...

am luat o pauza de tigara, si ne-am amuzat iar un scurt timp de ce spuneau romanii, si dupa un scurt refresh la baie, amandoi, dar separat, am revenit in teren...

din nou un scurt preludiu cu de toate, apoi iar oral, sculat juniorul, pus gumita si urcat pe el... schimbat inca o pozitie, cu mine deasupra, nu pana sa schimbe ea tot deaspura dar reverse... juniorul cam obosise dupa atata efort, si a trecut iar la oral, dar am ajutat-o eu putin, caci nu face CIM, si eu m-am autosatisfacut in timp ce ea cu gurita pe outele mele... 

am apucat sa vedem si sfarsitul emisiunii, imbracat, decartat suma aferenta, luat ramas bun si plecat... dtd- o ora

notele

locatie 10, are tot ce trebuie, e primitoare, prosoape curate, geluri la alegere, apa de gura, pat mare si zdravan, deci nimic de reprosat...

Cristina- aspect 9

              corp 8

              O/N 10

              N/P 10, mai ales pentru LOT

              FK 10, din abundenta

              igiena 10

             primire 10

 halat 250 RON 

de recomandat, da cant inca mai este ca in decembrie ia vacanta... de revenit, cu prima ocazie... am trecut-o la favorite...

auf wiedersehen!

              

 

Multumesc frumos te pup 🤗😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Salutari, fiind a 2a  oara cand merg la cristina. Am facut o progamare pe wapp, ea fiind comunicativa si punctuala.Odata intrat am stat la un pahar de apa si apoi am trecut in dormitor unde a inceput actiunea. Am inceput cu fk apoi am trecut eu la sarutari pe tot corpul, incepuse sa se gadile in anumite locuri ceea ce mi a placut extrem de mult. Ajuns la fruct am inceput sa ma dedic cat am putut de mult ca si prima oara, fara vreun miros ciudat sau ceva de genul, s a umezit natural ceea ce m a excitat si mai mult, iar apoi ea a inceput cu un oral de nota 10++ (din punctul meu de vedere) cu deep, umezit bine si cu gemete(exact cum imi doream). Apoi pus prezervativul si inceput un normal pe cinste cu ea deasupra cu fata spre mine, dupa am incercat si caprita, a inceput cu gemete sarutari din nou. Dupa prima finalizare am mai stat putin de vorba, ne am igienizat si am inceput runda 2 in care iar a inceput cu sarutari nebune, un oral de exceptie iar de data asta la np am ramas uimit si de privelistea pe care o ai cand sta cu spatele funduletul ala frumos potrivit pentru gusturile mele. Iar apoi am schimbat pozitia in misionarului unde ai parte de o priveliste la fel de frumoasa, m am jucat cu sanii ei si i am sarutat(efectiv m am indragostitnde sanii ei) am finalizat si a 2 a oara apoi am mai ramas 5 minute de vorba.

Este strimta exact cum imi place. tipa este foarte dedicata si se vede asta, te face sa te simti ca si cum ai avea o partida cu iubita efectiv.

Tin sa mentionez faptul ca nu a stat cu ochii deloc pe ceas, nu m a grabit in niciun fel. 

Ca si note

 

Oral:10++

 

Normal : 10

 

Aspect:10 tipa este super, exact ce vezi in poze vei gasi si in realitate 

 

GFe:9 

 

Fk 10 

 

Cadoul 250lei /h

 

Voi mai reveni cu drag la ea, m am simtit super bine.

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743 988 881
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0743 988 881
  • Oras:Constanta
1 hour ago, danobo1 said:

Salutari, fiind a 2a  oara cand merg la cristina. Am facut o progamare pe wapp, ea fiind comunicativa si punctuala.Odata intrat am stat la un pahar de apa si apoi am trecut in dormitor unde a inceput actiunea. Am inceput cu fk apoi am trecut eu la sarutari pe tot corpul, incepuse sa se gadile in anumite locuri ceea ce mi a placut extrem de mult. Ajuns la fruct am inceput sa ma dedic cat am putut de mult ca si prima oara, fara vreun miros ciudat sau ceva de genul, s a umezit natural ceea ce m a excitat si mai mult, iar apoi ea a inceput cu un oral de nota 10++ (din punctul meu de vedere) cu deep, umezit bine si cu gemete(exact cum imi doream). Apoi pus prezervativul si inceput un normal pe cinste cu ea deasupra cu fata spre mine, dupa am incercat si caprita, a inceput cu gemete sarutari din nou. Dupa prima finalizare am mai stat putin de vorba, ne am igienizat si am inceput runda 2 in care iar a inceput cu sarutari nebune, un oral de exceptie iar de data asta la np am ramas uimit si de privelistea pe care o ai cand sta cu spatele funduletul ala frumos potrivit pentru gusturile mele. Iar apoi am schimbat pozitia in misionarului unde ai parte de o priveliste la fel de frumoasa, m am jucat cu sanii ei si i am sarutat(efectiv m am indragostitnde sanii ei) am finalizat si a 2 a oara apoi am mai ramas 5 minute de vorba.

Este strimta exact cum imi place. tipa este foarte dedicata si se vede asta, te face sa te simti ca si cum ai avea o partida cu iubita efectiv.

Tin sa mentionez faptul ca nu a stat cu ochii deloc pe ceas, nu m a grabit in niciun fel. 

Ca si note

 

Oral:10++

 

Normal : 10

 

Aspect:10 tipa este super, exact ce vezi in poze vei gasi si in realitate 

 

GFe:9 

 

Fk 10 

 

Cadoul 250lei /h

 

Voi mai reveni cu drag la ea, m am simtit super bine.

Multumesc frumos 😘🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743 988 881
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0743 988 881
  • Oras:Constanta

Tarife:150 nr 250 ora 

Servicii :

-Sex oral (protejat sau neprotejat , in functie de igiena)
- DEEP ( in fc de igiena și de mărime) 
- Sex normal (protejat , nici nu discut)
- 69
- Masaj de relaxare
- FANTEZII (le discutam înainte) 
- Diferite poziții 
- Sărutări corporale si mangaieri
- FK
 - COB (Finalizare corporala ) 
- GFE 
- HAND JOB 
-  FOOT FETISH
   Fac și dominare, la dominare discutam înainte  și dacă va pot ajuta o voi face cu cea mai mare placere   

Dacă nu va răspund lăsați un mesaj pana când va pot contacta înapoi 😘😘

https://onlyfans.com/baby_sophiexxx

 

  • Like 1
  • Confuz 1
  • Inimioara 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743 988 881
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0743 988 881
  • Oras:Constanta

🔵https://onlyfans.com/baby_sophiexxx🔵

Program 10:00-19:00

Tarife 150 nr/250 ora

Locație : Tomis nord

Servicii :

-Sex oral (protejat sau neprotejat , in functie de igiena)
- DEEP ( in fc de igiena și de mărime) 
- Sex normal (protejat , nici nu discut)
- 69
- Masaj de relaxare
- FANTEZII (le discutam înainte) 
- Diferite poziții 
- Sărutări corporale si mangaieri
- FK
 - COB (Finalizare corporala ) 
- GFE 
- HAND JOB 
-  FOOT FETISH
   Fac și dominare, la dominare discutam înainte  și dacă va pot ajuta o voi face cu cea mai mare placere   

Dacă nu va răspund lăsați un mesaj pana când va pot contacta înapoi 😘😘

 

  • Like 1
  • Inimioara 11
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 15 ore, Cristinaa27 a spus:

🔵https://onlyfans.com/baby_sophiexxx🔵

Program 10:00-19:00

Tarife 150 nr/250 ora

Locație : Tomis nord

Servicii :

-Sex oral (protejat sau neprotejat , in functie de igiena)
- DEEP ( in fc de igiena și de mărime) 
- Sex normal (protejat , nici nu discut)
- 69
- Masaj de relaxare
- FANTEZII (le discutam înainte) 
- Diferite poziții 
- Sărutări corporale si mangaieri
- FK
 - COB (Finalizare corporala ) 
- GFE 
- HAND JOB 
-  FOOT FETISH
   Fac și dominare, la dominare discutam înainte  și dacă va pot ajuta o voi face cu cea mai mare placere   

Dacă nu va răspund lăsați un mesaj pana când va pot contacta înapoi 😘😘

2022-11-23-09-08-07-346.jpg

oare tine suficient de frig body-ul asta cristina?? vad ca are si gauri :ewpu

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743 988 881
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0743 988 881
  • Oras:Constanta

❤️Dragilor voi fi disponibila pana pe 2 decembrie apoi întru în vacanță!! ❤️

🔵https://onlyfans.com/baby_sophiexxx🔵

Program 10:00-19:00

Tarife 150 nr/250 ora

Locație : Tomis nord

Servicii :

-Sex oral (protejat sau neprotejat , in functie de igiena)
- DEEP ( in fc de igiena și de mărime) 
- Sex normal (protejat , nici nu discut)
- 69
- Masaj de relaxare
- FANTEZII (le discutam înainte) 
- Diferite poziții 
- Sărutări corporale si mangaieri
- FK
 - COB (Finalizare corporala ) 
- GFE 
- HAND JOB 
-  FOOT FETISH
   Fac și dominare, la dominare discutam înainte  și dacă va pot ajuta o voi face cu cea mai mare placere   

Dacă nu va răspund lăsați un mesaj pana când va pot contacta înapoi 😘😘

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...